18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yamaha YZ

Johnny69 • 2014-08-16, 01:28
Dzisiejsza kraksa znajomego, skończyło się tylko na stłuczeniach. Motorki ucierpiały bardziej, skrzywione lagi, rozwalona chłodnica itd. :-P
Dzwon w 0:12



Dla zainteresowanych więcej filmów na FB enduroxmisiek

Marsto

2014-08-16, 01:36
fajnie że wychodzicie z domu

panmorda

2014-08-16, 01:53
to trzeba mieć popie**olone pod kopułą... k***a szczere pole 100km kwadratowych pola a pedały i tak do siebie lgną..

Prze-moc

2014-08-16, 05:26
jak by miał zapiete pasy to by nie upadł proste ! :mrgreen:

Michael_Myers

2014-08-16, 08:56
co za niebieski ślepy pojeb, za to ze wyjechal i motory ucierpialy to mogl sie polamac za kare oj oj oj

IRONiczny

2014-08-16, 09:27
Kolega to pewnie z tych którzy nigdy po czyimś polu nie jeżdżą, lasu nie niszczą, tylko tam gdzie wolno, a to co widzimy to pole samo im po koła weszło a oni po prostu chcieli je opuścić?

kenzol

2014-08-16, 09:51
A ten rolnik, który jest właścicielem tego pola, to pozwolił wam tam jeździć?

uneventful

2014-08-16, 09:53
powiedz znajomemu, żeby zdjął te pedalskie różowe rękawiczki, bo teraz śmiejemy się z tego,że jest pedałem. dopiero jak je zdejmie, to będziemy się śmiać z tego, że się zderzyli.

4h...........ch

2014-08-16, 09:59
Refleks na poziomie 2 sekund, a IQ na poziomie małpki w zoo

@IRONiczny oraz @kenzol jako że wychowałem się na wsi to wam powiem, żebyście głupoty dalej nie rozszerzali. To jest ściernisko ze słomą lub bez dokładnie nie widzę po tym filmiku. Jeśli jest słoma to dla rolnika jest ważne jedynie aby jej nie wgniatać, tutaj jadą pomiędzy tymi pasami. Ściernisko ma jeden cel, być zaorane. Czyli jedynie maszyn utwardzających by rolnik sobie nie życzył.

Re...........ms

2014-08-16, 10:11
to że umiecie na koło postawić motocykl to wcale nie znaczy, że umiecie nim jeździć....

tadzik21

2014-08-16, 11:16
kara za jeżdżenie po polach

ozarimielin

2014-08-16, 16:46
ja bym skręcił w lewo

PrefectNT

2014-08-16, 17:58
Gównoburza o jeżdżeniu na czyichś polach. Co za poj***ni ludzie.

kenzol

2014-08-16, 17:59
4hitch napisał/a:

Refleks na poziomie 2 sekund, a IQ na poziomie małpki w zoo

@IRONiczny oraz @kenzol jako że wychowałem się na wsi to wam powiem, żebyście głupoty dalej nie rozszerzali. To jest ściernisko ze słomą lub bez dokładnie nie widzę po tym filmiku. Jeśli jest słoma to dla rolnika jest ważne jedynie aby jej nie wgniatać, tutaj jadą pomiędzy tymi pasami. Ściernisko ma jeden cel, być zaorane. Czyli jedynie maszyn utwardzających by rolnik sobie nie życzył.



Już nie filozuj, bo się gówno znasz pajacu. Zapytałem się czy rolnik pozwolił wam po tym polu jeździć, a ty rżniesz głupa, że nic się nie stało. Ja też znam takich co się wychowywali na wsi a nie wiedzą jak krowa wygląda. Porozjeżdżana i ubita od takich przejazdów gleba ciężko się orze, trzeba więcej energii dać ciągnikowi, aby uciągnął pług. To jeden przykład. Druga rzecz to taka, że z tych waszych bzyków może paść iskra na słomę i ognisko gotowe. Poza tym jak jeden z drugim zobaczy rozjeżdżoną ścieżkę, to zaczną tamtędy jeździć ludzie na skróty ciągnikami, rowerami, samochodami, itp. Rolnicy mają co roku z tym problem w niektórych miejscach w okresie pożniwnym, dopóki nie zaorają pola.

Nie jest to twoja działka, więc won z pola. A jak rolnik wyjdzie to takich debili z widłami, to potem nagrywają na komórkę filmiki i wrzucają w sieć z komentarzem jaka to polska wieś zacofana, a rolnicy chamscy, bo wyskakują z widłami do biednych motocyklistów, którzy się "zagubili"... no szkoda bardzo.

javal

2014-08-16, 18:03
k***a moje pole!