18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yelena Isinbaeva przeciw promowaniu homo

vassili • 2013-08-16, 11:45
Cytat:

Mistrzyni świata w skoku o tyczce, Rosjanka Jelena Isinbajewa, potępiła gest Emmy Green-Tregaro, wyrażającej poparcie dla mniejszości seksualnych. Szwedzka lekkoatletka wystąpiła w konkursie skoku wzwyż z paznokciami pomalowanymi w kolory tęczy - symbolu ruchu równości seksualnej.

Emma Green-Tregaro na temat swojego startu w mistrzostwach świata powiedziała: "Kiedy przyleciałam do Moskwy, miasto powitało mnie pierwszego dnia piękną tęczą na niebie. Pomyślałam sobie, że to wspaniały znak. Pomalowałam paznokcie tak, jak lubię, to był najprostszy sposób na wyrażenie moich uczuć i tego co myślę. I tyle."

- To naruszenie zasad obowiązujących w Rosji, brak szacunku dla panujących w naszym kraju przepisów prawnych i zwyczajów - powiedziała Isinbajewa podczas konferencji prasowej, nawiązując do ustawy podpisanej w czerwcu przez Władimira Putina, a zakazującej "promocji" zachowań homoseksualnych oraz wyrażania poparcia dla ruchów gejowskich i lesbijskich. Wprowadzone w życie rosyjskie prawo przewiduje wysokie kary finansowe za "promowanie wśród dzieci i młodzieży nietradycyjnych wartości rodzinnych".

- Może my jesteśmy inni niż mieszkańcy Europy i ludzie z innych państw. W Rosji obowiązuje prawo rosyjskie i powinno być przestrzegane przez wszystkich. Kiedy my jeździmy za granicę, staramy się postępować wedle prawa obowiązującego w danym kraju. Jako normalne postrzegamy związki chłopców i dziewcząt, to wynika z historii… Mam nadzieję, że w żaden sposób nie wpłynie to na przyszłoroczne zimowe igrzyska w Soczi - dodała Jelena Isinbajewa.

Słowa rosyjskiej lekkoatletki, nazywanej "Carycą tyczki" - pełniącej jednocześnie honorową rolę ambasadora igrzysk w Soczi - są nawiązaniem do pojawiających się coraz częściej głosów nawołujących do bojkotu igrzysk w Soczi ze względu na wprowadzone niedawno w Rosji kontrowersyjne prawo.

- Z oczywistych względów nie popieram pomysłu bojkotu igrzysk, co więcej, stanowczo występuję przeciwko polemice w tej sprawie, jest mi bardzo przykro, że ktoś źle odbiera nasze prawo. Podkreślam, że my nie zabraniamy komukolwiek udziału w igrzyskach, nawet, jeśli pozostają w nieformalnych związkach. Jesteśmy wszyscy sportowcami, nie ma żadnego znaczenia dla nas kolor skóry, wyznanie i pochodzenie - zaznaczyła.



Po tym wystąpieniu hordy pedalstwa i szerzącej się tolerancji rzuciły się na profil lekkoatletki aby porównać ją do Hitlera, a całą Rosję do nazistowskich niemiec.
Profil Yeleny:
https://www.facebook.com/yelenaisinbaeva?hc_location=stream

Poniżej kilka zdjęć, które tolerancyjni użytkownicy wrzucili na jej profil:



psiwytrysk

2013-08-16, 18:49
Ruscy mają większe problemy nich homopropaganda, za 20 lat nie będzie Rosji.

ces

2013-08-16, 18:53
@up
Fajny nick ;)

zonk

2013-08-16, 19:25
h*jos napisał/a:

pie**olone gejuchy. Tak się dławią tą wolnością w USA, że przypie**alają się do innych krajów. Rosja przynajmniej będzie się mnożyć a nie roznosić HIV.



