18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wywiad z Jackiem Wiśniewskim po debiucie w MMA

Sl...........nx • 2012-09-16, 00:27
Jacek Wiśniewski padł... Tzn. tak orzekł sędzia, a oto, co ma na ten temat do powiedzenia sam zainteresowany:


Coliber

2012-09-16, 08:54
@up on ma rację

Ozma

2012-09-16, 09:05
W sumie jak się uśmiechnie to podobny trochę do:


sz...........r9

2012-09-16, 10:06
C10H12N2O napisał/a:

Ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie jego szczęka w ogóle ma prawo się poruszać?



Żuchwa;] Szczęka nie ma prawa się poruszać

MaszSziwe?

2012-09-16, 10:15
Haha ;d Widać ,że chłop ze Sląska ;) !

Koroson

2012-09-16, 10:19
Frank Drebin napisał/a:

Powinien dziękować sędziemu że przerwał walkę bo przecież to co oni robili w ringu to była żenada



Proponuje wejść do ringu i pokazać co potrafisz bo widzę mądry to jesteś tutaj:)Ciekawe czy gdybyś stanął "oko w oko" z Wiśnią byłbyś taki cwany:) Ja jako wieloletni kibic Górnika Zabrze mam do Wiśni wielki szacunek za to co robił na boisku oraz za to jak żył z nami kibicami.Od 0:55 do 1:05 tutaj pokazał jaki duży szacunek ma do nas i my także do niego taki mamy.Tak wiec reasumując wielkie brawa za tą walkę to był debiut nie wyszedł trudno:)

Frank Drebin

2012-09-16, 11:16
Koroson napisał/a:



Proponuje wejść do ringu i pokazać co potrafisz bo widzę mądry to jesteś tutaj:)Ciekawe czy gdybyś stanął "oko w oko" z Wiśnią byłbyś taki cwany:) Ja jako wieloletni kibic Górnika Zabrze mam do Wiśni wielki szacunek za to co robił na boisku oraz za to jak żył z nami kibicami.Od 0:55 do 1:05 tutaj pokazał jaki duży szacunek ma do nas i my także do niego taki mamy.Tak wiec reasumując wielkie brawa za tą walkę to był debiut nie wyszedł trudno:)




Przestań pierdzielić to całe ksw było porażką a wiśniewski w ogóle nie był na to przygotowany zresztą waluś też się do tego nie nadaje, to czy był piłkarzem czy nie i jakie ma relacje z kibicami górnika to ma najmniejsze znaczenie po ringu poruszał się niezdarnie, jestem fanem sportów walki od wielu lat także mam prawo oceniać widowisko które oglądam tym bardziej że kosztowało dodatkowe pieniądze

bo...........30

2012-09-16, 11:17
j***ny erudyta, k***a

Mathii90

2012-09-16, 11:25
ma ktos link do filmu z jego walka?, bo przeoczylem :<

lartex

2012-09-16, 12:13
Technicznie wielkie zero , smialem sie w glos widzac jego podskakiwanie i machanie lapami o 'kopnieciach' nie wspominajac, jeszcze ma czelnosc powiedziec ,ze nie zna zasad .. ja pie**ole ,za darmo tam debila z siebie nie zrobil na pewno i na dodatek pokazuje klase swoim slownictwem przed kamera. Dla mnie zenada i mam nadzieje ,ze go juz nie zobacze

I nie pie**olcie ,ze byl wielkim pilkarzem ,ze dobry kontakt z kibicami itd ,bo jakby Malysz wyszedl i przegral w tak komiczny sposob to rownie dobrze mozna by powiedziec ,ze "nie udal mu sie debiut ,ale przeciez jest spoko ,bo tyle razy wygral w skokach etc. "

dmdavid

2012-09-16, 12:27
prosty człowiek. Idealny do lansowania w TV

slonzok

2012-09-16, 12:37
no tak jak z gornika to dawanie dupy ma wrodzone.

wojak62

2012-09-16, 12:48
ch*j Ci w dupe k***o !!!

czarkou

2012-09-16, 12:49
Hehehe fajny przeskok, z gry w nogę do MMA :mrgreen:

Ale ziomek spoko, emocjonalny i szczery :D

NieWeszles

2012-09-16, 13:35
gość jak tak prymitywny, że aż mi brak słów

mikel1994

2012-09-16, 14:10
Koroson napisał/a:



Proponuje wejść do ringu i pokazać co potrafisz bo widzę mądry to jesteś tutaj:)Ciekawe czy gdybyś stanął "oko w oko" z Wiśnią byłbyś taki cwany:) Ja jako wieloletni kibic Górnika Zabrze mam do Wiśni wielki szacunek za to co robił na boisku oraz za to jak żył z nami kibicami.Od 0:55 do 1:05 tutaj pokazał jaki duży szacunek ma do nas i my także do niego taki mamy.Tak wiec reasumując wielkie brawa za tą walkę to był debiut nie wyszedł trudno:)



Z całym k***a szacunkiem do tego człowieka, ale na zawodowych galach nie ma się co pokazywać z takimi umiejętnościami. A właściwie z ich brakiem... Spójrz na to obiektywnie i porównaj do zawodowych fighterów. Wyszedł pomachał kończynami fajnie, pobawił się, ale już do KSW się nie pcha.

"Nie znam zasad" - fajnie. Ciekawe czy samochodem też jeździ nie znając zasad, a jak mu policja zabierze prawko to "no ale mogli mi dać jeszcze trochę pojeździć, no nie znam zasad" - no k***a szanujmy się wszyscy nawzajem i szanujmy sport jakim są sztuki walki.

No właśnie, sport, a nie bezsensowne tłuczenie się po ryjach pod klubem do upadłego do którego był pewnie przyzwyczajony (oceniam po facjacie).