18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Justinem Bieberem

torro • 2013-03-29, 17:03
11 letnia fanka przeprowadza wywiad ze swym idolem...

Tukan666

2013-03-29, 22:52
Biggest fag 4ever.

zły_skurwiel

2013-03-29, 22:52
jeszcze mi tego cwe*a na sadisticu brakowało.... :homer:

okar19

2013-03-29, 22:52
Bezkarny Mistrz napisał/a:



nie wiem co w nim pedalskiego? r*chać może kogo chce, pewnie przerobił Selene Gomez, ma majątek warty 110 milionów dolarów i 19 lat, jest 3 na liście najbardziej wpływowych artystów według Forbsa, jeździ samochodami które ty bedziesz znał tylko z telewizji

a ty jedyne co to możesz walić konia oglądając Spring Breakers z Seleną Gomez :wali:




To po prostu zazdrość, tak samo C.Ronaldo wyzywają od pedałów. Śmiać się chce jak czyta się te komentarze pryszczatych smarków.


Kiedyś ksiądz powiedział mi, że Polak jest najgorszym przyjacielem jakiego możesz mieć za granicą. Opowiedział mi historię - w skrócie dwoje przyjaciół ( Polki ) mieszkały w USA, jedna była legalnie a druga nie. Ta co była legalnie zazdrościła czegoś tej co była nielegalnie i wiecie co? Zadzwoniła na immigations i wpadli mundurowi i deportowali kobiete... także za granicą lepiej nie zadawać się z Polakiem bo to kawał sk***iela tak jak Ci hejterzy, którzy hejtują tutaj - gwarantuję, że sprzedaliby was...

Marxe

2013-03-29, 23:00
Bridgwater88 napisał/a:

torro...k***a mialo nie byc tego pedala na sadisticu w zadnej postaci ! :/



CougaRpl napisał/a:

Jak to przejdzie na główną usuwam konto i usuwam sadistic z zakładek.



dodii napisał/a:

To jest sadistic. No żesz k***a :-/



-Tommy napisał/a:

jeszcze mi tego cwe*a na sadisticu brakowało.... :homer:



Masowy ból dupy czas zacząć :krawaciarz:


A po drugie skoro tej panienki nie chcecie oglądać to pomińcie to a nie spinacie się :roll:

dodii

2013-03-29, 23:02
@up wg. ciebie filmy tego typu na tym portalu mają swoje miejsce?

Marxe

2013-03-29, 23:07
@up

według mnie nie powinno tego wogóle być, ale jakimś cudem jest, a skoro już jest to olejcie to bez zbędnych spin itp :)

antek025

2013-03-29, 23:11
Ona ma bardziej męski głos przy tym kastracie...

torro

2013-03-29, 23:13
CougaRpl napisał/a:

Jak to przejdzie na główną usuwam konto i usuwam sadistic z zakładek.


No cóż, słowo się rzekło...

Rothing

2013-03-29, 23:20
Ona ma bardziej męski głos niż "on" :D

torro

2013-03-29, 23:23
Marxe napisał/a:


A po drugie skoro tej panienki nie chcecie oglądać to pomińcie to a nie spinacie się :roll:


Murzynów, Żydów,Arabów i"ciapatych" też nie chcą oglądać, a przecież żyć bez nich nie mogą...

MCL

2013-03-29, 23:31
Po pierwsze to jakieś zmontowane gówno... Po drugie nienawidzę (ale nie hejtuje, pewnie zaraz się ktoś dojebie, że ten post to hejt, ale ch*j tam, wyrażam swoją opinię) J. Biebera i za ch*j nie wiem czemu to się tu dostało na główną. Nie, nie dlatego że ma furę kasy. Nie dlatego że r*chał Selene Gomez, czy jeździ zajebistym autem. Tylko dlatego że jest pie**oloną p*zdą. Gwiazdorzy jakby nie wiem kim był, jest j***nym ignorantem, jak choćby pomylenie Polski z ruskimi... no i uważa się za nowego króla popu. k***a, królem był Freddie Mercury, królem był Michael Jackson, dobrze trafionym w gust ludzi był Kurt Kobain. A ta p*zda uważa się za lepszego od ich wszystkich razem wziętych, k***a jego mać. O ile każdy z tamtych, żeby zrobić majstersztyk potrzebował swojej głowy i talentu, ta p*zda zabiera kasę za coś, co jest tworzone elektronicznie z udziałem jego głosu jak po kastracji. Dlatego, to nie tyle jest zazdrość, co zdrowy rozsądek, k***a jego mać, dlatego też, nie powinno być miejsca dla tego typu ciot na sadolu, bo to nic więcej, niż propagowanie ich ch*jowej muzyki, ba, nie powinno mieć miejsca nigdzie. W tv nawet jak czasem przelatuje po kanałach, widać na eska.tv czy innych tego typu kanałach trend na promowanie p*zdowatej muzyki się powoli kończy, nawet można zahaczyć o Davida Bowie, czy Linkin Park. Więc powinno być coraz lepiej, i lepiej, jeśli będzie się ignorowało tego typu p*zdowate treści. Gdyby były minusowe punkty, temat zleciałby szybciej niż się pojawił.

Dża

2013-03-29, 23:38
Wiecie co?
Chyba czas wypisać się z Sadola.
Tematy takie jak ten:
http://www.sadistic.pl/triangle-company-shirtwaist-tragiczny-pozar-w-nowym-jorku-vt185650.htm#1970911

wypie**alane są jako suchary. Za to kilkuletnia dziewczynka, mająca mokro w majtkach na widok jakiejś drugiej dziewczynki dostaje się na główną.

ch*j już z tymi piwami. W dupie z tym. Teraz nawet nie ma ich widocznych. Jest to zajebiste ułatwienie, bo rzeczywiście w prosty sposób teraz odróżnia się oglądacza, od starego wyjadacza.

Od jakiegoś czasu obserwuję sytuację, w której SADOL zamienia się w Kwejka, czy inne gówno dla nastolatków. Gdzie moderacja? Gdzie admini? Gdzie jest ktokolwiek, kto odpowiada za tematyczną część tej strony?

Zmieńcie nazwę na gimbaza.pl albo nastolatkownia.pl .

666chester666

2013-03-29, 23:42
Dzięki temu filmikowi odkryłem ze jestem bardzo slaby psychicznie.nie dalem rady obejzec do konca

je...........ę

2013-03-29, 23:44
Gdyby nie fakt,że mam j***nego warninga od ch*j wie ile czasu to usunąłbym stąd konto ale k***a tylko ten j***ny warning mnie tu trzyma...


@oskar19


k***a zmień ten j***ny avatar bo nie mogę na niego patrzeć za każdym razem zbieram się,żeby ci to powiedzieć że mnie wk***ia i za tego małego ping ponga bym ci wyj***ł w ryj

androgenius

2013-03-29, 23:54
Do samego okara nic jakoś nie mam, nie wk***ia mnie sam z siebie, często wrzuca dobry content ale faktem jest, że ten jego ciapiący p*zdami samniang potrafi wk***ić. Patrzysz sobie, patrzysz a ta k***a ci z ekranu pociapuje tymi ślipkami. Zmień to.

Tak samo jak ten pajac od znaczku ładowania w avku, wiem, że to avatar ale k***a nie ma bata, żeby człowiek czasem nie spojrzał i się nie podk***ił jak mu lata to kółeczko. Gdzie jesteś ty pajacu? Weź to k***a zmień.