Niestety HIV nie ma związku z pedalstwem.

di...........os

2013-08-16, 20:04
pie**olicie. Na jej profilu jest pół na pół homofilów i homofobów. Przykładowo:

"So many homophiles. Well, will see, how europe will look like 20 years forward"


i odpowiedź:


"Russia. Europe and North and South America will follow the good trend they have already chosen, which is more than "tolerance". It's "acceptance" and equality. Russia has chosen the exact opposite. As a true European, I'm especially happy to see that our North American friends are taking the same path in this as what we've also started to take. We more or less have shared values with our American friends. And friendship is highly valued."


A najwięcej lików zebrał Polak:

"So much hate against Russia, Russians and Yelena in one place. You homophiles are real fanatics, disgusting. She told the truth."


I tak przez całą "dyskusję".
Ale Polacy i Rosjanie mówią tam jednym głosem. Więc nie pie**olcie mi tu o żadnej propagandzie.

Shatter

2013-08-16, 20:16
10 powodów dlaczego homoseksualiści nie mogą mieć równych praw:
1. Bycie gejem jest nienaturalne. Prawdziwi Polacy zawsze odrzucali nienaturalne rzeczy takie jak okulary, poliester czy klimatyzację.
2. Małżeństwa homoseksualne sprawią, że heteroseksualiści staną się homoseksualistami. W taki sam sposób jak spotykanie się z wysokimi ludźmi sprawi, że urośniesz.
3. Legalizacja małżeństw homoseksualnych otworzy drzwi to dziwnych zachowań. Ludzie na przykład mogą zapragnąć poślubić swoje zwierzęta domowe ponieważ zwierzęta mają osobowość prawną i mogą podpisać akt ślubu.
4. Małżeństwo jest niezmienne od zawsze. Kobieta dalej jest własnością mężczyzny, czarni dalej nie mogą poślubić białych i rozwody są dalej nielegalne.
5. Heteroseksualne małżeństwa stracą na wartości z powodu ślubów homoseksualnych. Świętość 55-godzinnego małżeństwa Britney Spears czy dwóch unieważnionych przez Cezarego Pazurę małżeństw zostanie zniszczona.
6. Małżeństwa heteroseksualne mają rację bytu ponieważ produkują dzieci. Pary homoseksualne, bezpłodne oraz starzy ludzie nie powinni zawierać małżeństw ponieważ nasze sierocińce nie są jeszcze w całości pełne i świat potrzebuje więcej ludzi.
7. Homoseksualne pary wychowają tylko homoseksualne dzieci, ponieważ jak wiadomo heteroseksualne pary wychowują tylko heteroseksualne dzieci.
8. Katolicyzm nie popiera homoseksualistów. Jak wiadomo żyjemy w państwie wyznaniowym i w Polsce obowiązuje tylko jedna słuszna religia.
9. Dziecko nie może zostać dobrze wychowane bez ojca i matki. Właśnie dlatego państwo przy aprobacie obywateli zakazuje wychowywania dzieci samotnym rodzicom.
10. Człowiek nie może przystosować się do nowych norm społecznych. Tak jak nie udało się nam przystosować do samochodów, gospodarki opartej na usługach czy do dłuższej długości życia.

milosciprzyjazn

2013-08-16, 20:24
h*jos napisał/a:

pie**olone gejuchy. Tak się dławią tą wolnością w USA, że przypie**alają się do innych krajów. Rosja przynajmniej będzie się mnożyć a nie roznosić HIV.


Bo.... Hiv przenosi się . tylko na tą samą płeć?? Jak to niby działa wg Ciebie?


@Up
Dobrze, że jesteś trollem, ale jako że jestem na sadolu, nadal nie mam pewności czy aby nie piszesz na poważnie...

kalosz90

2013-08-16, 20:26
@Shatter kryptogej?

Niech sobie pedały będą pedałami, ale k***a w domu, a nie wpie**alają się z butami w każdy zakątek wszechświata, yelena dobrze gada to homofile ją bojkotują k***a jego mać.

