18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyższa matematyka

oc...........ki • 2015-05-31, 21:35
Pani pyta Jasia w szkole:
- Ile jest pięć plus pięć?
Jasio przebiera rękami w kieszeniach i mówi:
- Jedenaście!

mi...........80

2015-05-31, 22:04
Co za czasy, gówniarz z rękami w kieszeniach odpowiada, za komuny tego nie było...

ulifont

2015-05-31, 23:23
Rebeliant_ZPF
Tak jest i stop k***ą, które popierają Pis - zwolenników zakłamanego katolstwa co wypleniło nasze słowiańskie tradycje i inne religie, co mordowało w imię Boga, a także stop knp/korwin/upr co popiera krwiożerczy kapitalizm ten sam co popchnął to wyzysku, niewolnictwa i sprzedaży broni! Każdy kto popiera to oraz ruchy narodowe, które wyzwoliły mordercze instynkty (rzeź wołyńska, zagłada Ormian) zasługuje na śmierć!

dzidek159

2015-05-31, 23:43
heh, ostatnio tak się uśmiałem jak obierałem ziemniaki :)

mo...........rm

2015-05-31, 23:44
ch*jowy ten wynik Jasiowi wyszedł.

Hereticus

2015-05-31, 23:59
@Rebeliant_ZPF

Co ty pie**olisz? Każdy wie przecież, że za komuny było niebo na ziemi.

zgonex

2015-06-01, 00:11
@Rebeliant_ZPF

A więc różnica jest taka, że dzisiaj jest towar w sklepach. Gierek zadłużył nas na 20mld, które wydał na rozwój, wiele polskich zakładów było jednymi z najnowocześniejszych w europie. owszem, 90% było przestarzałych, ale to k***a znaczy, że należało je po 89' tak po prostu zamknąć? Lata 80' to największy rozkwit polskiego przemysłu. Chcesz przykładu? Chociażby elektrownia atomowa w żarnowcu. 8 lat budowy i inwestycji poszło w p*zdu przez j***nych solidaruchów spowiadających się w niemieckich i amerykańskich ambasadach. Gdyby socjalizm potrwał kilka lat dłużej może dzisiaj bylibyśmy mocarstwem atomowym. Na serio wierzysz, że za komuny gdzie się tylko nie ruszyłeś to na ciebie kablowali a milicja waliła pałą, bo chciałeś założyć własne przedsiębiorstwo? Szedłeś do zakładu pracy, czekałes pół roku i dostawałeś mieszkanie na własność, nie musiałes zapie**alać 30 lat na jakiś kurewski bank, tak wyglądał socjalizm. Jedyne co teraz jest lepsze, czym przekupiono motłoch, to towar na półkach, na który i tak cię nie stać, no i to, że możesz założyć sobie firmę. Jaki % społeczeństwa zakłada własne firmy? ok 2%. nie więcej. wiesz czemu dyktatura jest lepsza od pseudodemokracji? bo w dyktaturze wiesz kto tobą rządzi i wiesz z kim walczyć, gdy ci się nie podoba. a teraz? kto wg ciebie jest dobry a kto zły? gdzie jest granica? nie ma, turlamy się z jednej oligarchii do drugiej.

na serio wydaje ci się, ze każdy milicjant czy żołnierz był ruskim pachołkiem? 90% to byli ludzie, którzy chcieli zrobić coś dla kraju, patrioci. polski wywiad - w latach 70-80' jeden z najlepszych na świecie, obecnie polskiego wywiadu praktycznie nie ma. wiesz czemu? bo wtedy rekrutowano najlepszych a nie pociotków jak dzisiaj. dzisiaj karmią cię papką, że wszystko co komunistyczne było złe i do likwidacji. poczytaj trochę człowieku i porozmawiaj z ludźmi.

Yoka_Brotherrr

2015-06-01, 00:15
Grodzkiej też tyle wychodziło jak chodziła do szkoły :)

!Timon

2015-06-01, 00:22
@zgonex

Socjalizm się skończył bo zbankrutował. Tyle z twoich mądrości. Gdyby cały świat nam dalej pożyczał kasę to skolonizowalibyśmy Marsa. Szkoda k***a, że nie za swoje.
A co do własnej działalności to mój dziadek za PRL był prywaciarzem i wiem tyle, że jak SB wpie**alało się na chatę to zrywało parkiet z podłogi w poszukiwaniu kasy. No chyba, że żyłeś skromnie pomimo zarobków i się nie wychylałeś albo byłeś podpie**alaczem i współpracowałeś z aparatem "bezpieczeństwa".

