18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wytrych do Opla

CrazyEdek • 2014-09-10, 13:51
Uniwersalny "gadżet".


harimen

2014-09-10, 14:34
Wszystko pięknie ale czemu go nie odpalił...?
(może dla tego, że w tym sprytnym urządzeniu nie ma imo )
Ale jak znam życie to zaraz się wypowie w h*j ekspertów.

ragbi

2014-09-10, 14:48
Ta astra to i tak wielkie gówno jest, szczególnie z silnikiem 1.3 CDTI. Gorszego auta nie miałem nigdy wcześniej. Staram się sprzedać już drugi miesiąc, niestety chyba tylko ja jestem na tyle zj***ny, żeby kupować auta bez przeczytania opinii o nich.

KamayPL

2014-09-10, 14:53
harimen napisał/a:

Wszystko pięknie ale czemu go nie odpalił...?
(może dla tego, że w tym sprytnym urządzeniu nie ma imo )
Ale jak znam życie to zaraz się wypowie w h*j ekspertów.



Do odpalenia samochodu nie potrzebny jest immobilizer.

bisfhcrew

2014-09-10, 15:05
KamayPL napisał/a:

Do odpalenia samochodu nie potrzebny jest immobilizer.


To jak oni odpalają auto bez tej kostki? przekładają na szybko komputer od innego auta?

Jutub

2014-09-10, 15:18
@2xUP i 3xUP widzę w ch*j eksperci. Ja mam taką astrę już drugą i jestem zajebiście zadowolony. Pierwsza w 1.6 115KM paliła sporo ale cichutka i bezawaryjna w ch*j. Druga 1.7 90KM pali malutko , odejście jest dobre (nie potrzebuje zapie**alać 200km/h na mieście). A z tego co wiem do odpalenia fury to akurat immo potrzebny jest.

GhostRider32

2014-09-10, 15:20
Ale po co opla kraść? :P Nikt tego nie chce :P

Bociekk

2014-09-10, 15:45
Taaaak, i nagle gimbusy mają zagwozdkę, bo " ja pie**ole, jak łatwo można ukraść opla".
Ciekawe tylko, dlaczego go nie odpalili, czyżby ten mega zajebisty gadżet nie posiadał immo?

OHMP

2014-09-10, 15:45
fajny kluczyk na radyjka :)


astra to gówno, taka ch*jowizna że po 4 latach rdza wychodzi, śmiech na sali.

Szwanek

2014-09-10, 15:56
Co do immo odpalić by odpalił bez, ale daleko by nie zajechał w końcu by odciął zapłon, ale to też nie problem w dzisiejszych czasach wystarczy kompa podłączyć i odpowiednim programikiem to obejść. Tak teraz kradną samochody w nie więcej niż 30-40 sekund nic nie uszkadzając.

W ogóle ople mają jakieś ch*jowe zamki. Jak jeszcze chodziłem do szkoły to moi dwaj znajomi z klasy mieli corsy (jeden posiadał Corse B, a drugi nowszą Corse C) i kluczykiem od jednego można było otworzyć i odpalić drugi ;/ i na odwrót.

gadom

2014-09-10, 15:57
KamayPL napisał/a:



Do odpalenia samochodu nie potrzebny jest immobilizer.



Racja. W odpaleniu samochodu immobiliser akurat bardzo przeszkadza. Do odpalenia pasuje go wyłączyć. Niezaprzeczalna logika wywodu.

A Astra to samochód jak samochód. Niczym nie zachwyca i niczym nie zraża. Posiadam J-kę i nic się w tej kwestii nie zmieniło, poza tym że ładna jest. Ot - auto i ch*j.

panchamityle

2014-09-10, 16:04
Posiadanie wytrychów w Polsce jest karalne, mimo że to polski wynalazek (nie piszę o tym konkretnym, choć pewnie też). Jak myślicie, że jak auto ma imo to nie da się go odpalić, to w jakim wy świecie żyjecie - przecież ten gadżet ma 90% aut a jakimś cudem one giną :>

Lares86

2014-09-10, 16:06
Oddam Opla za darmo.