18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wywiad z magikiem i abradabem

Le...........22 • 2012-09-23, 14:53
dosyć stary wywiad z wyżej wymienionymi

:mrgreen:

sergio909

2012-09-23, 16:25
xAftermath napisał/a:

Nie wiem co było powodem jego odejścia, koleś popełnil samobójstwo a takich rzeczy nie robi się bez powodu, nigdy się nie zagłębiałem w ten temat i nie mam zamiaru tego robić :p



Ten idiota skoczył, ponieważ chciał uniknąć zasadniczej służby wojskowej i tylko "lekko się poturbować"

mak667

2012-09-23, 16:28
Cały bełkot który słychać w komentarzach był już wcześniej, gdy Magik żył. On był słaby psychicznie, zbyt wrażliwy, pięknie opisał to Mickiewicz, myślę że tak czuł MAG.
"Źle mnie w złych ludzi tłumie
Płaczę, a oni szydzą
Mówię, nikt nie rozumie
Widzę - oni nie widzą!"

Ręder

2012-09-23, 16:43
Magikow ogladajo, pottery pie**olone.

pakicito

2012-09-23, 16:53
teraz ta kobieta z TVP może zapytać magika dlaczego popełnił samobójstwo, może z nim porozmawiać, bo K44 nie miał okazji

Ro...........ce

2012-09-23, 17:00
wygląda i wypowiada się w ch*j marnie.

DeSalvo

2012-09-23, 17:20
k***a. Starczy. Ile można drążyc temat Pfk? Dajcie sobie spokój, było minęło..
To nie temat na mode... chociaż kina przepełnione podstawówką, a fejsbuczki kawałkami Paktofoniki.

Joseph_Fritzl

2012-09-23, 17:37
"Skoczyłem to skoczyłem na ch*j drążyć temat" Pjotr Łurzdź.

buoba

2012-09-23, 17:38
Podsumowując, gdyby gościu nie wypie**olił się przez okno i nie zaliczył tego epickiego fatality to prawdopodobnie ich płyty byłyby do nabycia tylko na stoiskach hipermarketowych "każda płyta za 10zł".

Ludzie ciągle dają się wkręcać na ten stary numer z "ginącą gwiazdą". Za życia wykonawcy jej twórczość ma powiedzmy średni odbiór wśród ludzi. Ale gdy umiera to tworzy się otoczkę medialną, a masy ludzi to łykają i udają, że są w żałobie, zakładają sobie grupy na facebooku i inne duperele, stają się pseudofanami którzy nagle znają słowa piosenek i biografie wykonawców. Tak na dobrą sprawę ta szopka to nic innego jak próba 'bycia na czasie' i zabłysnięcia zaszpanowania przed kolegami/koleżankami. Jest to sprytnie wykorzystywane przez znacznie bardziej kumatych wydawców płyt, którzy na tym całym 'czarnym spektaklu' dorabiają się grubych milionów.

Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse - ich śmierć też była sztucznie nagłaśniana, żeby tylko nabić kupę szmalu.

mak667

2012-09-23, 18:22
Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse średni odbiór ich muzyki za życia ???????????? Człowieku to były ikony już za życia, wszyscy oniemieli jak wyszła Nevermind, a ty waliłeś wtedy w pieluchy.

niepoprawnymateo

2012-09-23, 18:51
Dj magik zyje i ma sie dobrze



buoba

2012-09-23, 19:51
mak667 napisał/a:

Michael Jackson, Kurt Cobain, Amy Winehouse średni odbiór ich muzyki za życia ???????????? Człowieku to były ikony już za życia, wszyscy oniemieli jak wyszła Nevermind, a ty waliłeś wtedy w pieluchy.



Przecież napisałem jasno, że ze średnich muzyków (patrz: Paktofonika) za pomocą całej śmierci zrobili z nich gwiazdy. Jaksona, Cobaina i Winehouse łączy z nimi to, że znalazła się koło nich wataha hien, która żerowała na ich śmierci i kręciła własne biznesy. Nie nazwałem więc tych trzech osób muzykami 'o średnim odbiorze'. Naucz się czytać pacanie.

andreez91

2012-09-23, 20:25
Magik nie pie**ol tylko leć po browar!
siiiiiiiiiiiiiuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
v
Polecał !

grzankojad

2012-09-23, 21:36
wk***ia mnie to, że nawet pfk, zespół który już przecież nie istnieje od 03 zaczyna być teraz na ustach wszystkich, nagle wielkich k***a fanów. uwielbiam pfk, słucham już parę lat, ale ta nowa moda na ten zespół ze względu na film jest po prostu żałosna, a każdy kto ogarnia temat, to ten wywiad oglądał. piwa nie ma.

Mathek

2012-09-23, 21:37
Na ch*j takie tematy się tutaj znajdują, skoro żaden z was j***ne barany nie umie się zachować ? Wiem, zaczniecie mnie teraz wyzywać od k***a gimbusów i jakiś psycho-fanów ale tak jest. Ja rozum iem, że można się z wielu rzeczy napie**alać ale k***a są pewne j***ne granice, który Wy przeginacie (jako użytkownicy, jebie mnie wasze życie prywatne).

FryzjerZG

2012-09-23, 21:46
no chociaz tu ktos zauwazyl ze król jest nagi. Nigdy nie rozmialemzachwyt PFKą, za mlodu lubilem ich muzyke, byli okej, ale nie przesadzajmy z tym Magikiem, Focus i Abradab byli/są duzo lepsi, Magik wyl do mikrofonu, a ze skoczyl i sie zabil to bedzie teraz legenda. Dziwne.