18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Jerzym Janowiczem po półfinałowym meczu

job_twaju_mać • 2012-11-05, 16:36


Chłopakowi ciężko dojść do siebie. Zresztą nie ma co się dziwić :-)

grzybobranie

2012-11-05, 17:06
No i mamy nowego Małysza. Tylko gdzie pomieścimy 100000 tys ludzi na jego meczach ?

Qros22

2012-11-05, 17:36
Dajcie spokój koleś wszedł do finału który zresztą przegrał a cały kraj fascynuję się jakby przynajmiej został królem jakiegoś plemienia w afryce.. Wielu mamy sportowców w naszym kraju o których się nie mówi w masowych środkach przekazu a odnoszą znacznie większe sukcesy..

Do samego zawodnika nic nie mam, a mało ludzi wie że jego rodzice dużo zainwestowali w niego taka inwestycja w przyszłość :D

job_twaju_mać

2012-11-05, 17:48
Qros22 napisał/a:

Dajcie spokój koleś wszedł do finału który zresztą przegrał a cały kraj fascynuję się jakby przynajmiej został królem jakiegoś plemienia w afryce.. Wielu mamy sportowców w naszym kraju o których się nie mówi w masowych środkach przekazu a odnoszą znacznie większe sukcesy..

Do samego zawodnika nic nie mam, a mało ludzi wie że jego rodzice dużo zainwestowali w niego taka inwestycja w przyszłość :D



Człowieku, mieć 69 pozycje w rankingu i wygrać pod rząd z czterema zawodnikami światowej klasy. Nie sądzisz, że to fenomen i jednak jest czym się fascynować?

zonk

2012-11-05, 18:29
Radwańska też szalała a na olimpiadzie pokazała słownie gówno.

Bugini

2012-11-05, 18:34
Narzekać każdy jeden głupi potrafi a robić to nie ma komu

FrasQs

2012-11-05, 19:10
Denerwują mnie ludzie którzy po 4-ech wygranych meczach,porównują Jerzego do Adama Małysza,owszem wygrał te mecze z światowymi gwiazdami,należy mu sie szacunek ale jakie to ma porównanie do Adama który praktycznie co tydzien sprawiał ze wiele Polskich rodzin siedziało przed telewizorami czekając na te dwa skoki. Adam to fenomen,myśle że prędko drugiego takiego nie będzie.

Girlock

2012-11-05, 19:16
Chciałem wrzucić ten wywiad wczoraj, ale nie wiem czemu nie mogło się dodać. Tak czy inaczej PIWO dla Ciebie!

irish

2012-11-05, 19:25
szczery i skromny chłopak, nie jak ta k***a radwańska co specjalnie przegrała na olimpiadzie bo mało płacili

yaya923

2012-11-05, 19:26
lakiluk1 napisał/a:

Otwieram lodówkę Janowicz, Otwieram bagażnik w samochodzie Janowicz, Otwieram Kibel Janowicz, Ide do klubu nocnego na rurce Janowicz....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................JANOWICZ k***AAAAA!!!!!



zapomniałeś dodać "kładę się do łóżka Janowicz" :samoboj:

Z mojej strony leci Browar

proncislaw

2012-11-05, 19:28
3 x up
no jasne, lepiej się czyta i słucha o Grycankach, Siwiec, Rutowicz, Tusku itd. niż o skromnym chłopaku, który jakby nie patrzeć w ciągu kilku dni sporo osiągnął.
k***a jakie zjeby żyją w tym kraju, zamiast się cieszyć (bo jest powód) wieczne narzekania...

lasyk

2012-11-05, 19:29
Łzy radości te prawdziwe najprawdziwsze. Gratulacje!!!!!! Dałeś czadu!

lu...........5z

2012-11-05, 19:31
Zaczyna sie...

Media nakrecaja wszystko jak zwykle, kazdy temat zastepczy jest dobry

Nie umniejszajac sukcesu Janowiczowi, to wszystko co robia media i tepi ludzie ktorzy daja soba manipulowac jest POpie**olONE.

Zas zacznie sie budowa kortow tenisowych za miliony, oprócz orlikow beda korty, w kazdej miejscowosci. Wszystko to za naszą kasę, ja sie pytam NA ch*j? Po co nam rzesza tenisistów? Ale plebs sie cieszy, bo sobie pooglada w TV...

lakiluk1

2012-11-05, 19:32
do ''proncisław'' wsadź się w dupe

Antybozia666

2012-11-05, 19:42
Jeeee... Janowicz słyszę o nim po raz pierwszy i w ogóle to jestem jego wielkim fanem, nie wiem o co chodzi z tym rankingiem ale skoro awansował i mówią w TV to musi być dobrze (o rankingach śmiertelności na syfilis się nie mówi a pewnie Polska jest dość wysoko). Nigdy nie widziałem żadnego meczu, ale od teraz będę wielkim fanem tenisa, może nawet zapiszę się do klubu tenisowego bo to tera bedzie modne...