18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wywiad z magikiem i abradabem

Le...........22 • 2012-09-23, 14:53
dosyć stary wywiad z wyżej wymienionymi

:mrgreen:

ag...........ny

2012-09-23, 14:54
uwaga spoiler: magik umiera

orzechccc

2012-09-23, 15:01
k***a juz po wypowiedzi słychac ze gosciu ma jakies niedotlenienie czy niedorozwój nic dziwnego ze wyskoczył

Stew

2012-09-23, 15:07
Szacunek dla Abradaba. Jeden z pionierów rapu. Koleś w całym tym syfie pozostaje normalny.

Posłuchajcie jego wypowiedzi (wywiadów etc.).

l_witek

2012-09-23, 15:12
nie taki magik skoro nie umiał latać
Hary Portier to umiał latać przynajmniej

NealCaffrey

2012-09-23, 15:14
A tak na poważnie, może i szkoda bo samobójstwo ale mi go szkoda było jako człowieka. Było mi go żal tak samo jak wielu innych, których ostatnią drogą była ta prowadząca na cmentarz., Ale odkrycie jego fenomenu po latach przez narastającą grupę "fanów mnie śmieszy, kiedy wyszedł film, pewnie ludziska powałkują temat, pozachwycają się i przejdzie echem. Nie wiem też czy same okoliczności w jakich odszedł nie podniosły w jakiś sposób tego zachwytu, może tak, może i nie, jednak myślałem, że sadola ominie ta chwilowa euforia... Teraz zacznie się grzebanie w internecie na temat informacji o PFK/Magiku, które masowo spłyną na portale tego typu, chociaż wcześniej nikt się nie palił, od tak odkurzyć sobie takie ciekawostki i zrobić z tego fajny temat.


Sam nigdy fanem PFK nie byłem i nie będę.

PsychoBoyJack

2012-09-23, 15:31
jak już ktoś powiedział na tym forum - "najnowsi" fani paktofoniki dokonują odkryć w internecie bedąc jeszcze w ekstazie po projekcji głosnego ostatnio filmu

Bugini

2012-09-23, 15:32
Xaftermath... zabłysnąłeś oryginalnym żartem jak ci dwaj przed tobą

NealCaffrey

2012-09-23, 15:37
Bugini napisał/a:

Xaftermath... zabłysnąłeś oryginalnym żartem jak ci dwaj przed tobą



Proszę bardzo, specjalnie dla Ciebie edytowałem post.

Novik

2012-09-23, 15:42
zaczyna się moda na pfk ...

djoshin

2012-09-23, 15:50
:mrgreen:

ru_ziolo

2012-09-23, 15:54
!!! UWAGA !!!
!!! Wiadomość z ostatniej chwili !!
Magik nadal nie żyje.


sergio909

2012-09-23, 16:12
xAftermath napisał/a:

A tak na poważnie, może i szkoda bo samobójstwo ale mi go szkoda było jako człowieka. Było mi go żal tak samo jak wielu innych, których ostatnią drogą była ta prowadząca na cmentarz., Ale odkrycie jego fenomenu po latach przez narastającą grupę "fanów mnie śmieszy, kiedy wyszedł film, pewnie ludziska powałkują temat, pozachwycają się i przejdzie echem. Nie wiem też czy same okoliczności w jakich odszedł nie podniosły w jakiś sposób tego zachwytu, może tak, może i nie, jednak myślałem, że sadola ominie ta chwilowa euforia... Teraz zacznie się grzebanie w internecie na temat informacji o PFK/Magiku, które masowo spłyną na portale tego typu, chociaż wcześniej nikt się nie palił, od tak odkurzyć sobie takie ciekawostki i zrobić z tego fajny temat.


Sam nigdy fanem PFK nie byłem i nie będę.



A mi go tam jakoś nie jest szkoda...
Jak odszedł? Jak skończony kretyn a ludzie są jeszcze większymi kretynami i robią z tego wielkie halo.

NealCaffrey

2012-09-23, 16:18
Nie wiem co było powodem jego odejścia, koleś popełnil samobójstwo a takich rzeczy nie robi się bez powodu, nigdy się nie zagłębiałem w ten temat i nie mam zamiaru tego robić :p

Szczepan

2012-09-23, 16:20
Jak zobaczyłem to wczoraj, to zwątpiłem już we wszystko.