18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Justinem Bieberem

torro • 2013-03-29, 17:03
11 letnia fanka przeprowadza wywiad ze swym idolem...

midnightc

2013-03-29, 23:56
Dopóki nie będzie możliwości zabierania piwa, oblewania piwem czy dawania karnego ku*asa, takie rzeczy będą na kwejka trafiać, nic się nie poradzi.

Marxe

2013-03-30, 00:17
torro napisał/a:


Murzynów, Żydów,Arabów i"ciapatych" też nie chcą oglądać, a przecież żyć bez nich nie mogą...



jestem ciekaw, kto nie chce oglądać ciapatych,murzynów,pejsatych, przecież sadol bez nich to nie sadol :)

Ra...........PL

2013-03-30, 00:41

kalosz90

2013-03-30, 00:53
To nie zazdrość, to nie ból dupy, to nienawiść.
Nienawidzę ch*ja za to, że wybił się dzięki popularnemu serwisowi YouTube. Ok spoko. Ale ta k***a wybiła się na kupionych wyświetleniach, dzięki którym była na pierwszych stronach YT, i wtedy maszynka zaczynała się kręcić. Zero talentu, zero własnego wkładu, nawet śpiewa dz**ka z playbacku, dlatego sto ch*jów w dupę (chociaż nie wiem czy to kara dlań), bo nic nie umie, tylko został opłacony. On nie jest gwiazdą, nie jest nawet gwiazdką, on jest tylko inwestycją, która już zajebiście im się zwróciła.

torro

2013-03-30, 01:35
MCL napisał/a:

Po pierwsze to jakieś zmontowane gówno... Po drugie nienawidzę (ale nie hejtuje, pewnie zaraz się ktoś dojebie, że ten post to hejt, ale ch*j tam, wyrażam swoją opinię) J. Biebera i za ch*j nie wiem czemu to się tu dostało na główną. Nie, nie dlatego że ma furę kasy. Nie dlatego że r*chał Selene Gomez, czy jeździ zajebistym autem. Tylko dlatego że jest pie**oloną p*zdą. Gwiazdorzy jakby nie wiem kim był, jest j***nym ignorantem, jak choćby pomylenie Polski z ruskimi... no i uważa się za nowego króla popu. k***a, królem był Freddie Mercury, królem był Michael Jackson, dobrze trafionym w gust ludzi był Kurt Kobain. A ta p*zda uważa się za lepszego od ich wszystkich razem wziętych, k***a jego mać. O ile każdy z tamtych, żeby zrobić majstersztyk potrzebował swojej głowy i talentu, ta p*zda zabiera kasę za coś, co jest tworzone elektronicznie z udziałem jego głosu jak po kastracji. Dlatego, to nie tyle jest zazdrość, co zdrowy rozsądek, k***a jego mać, dlatego też, nie powinno być miejsca dla tego typu ciot na sadolu, bo to nic więcej, niż propagowanie ich ch*jowej muzyki, ba, nie powinno mieć miejsca nigdzie. W tv nawet jak czasem przelatuje po kanałach, widać na eska.tv czy innych tego typu kanałach trend na promowanie p*zdowatej muzyki się powoli kończy, nawet można zahaczyć o Davida Bowie, czy Linkin Park. Więc powinno być coraz lepiej, i lepiej, jeśli będzie się ignorowało tego typu p*zdowate treści. Gdyby były minusowe punkty, temat zleciałby szybciej niż się pojawił.


Melisy próbowałeś?

okar19

2013-03-30, 02:10
jestę żydę napisał/a:

@oskar19


k***a zmień ten j***ny avatar bo nie mogę na niego patrzeć za każdym razem zbieram się,żeby ci to powiedzieć że mnie wk***ia i za tego małego ping ponga bym ci wyj***ł w ryj


przeczytaj i upewnij się czy oskar19

nie napinaj się prosze cie, jesteśmy w internecie i gdy czytam takie wpisy "wyj***łbym ci" to ogarnia mnie śmiech bo po drugiej stronie siedzi nastolatek, który myśli, że wzbudza grozę. Gówno byś zrobił ;) Moja sprawa co mam w avku, nie patrz jak ci sie nie podoba.

Ne...........es

2013-03-30, 03:30
Mnie jedyne co bawi w tym biberku to to ze nazywaja go ' artysta'. To juz samo w sobie jest dowcipem. A po drugie, o on sie zesral w majty jakbyl w 'wspanialej' lodzi

je...........ę

2013-03-30, 09:08
okar19,


ch*j mnie obchodzi nick, nie mam zamiaru się patrzeć ale ten mały ping pong sam zaczyna i mnie wk***ia a nie napinam się po prostu wyj***łbym ci już teraz dla zasady :)

Br...........ki

2013-03-30, 09:42
Materiał tak słaby że aż się uśmiechnąłem z zalu żeby nikomu nie bylo głupi

hlaalu

2013-03-30, 10:05
Właśnie przez takich ch*jów, pseudo-antyfanów, Bieber jest tak popularny. Ogarnijcie się i ignorujcie to gówno

Go...........ga

2013-03-30, 10:16
@Bridgwater88 Ja bym go tam rozj***nego pociskami 9mm chętnie zobaczył na sadolu :)

torro

2013-03-30, 11:32
Widzę, że wstawki z Bieberem mają trzy razy więcej komentarzy niż przeciętnie pozostałe. Że też jeden mały gówniarz może wzbudzić tyle emocji u napinaczy... ;-)

tds1974

2013-03-31, 14:19
CougaRpl napisał/a:

Jak to przejdzie na główną usuwam konto i usuwam sadistic z zakładek.



i co, usunąłeś?