18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Jerzym Janowiczem po półfinałowym meczu

job_twaju_mać • 2012-11-05, 16:36


Chłopakowi ciężko dojść do siebie. Zresztą nie ma co się dziwić :-)

job_twaju_mać

2012-11-05, 20:00
Antybozia666 napisał/a:

Jeeee... Janowicz słyszę o nim po raz pierwszy i w ogóle to jestem jego wielkim fanem, nie wiem o co chodzi z tym rankingiem ale skoro awansował i mówią w TV to musi być dobrze (o rankingach śmiertelności na syfilis się nie mówi a pewnie Polska jest dość wysoko). Nigdy nie widziałem żadnego meczu, ale od teraz będę wielkim fanem tenisa, może nawet zapiszę się do klubu tenisowego bo to tera bedzie modne...



Po czym stwierdzasz, że ktoś tutaj jest już wielkim fanem Janowicza pie**olcu? Po tym, że ktoś wrzucił filmik o nim? Czas najwyższy wyjść z klatki, to będziesz wiedział co się dzieje na świecie. Trzeba być naprawdę gównem, żeby krytykować to, że ktoś się cieszy ze zwycięstwa Polaka, w jakiejkolwiek dyscyplinie, nawet w tych mniej popularnych.

lu...........5z

2012-11-05, 20:32
Będę_go_zjadł napisał/a:



Po czym stwierdzasz, że ktoś tutaj jest już wielkim fanem Janowicza pie**olcu? Po tym, że ktoś wrzucił filmik o nim? Czas najwyższy wyjść z klatki, to będziesz wiedział co się dzieje na świecie. Trzeba być naprawdę gównem, żeby krytykować to, że ktoś się cieszy ze zwycięstwa Polaka, w jakiejkolwiek dyscyplinie, nawet w tych mniej popularnych.



ktoś tu nie zczail sarkazmu :idzwch*j:

Antybozia666

2012-11-05, 20:51
Będę_go_zjadł napisał/a:



Po czym stwierdzasz, że ktoś tutaj jest już wielkim fanem Janowicza pie**olcu? Po tym, że ktoś wrzucił filmik o nim? Czas najwyższy wyjść z klatki, to będziesz wiedział co się dzieje na świecie. Trzeba być naprawdę gównem, żeby krytykować to, że ktoś się cieszy ze zwycięstwa Polaka, w jakiejkolwiek dyscyplinie, nawet w tych mniej popularnych.



Po pierwsze, pie**olcu to powiedziała twoja stara do kierownika zmiany w zakładzie po grupowym gwałcie, a gówno miała powklejane we włosy na klacie.
A skoro już wiemy jak powstałeś/łaś to teraz napiszę coś na temat twej jakże błyskotliwej wypowiedzi.
Powiedz mi drogi czarny kolego gdzie ja napisałem że krytykuję radość ze zwycięstwa. Czy też pogardliwie wypowiadam się o fanach "Jeżyka". Mój post opisuje jedynie pusta propagandę sukcesu (bez względu na to czy dotyczy szachisty, tenisisty, czy papieża polaka). Jak to powiedział szanowny luka5z :idzwch*j:

Mizantrop

2012-11-05, 21:05
Bugini napisał/a:

Narzekać każdy jeden głupi potrafi a robić to nie ma komu



Nie ma czym się za bardzo podniecać widząc tą akcje. Udało mu się i miał dużo szczęścia to wszystko. Mogłeś dać jakiś inny fragment jak już chciałeś pokazać jego zajebistość.

alanbdf

2012-11-05, 21:09
pewnie symuluje bo nie zrozumiał pytania 8-)