18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Yamaha YZ

Johnny69 • 2014-08-16, 01:28
Dzisiejsza kraksa znajomego, skończyło się tylko na stłuczeniach. Motorki ucierpiały bardziej, skrzywione lagi, rozwalona chłodnica itd. :-P
Dzwon w 0:12



Dla zainteresowanych więcej filmów na FB enduroxmisiek

dawid1119

2014-08-16, 18:03
up gleba ubita od crosa xD

kenzol

2014-08-16, 18:09
dawid1119 napisał/a:

up gleba ubita od crosa xD



Gleba może być ubita nawet od roweru. Zależy ile razy przejechał w tym samym miejscu.

PeterZ

2014-08-16, 18:17
Banda pojebów. Wam by się podobało jakby ktoś po waszym terenie jeździł? I jak tu kolega wyżej pisał - jedna iskra i idzie wszystko w p*zdu. Bezmózgi. Wielka przyjemność oglądać jak się coś takiego wam przytrafia. Oby więcej takich filmików i najlepiej bardziej krwawych. Nauczcie się szanować cudzą własność, bo jak nie to taki rolnik się wkurzy i wpie**oli się wam na chatę traktorem. Ciekawe jakie wtedy będziecie mieli miny trepy. Dziękuję dobranoc.

xsw2

2014-08-16, 18:21
@kenzol
No k***a... Nie wiem jak u ciebie, ale u mnie nikt sie pluje, ze ludzie jezdza po nie swoich scierniskach/polach przed uprawieniem/polach po zbiorach na crossach, quadach, buggy. Jesli tylko nie wyrzadzaja szkod, to nikt nie ma z tym problemu.
Cytat:

Porozjeżdżana i ubita od takich przejazdów gleba


Teraz to rozj***les :D Widziales kiedys jak wyglada ziemia po przejezdzie crossa? Cos mi sie wydaje, ze nie. Zobacz jak wygląda tor crossowy, na pewno nie jest ubity, bo taka opona jak sie "wgryzie" to odrzuca kawalki ziemi gdzie sie da ;)
Cytat:

z tych waszych bzyków może paść iskra na słomę i ognisko gotowe


O k***a! Skad tam ci sie wezmie iskra? Z silnika? Z wydechu wyleci i nie zdazy ostygnac zanim spadnie na ziemie? Koncz waśc, wstydu oszczedz ;)

cola1111

2014-08-16, 18:26
Nie rozumiem jednej rzeczy. Na ch*j kupować drogie japońskie/austriackie crossy jak one przy wypadku tak samo się psują jak te chińskie podróbki? ;D

thehck

2014-08-16, 18:27
panmorda napisał/a:

to trzeba mieć popie**olone pod kopułą... k***a szczere pole 100km kwadratowych pola a pedały i tak do siebie lgną..



A później na samochodach naklejki "patrz w lusterka motocykle są wszędzie"

kenzol

2014-08-16, 18:30
xsw2 napisał/a:

Teraz to rozj***les :D Widziales kiedys jak wyglada ziemia po przejezdzie crossa? Cos mi sie wydaje, ze nie. Zobacz jak wygląda tor crossowy, na pewno nie jest ubity, bo taka opona jak sie "wgryzie" to odrzuca kawalki ziemi gdzie sie da ;)



Nie wiesz co mówisz człowieczku. Wiesz co to jest ubita gleba w znaczeniu rolniczym? Nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o warstwę wierzchnią, ale przede wszystkim o warstwę orną.

Kończąc tę nierówną dyskusję, pragnę przypomnieć, że na początku ja się tylko zapytałem grzecznie czy właściciel tego pola pozwolił wam tam jeździć. Wkurzyło mnie potem to durne tłumaczenie.

Tak czy inaczej, jeśli zobaczę jakiegoś crossa na moim polu, to zajebię ;-)

4h...........ch

2014-08-16, 18:52
@kenzol nie wiem jakiego rolnika pytałeś ale nieźle pierniczy.

Po takiej ziemi już przejechał 20 tonowy pojazd (zwany kombajnem) koszący, później ciągnik z przyczepką (około 5 ton) a ty pierniczysz na coś co ma 500kg? k***a to nawet śladu by nie zostawiło, a że złamie słomę to nawet wiatr to potrafi.

Ziemia uprawną ciężko ubić, nie wierzysz to jedź gdzieś gdzie budują drogę, zobaczysz jak ciężkie maszyny są do tego potrzebne.

Fakt może pojawić się ogień, ale na pewno nie iskra. Niech ci ten rolnik prześle trochę słomy, podpal ją. Zauważysz że pali się jak włosy. Naprawdę potrzebna jest podpałka, aby to podpalić na tyle aby się przemieściło.

Ciągnik ma taką moc, że pługi wchodzą jak w masło w wilgotną glebę. Ten rolnik to chyba na sucho wjeżdża że mu ciągnik nie ciągnie. Z resztą przy takiej powierzchni to nie jeździ się "trzydziestką, a ogromnymi ciągnikami, taki ciągnik rwałby asfalt bez zatrzymywania a tutaj gadasz że problemem są crossy.