Co do najnowocześniejszych zakładów: profesorowie z USA jarają się polskim sprzętem na onkologii. Poważnie, jarają się bo mamy na wyposażeniu niektórych szpitali najnowsze cuda techniki których tam nie kupują z powodu ceny. Wiesz tylko na czym polega zabawa? Tam starszy sprzęt pracuje i ratuje życie ludziom prawie 24 godziny na dobę a u nas te super zabawki mają tzw. limity bo wyj***li miliardy na sprzęt i nie ma kasy na jego obsługę.

zgonex

2015-06-01, 00:41
wiem, że zbankrutował. głównie przez głupią politykę i niskie ceny ropy. nie można w nieskończoność produkować czołgów.

co do dziadka to nie dziwię się, że mu się wpie**alali na chatę. skoro wszyscy na około to biedota a dziadek żyje jak król. poza tym jak skończył twój dziadek i jego biznes? bo dzisiaj jakby się komuś nie spodobało to jeden urzędas byłby w stanie go puścić z torbami.

co do usa - różnice między szpitalami w usa są ogromne. byłbym ostrożny z tym jaraniem się. poza tym, co z tego, że kupimy. sami nic nie produkujemy. mamy raptem kilka firm na krzyż.

nie jestem komunistą, ale wk***ia mnie takie opluwanie komunizmu. jakby teraz było k***a zajebiście. jak ta tępa bladź richardson raz pie**oliłą, że teraz jest zajebiście, bo możesz sobie k***a jechać na zakupy i do berlina i madrytu i paryża i nie musisz wymieniać pieniędzy. niech szmata przejedzie się po polskich miastach, gdzie kiedyś były zakłady produkcyjne a dzisiaj są pustostany i wylęgarnie meneli i powie im, że mogą pojechać na zakupy do paryża.




hajnel

2015-06-01, 00:45
7 na 9 komentarzy jest o polityce (lub polityką podparty)... k***A LUDZIE! Co się z wami dzieje?!

!Timon

2015-06-01, 00:53
zgonex napisał/a:


co do dziadka to nie dziwię się, że mu się wpie**alali na chatę. skoro wszyscy na około to biedota a dziadek żyje jak król. poza tym jak skończył twój dziadek i jego biznes? bo dzisiaj jakby się komuś nie spodobało to jeden urzędas byłby w stanie go puścić z torbami.



Nie wychylał się i spokojnie dożył starości już po przemianach ustrojowych ale biorąc pod uwagę, że pochodził ze wsi, SAM zapracował na studia i skończył prawo w latach międzywojennych gdzie nikt mu w tym nie pomagał i ODMÓWIŁ posady sędziego wojskowego w czasach stalinowskich to zasługiwał na w ch*j dobre życie na nie na M2 w bloku i murowanie pieniędzy w piwnicy. Gdyby przyjął posadę sędziego i posyłał rodaków na rzeź to żyłby jak pączek w maśle. Takie to k***a sprawiedliwe czasy i "niegodne" opluwania były.


Cytat:


co do usa - różnice między szpitalami w usa są ogromne. byłbym ostrożny z tym jaraniem się. poza tym, co z tego, że kupimy. sami nic nie produkujemy. mamy raptem kilka firm na krzyż.



Nie, nie byłbym ostrożny. Jarają się. Gówno warte są najnowocześniejsze zakłady na świecie jeśli nie pracują wydajnie.

sa...........ek

2015-06-01, 01:37
Za komuny dobrze było! Pan Władca i Król Kim Dzong Un to potwierdza!, jak i 276% Koreańczyków!.

zgonex

2015-06-01, 01:43
No to miałes fajnego dziadka. Pogratulować. mówisz o czasach stalinowskich, ja o późnej komunie, latach 70 i 80. powojnie i późna komuna to dwa różne okresy. jeśli nie wiesz co się stało po śmierci stalina to poczytaj o odwilży i chruszczowie.

no własnie, i co z tego, że jest ten sprzęt? jacy profesorowie sie jarają, jakim sprzetem? o sile gospodarki nie stanowi ilosć zakupionego za granicą sprzętu, ale liczba patentów i technologii.

shaigo

2015-06-01, 11:30
Czyżby Bronek już zmienił pracę? Przecież w sierpniu kończy pierwszą :D