18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wytrych do Opla

CrazyEdek • 2014-09-10, 13:51
Uniwersalny "gadżet".


Sonal

2014-09-10, 16:24
Jeździć Oplem to chyba gorzej niż Multiplą. Opel to taki niemiecki FIAT.

Spikeel

2014-09-10, 16:45
O k***a jak czytam "opel to taki niemiecki fiat", albo że "fiat gówno wart" lub "nigdy nie kupuj samochodów zaczynających się na F". Kogo k***a obchodzi czym kto jeździ? Z tych komentarzy można wnioskować, że połowa sadoli jeździ nowymi mercami albo Bentleyami. Niestety u nas tak jest, że ludzie kupują samochody nie dla siebie a tylko po to żeby się pokazać albo żeby sąsiad się nie śmiał.

Jacek86s

2014-09-10, 16:46
Sonal napisał/a:

Jeździć Oplem to chyba gorzej niż Multiplą. Opel to taki niemiecki FIAT.


Zrób najpierw prawko synek a póżniej dopiero ból dupy odpie**alaj

meyer82

2014-09-10, 16:48
Kupię taki kluczyk !!!

specodhec341

2014-09-10, 16:56
Ople srople... Renault Thalia k***a! :D

bartoszbarto

2014-09-10, 17:16
@up chciałeś być śmieszny?

.
.
.
.
.
.
jesteś..

NeverLie2Me

2014-09-10, 17:59
Jutub napisał/a:

@2xUP i 3xUP widzę w ch*j eksperci. Ja mam taką astrę już drugą i jestem zajebiście zadowolony. Pierwsza w 1.6 115KM paliła sporo ale cichutka i bezawaryjna w ch*j. ...



Mam 1.6 w benzynie... k***a, na autostradzie wir w baku, w mieście to samo, ogólnie auto opie**ala więcej niż czołg. Oczywiście Polska produkcja z 2007r. (blachy bez ocynku, rdza zaczyna już ją wpie**alać). W przeciwności do kolegi nie polecam. Miałem okazję jeździć Astrami od I do IV i III niestety wypada najgorzej. Widać to również po tym jak trudno ją sprzedać.

Kiedyś próbowali ją zaj***ć jacyś nieudacznicy. Z oględzin samochodu wygląda na to, że próbowali "rozpiąć ją na siłowniku" (słowa p. oficera - podobno jak dobrze trafisz w siłownik, który jest nad klamką od strony kierowcy to się auto otwiera). Oczywiście się nie udało i tylko drzwi wgięte. Wywołało to chyba złość delikwentów bo poszła butelka od piwa w szybę, o dziwo wytrzymała, jest trochę odszczypana. W końcu się zadowolili blachami, paliwa na nie podobno nie zaj***li...

srylag

2014-09-10, 18:40
Astra nic złego w sobie nie ma. Osobiście bym nie kupił, bo mały. Co z tego, że mały zaprzęg, jak mało pali i idealny do miasta.
(Tak, mało pali jak się go używa jak powinno, a nie gazuje ile wlezie, bo komuś mocy za mało. I o każdy samochód trzeba w trakcie dbać, a nie po 5 latach narzekać, że coś się zepsuło...)

A co do tego super gadżetu, to za jego pomocą można co najwyżej komuś radio ukraść, bo alarm i tak uruchomi, a silnika nie odpali.

dozek

2014-09-10, 18:46
Mam astrę 1.7 z silnikiem Isuzu (2001) i całkiem sobie chwalę. Nie pali za dużo a jak trzeba to i trochę mocy wyciśnie. Co do blach, wychodzi rdza ale w miejscach gdzie był uszkodzony lakier.

lois_hartos

2014-09-10, 18:53
@up; zależy jeszcze jaki alarm, większość ori systemów w niemieckich autach i z niemieckiego rynku są tak zaprogramowane, że pozwalają na otwarcie drzwi kluczykiem bez wycia. nie idzie to w zgodzie z regulacjami towarzystw ubezpieczeniowych w większości z krajów także najczęściej jest opcja przeprogramowania auta lub dołożenia czegoś

padi666

2014-09-10, 19:03
Co do opli to mam kumpla w pracy - Niemca (za Polką wyjechał) który mówi, że żaden szanujący się Niemiec nie kupi sobie opla. Ta firma wcześniej robiła maszyny do szycia - znaczek opla to zwykły szew.

czaha

2014-09-10, 19:08
OHMP napisał/a:


astra to gówno, taka ch*jowizna że po 4 latach rdza wychodzi, śmiech na sali.



zapraszam na oględziny mojej, 16 lat i rdzy ma mniej niż niejedno nowe autko :)

Pan_Doktur

2014-09-10, 19:14
dozek napisał/a:

Mam astrę 1.7 z silnikiem Isuzu (2001) i całkiem sobie chwalę. Nie pali za dużo a jak trzeba to i trochę mocy wyciśnie. Co do blach, wychodzi rdza ale w miejscach gdzie był uszkodzony lakier.



a paliwo zapie**ala koło wtrysków czy dopiero ledwo siąpi?

haremario

2014-09-10, 19:20
JA tam mam astre gtc 1.8 140 km i wcale tak dużo nie pali chyba że kogoś noga nazbyt swędzi

specodhec341

2014-09-10, 19:26
bartoszbarto,
Zapomniałeś na końcu napisać "żałosny"