18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyższa matematyka

oc...........ki • 2015-05-31, 21:35
Pani pyta Jasia w szkole:
- Ile jest pięć plus pięć?
Jasio przebiera rękami w kieszeniach i mówi:
- Jedenaście!

!Timon

2015-06-01, 17:05
zgonex napisał/a:

No to miałes fajnego dziadka. Pogratulować. mówisz o czasach stalinowskich, ja o późnej komunie, latach 70 i 80. powojnie i późna komuna to dwa różne okresy. jeśli nie wiesz co się stało po śmierci stalina to poczytaj o odwilży i chruszczowie.

no własnie, i co z tego, że jest ten sprzęt? jacy profesorowie sie jarają, jakim sprzetem? o sile gospodarki nie stanowi ilosć zakupionego za granicą sprzętu, ale liczba patentów i technologii.



Nie zrozumiałeś. Odmówił w czasach stalinowskich ryzykując życiem. Na szczęście dla niego skończyło się całkowitym brakiem możliwości zatrudnienia na stanowiskach państwowych. Z tego powodu musiał zacząć "prywatę". Za to w tych Twoich "łagodnych"czasach PRL dalej żył pod groźbą represji jak zacznie wydawać SWOJE pieniądze. I ch*j kogo powinno obchodzić to czy żyłby "jak król" w czasie biedy dookoła bo on od "państwa" złotówki nie dostał na swoje studia czy późniejszy biznes, do wszystkiego doszedł sam.

Loaloa

2015-06-01, 19:28
Bongman sypie sucharami a drugiego konta. Pewnie liczy na to, że sadol zapomniał o jego alter ego.

BongMan

2015-06-01, 20:32
To nie moje alter ego, tylko moja kobieta ;) Wiem, że pojęcie "moja kobieta" może być niezrozumiałe dla kogoś, kto od zawsze wali tylko konia, ale chociaż się postaraj to ogarnąć :D

ulifont

2015-06-02, 12:18
BongMan napisał/a:

To nie moje alter ego, tylko moja kobieta ;) Wiem, że pojęcie "moja kobieta" może być niezrozumiałe dla kogoś, kto od zawsze wali tylko konia, ale chociaż się postaraj to ogarnąć :D


Ze swoją kobietą wspólnie piszecie komentarze w necie? Jakie to romantyczne i poznanie się pewnie tez przez ten portal? Hmm czyżby na Hardzie?