A h*josowi z HIVem pewnie chodzi o to, że gejuchy nie zajdą w ciążę i jebią się bez gumy jak króliki, stąd też większa możliwość złapania wiruska :D

solteck

2013-08-16, 20:29
Szwecja, kraj w którym rząd zalegalizował incest. Związki kazirodcze to normalka, przecież to prawdziwie europejski kraj.

bapmek

2013-08-16, 20:43
h*jos napisał/a:

pie**olone gejuchy. Tak się dławią tą wolnością w USA, że przypie**alają się do innych krajów. Rosja przynajmniej będzie się mnożyć a nie roznosić HIV.



Ale zdajesz sobie sprawę, że Rosja jest Afryką Euroazji, gdzie HIV (albo z rosyjska WICZ) zarażonych jest około 5 milionów ludzi? Że Rosja się nie mnoży, tylko wymiera - przez różnorakie patologie społeczne, wśród których prym wiedzie alkoholizm i narkomania?

Czytać, kształcić się, zdobywać wiedzę, poszerzać horyzonty - moja rada dla was.

Edit. W ZSRR homoseksualizm był nawet w pewnym okresie karany śmiercią Widać, że wywodząca się z KGB elita powraca do dawnych praw i metod. Powinno to być dla nas ostrzeżeniem - ale żeby to zrozumieć trzeba mieć IQ wyższe niż rozmiar stopy.

Plecionkarz

2013-08-16, 20:59
Walka z pokazywaniem zboczenia dzieciom jest kontrowersyjna. A pedały jebiące się w dupę już nie. Te wszystkie genderowe debile takie bzdury gadają, że już sami nie wiedzą co się dzieje.

sn...........r9

2013-08-16, 21:02
@up, całe szczęścia, że spedalona Europa Zachodnia nie wymiera, bo rośnie w niej kilkadziesiąt milionów małych dzikusów.

myha

2013-08-16, 21:17
psiwytrysk napisał/a:

Ruscy mają większe problemy nich homopropaganda, za 20 lat nie będzie Rosji.



Obyś miał rację tylko wolał bym szbyciej niż za 20 lat.

Cytat:

h*jos pie**olone gejuchy. Tak się dławią tą wolnością w USA, że przypie**alają się do innych krajów. Rosja przynajmniej będzie się mnożyć a nie roznosić HIV.



Rosja się nie mnoży tylko od dobrych 20 lat konsekwentnie zdycha liczba ludności od 1990 spadła o prawie 8 mln. Co do HIV to Rosja dogania ilościowo liczebę zakażonych w USA, a procentowo już dawno USA wyprzedzili zostając liderem HIV w Europie(o ile ta dzicz to Europa).

bapmek

2013-08-16, 21:59
sniper9 napisał/a:

@up, całe szczęścia, że spedalona Europa Zachodnia nie wymiera, bo rośnie w niej kilkadziesiąt milionów małych dzikusów.



Wnioskuję, że rzygasz ignorancją w moim kierunku, więc pozwól, że ci wytłumaczę. EU ma ujemny przyrost naturalny z bogactwa, Rosja z nędzy. W EU najszybciej mnożą się muzułmanie, a ciągną tam ze względu na wyżej wzmiankowane bogactwo. W Rosji również najszybciej mnożą się muzułmanie, nie piją i nie ćpają, więc żyją dłużej niż przeciętne 50 lat. Ale nie znaleźli się w Rosji z własnej woli - to Rosja przyjechała do nich z czołgami. Jakby nie to, pewnie pchaliby się do UK i Francji ;-) .

trancefan1986

2013-08-16, 22:23
TOOM44 napisał/a:

Panowie piszcie jej tam komentarze, wiadomości, podnieście ją na duchu ! Ona miała odwagę się oprzeć tym gejo-idiotą dajmy jej teraz motywacje i wsparcie. Dalej lajkujcie strone, wysyłajcie wiadomości! Ja już to zrobiłem ! Kolej na was ! Wesprzyjmy ją na duchu !



Popieram! Dziewczyna ma w pełni racje i powiedziała prawdę o pedalstwie. Trzeba ją wspierać. Proponuję tam powklejać obrazki z http://www.antifakids.dbv.pl/