Nikt też nie pilnuje pola. Mam to szczęście czy nieszczęście że co rok pomagam w żniwach, więc wiem że po kilka razy się popie**ala po obcych polach traktorem z pełną przyczepką, póżniej inni a na koniec jeszcze kombajn.

Chciałeś być fajny, nie wyszło. Zawsze powtarzam zamknij się jak nic nie wiesz. A w tym serwisie ogranicz się do przeczytania swojego komentarza i zaprzestanie klikania Dodaj komentarz.

Na twoim polu, kup je, popracuj na nim a później się zorientuj że to co napisałeś to idiotyzm.

RazoR2011

2014-08-16, 18:59
a gdzie " o k***a mać?! "

kenzol

2014-08-16, 19:15
4hitch napisał/a:

@kenzol nie wiem jakiego rolnika pytałeś ale nieźle pierniczy.

Po takiej ziemi już przejechał 20 tonowy pojazd (zwany kombajnem) koszący, później ciągnik z przyczepką (około 5 ton) a ty pierniczysz na coś co ma 500kg? k***a to nawet śladu by nie zostawiło, a że złamie słomę to nawet wiatr to potrafi.

Ziemia uprawną ciężko ubić, nie wierzysz to jedź gdzieś gdzie budują drogę, zobaczysz jak ciężkie maszyny są do tego potrzebne.

Fakt może pojawić się ogień, ale na pewno nie iskra. Niech ci ten rolnik prześle trochę słomy, podpal ją. Zauważysz że pali się jak włosy. Naprawdę potrzebna jest podpałka, aby to podpalić na tyle aby się przemieściło.

Ciągnik ma taką moc, że pługi wchodzą jak w masło w wilgotną glebę. Ten rolnik to chyba na sucho wjeżdża że mu ciągnik nie ciągnie. Z resztą przy takiej powierzchni to nie jeździ się "trzydziestką, a ogromnymi ciągnikami, taki ciągnik rwałby asfalt bez zatrzymywania a tutaj gadasz że problemem są crossy.

Nikt też nie pilnuje pola. Mam to szczęście czy nieszczęście że co rok pomagam w żniwach, więc wiem że po kilka razy się popie**ala po obcych polach traktorem z pełną przyczepką, póżniej inni a na koniec jeszcze kombajn.

Chciałeś być fajny, nie wyszło. Zawsze powtarzam zamknij się jak nic nie wiesz. A w tym serwisie ogranicz się do przeczytania swojego komentarza i zaprzestanie klikania Dodaj komentarz.

Na twoim polu, kup je, popracuj na nim a później się zorientuj że to co napisałeś to idiotyzm.



pie**olisz głupoty, aż się tego czytać nie chce. Nie mam siły żeby cię poprawiać, a to i tak jak groch o ścianę. Zresztą nie mam ochoty prowadzić dyskusji z kimś, kto mówi mi na koniec, żebym się "zamknął". Możemy się nie zgadzać, ale nie masz prawa pisać żebym się "zamknął", bo równie dobrze to samo mógłbym powiedzieć tobie, bo nie jesteś zorientowany w temacie.

Do jeżdżenia quadami czy crossami szukajcie sobie terenów do tego przeznaczonych. Stare forty, wydmy, polne drogi myślę że się do tego nadają. A jak chcesz pojeździć po polach, to spytaj się rolnika, za parę złotych myślę, że spokojnie pozwoli ci pośmigać. Ale nie wbijać k***a bez pytania na czyjąś własność, bo to czyste sk***ysyństwo.

EternalRanger

2014-08-16, 19:18
@4hitch ciągnik z przyczepą waży więcej niż kombajn

MasterMefisto

2014-08-16, 19:21
filimik 50 sekund buforuje sie 5 minut, k***a sadistic

PeterZ

2014-08-16, 19:36
EternalRanger napisał/a:

@4hitch ciągnik z przyczepą waży więcej niż kombajn


Zależy jaki ciągnik, z jaką przyczepą, jaki kombajn i ile ma w zbiorniku. :)

EternalRanger

2014-08-16, 19:55
@PeterZ, np. najlepszy sprzęt dostepny na rynku: kombajn Claas Lexion 780, pusty waży 19 ton, a ciągnik Case Quadtrac 620 waży 25 ton.

PeterZ

2014-08-16, 20:04
EternalRanger napisał/a:

@PeterZ, np. najlepszy sprzęt dostepny na rynku: kombajn Claas Lexion 780, pusty waży 19 ton, a ciągnik Case Quadtrac 620 waży 25 ton.


Super. Tylko weź po uwagę to, że sprzęt który podałeś nie pojawia się u nas zbyt często, a właściwie nigdy. Zestaw sobie coś z naszych realiów.