18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzałowa kurka

Anal_Intruder_69 • 2024-03-14, 21:06

I mięsko na rosół od razu przypalone i wstępnie podzielone :ciasteczkowy:
Ja tu Harda nie widzę, ale jak coś, to proszę przenieść.
spoiler

torturant

2024-03-15, 12:01
TerazPolska123 napisał/a:

milion razy bardziej mam banana z palenia ludzi niż z katowania zwierząt
TAK: ludzie to łajno, zwierzęta są niewinne



Miej pretensje do tych, którzy cię nar*chali. Faktycznie mogą być gównem, ale nie mierz własną miarką. Uważam, że ludzie są wspaniali (pominowszy takie gówno, jak wy).

SizzleMyDizzle

2024-03-15, 12:01
Darek84BB napisał/a:

Ludzie, gdzie wy tu macie znęcanie nad zwierzętami? Znęcanie to zadawanie niepotrzebnego bólu tutaj kurę która była przeznaczone na rosół (taka niespodzianka dla was ale niektórzy jedzą zwierzęta) ktoś zabił w sposób bardziej humanitarny niż większość ludzi w Polsce, śmierć od petardy na pewno była szybsza i mniej bolesna niż odcięcie głowy.



nie wiem czy k***a zauważyłeś ale ona nie zdechła od tej petardy

Rojiiuy

2024-03-15, 12:20
Rozjechane dziecko- hehe, pozna aborcja, hehe, po co kaszojad sie wychylal, hehe,
Inny sposob zabicia kury na rosol- do gazu z nimi, sk***iele, sumienia nie maja, to przestepstwo.

Ale ja gardze wami tutaj. Hehe.

quaku_ napisał/a:

Ja czegoś chyba nie rozumiem... Jestem na Sadisticu, stronie, która ma dostarczać poj***nych treści polegających np na tym, że chłop wsadza petardę w dupsko kury po czym ta petarda rozpie**ala ją na dwie części. Właśnie po to przychodzę na Sadistic, żeby takie poj***ne rzeczy pooglądać, po to ta strona jest. Więc nie rozumiem, dlaczego ludzie komentujący ten film spłakali się bo "jak tam można zrobić". Nie wiem jak wy, ale mi sie podobało, nawet śmieszne. Skoro nie odpowiadają wam tego typu materiały, to w takim razie nie jest to miejsce dla was.



Bo to pojeby. Pod filmem z zamordowanej pieciolatki beda sie smiac, pod filmem z zabicia kury wielkie oburzenie. Ludzkie scierwa i tyle. pie**oleni hipokryci.

yellow87

2024-03-15, 13:14
W ogóle mnie to nie śmieszy, ale trzeba być zjebem żeby męczyć zwierzęta, szkoda że sami sobie w dupę tej petardy odpalonej nie wsadzili.

Starger

2024-03-15, 17:22
op jest takim samym cwe*em jak te k***y z nagrania

Jokerd

2024-03-15, 18:12
lokal.szczecin napisał/a:

zajebiscie smieszne , jakos mnie nie cieszy znecanie sie nad zwierzetami



Ale rosołek w niedziele u mamusi to wpie**olisz

;-)

mit2

2024-03-15, 18:35
TerazPolska123 napisał/a:

TAK: ludzie to łajno, zwierzęta są niewinne


Kot jak nie jest głodny, to zabija dla zabawy. Pies również - dziesiątki razy widziałem jak moje psy zabijały krety, myszy, wróble i ich nie zjadały. Małpy znęcają się nad innymi zwierzętami, hieny, słonie i delfiny też.
Jeżeli uważasz siebie i swoją rodzinę za kupę łajna to spoko, twoja sprawa, ale nie pie**ol że zwierzęta są "niewinne"".

Kkkfff

2024-03-15, 19:31
Zawsze mnie zastanawia podejście użytkowników. Torturowanie człowieka - śmiechom nie ma końca. Ktoś zabije głupiego kurczaka - wyzwiska i życzenia śmierci. Jednak nieźle z was debile

Jokerd

2024-03-15, 19:50
Kkkfff napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia podejście użytkowników. Torturowanie człowieka - śmiechom nie ma końca. Ktoś zabije głupiego kurczaka - wyzwiska i życzenia śmierci. Jednak nieźle z was debile



To nie jest kwestia użytkowników tego portalu.
To jest podstawa ogłupiania ludzi przez zj***na lewacka ideologie. Rozejrzyj się wokół - aborcja cacy, tabletki po - cacy, eutanazja już powoli będzie zaraz wynoszona przez j***nr lewactwo jako standard i cacy. Natomiast nie cacy jest znecanko pieseczkiem i koteczkiem, to budzi oburzenie. Jedzenie mięska tez jest be.

KEZYCHUJ

2024-03-15, 20:31
japie**ole jak mozna wk***iac sie na oprawców bo kura nie mogła sie obronic a ci sami ludzie sie smieją ze śmierci 3 letnich dzieci co one k***a tez sie mialy obronic wiekszosc takich sadoli to by tą kure wyr*chało jeszcze jakby ją rozsadzilo

Tilllindemann

2024-03-15, 22:12
trytodie napisał/a:

Wysryw czy nie, poj***ne w głowie trzeba mieć żeby tak zrobić. Psychiatryk



kałownica boli

Heliar

2024-03-15, 23:07
Ale wysryw debili, małego nienarodzonego człowieczka po kawałku rozrywać to jest dobrze, ale kurę jednym jebnięciem to już źle.

kulawiec

2024-03-16, 04:37
Zasadniczo nudne. Ani śmieszne, ani przydatne, ani straszne. Zwyczajna nuda. Jakby tak wsadzili w dupę petardę alogatorowi. O, to mogłoby być ciekawe. A kura, to nuda. To już zabawniej jest jak się głowę ciapie i biegają sobie takie zombie po podwórku.

Dejv1990

2024-03-16, 19:47
PIs napisał/a:

Widzę obrońcy zwierząt się zesrali na rzadko.



Do mordy twojej starej psychopato

MysteryMan

2024-03-16, 23:03
lokal.szczecin napisał/a:

zajebiscie smieszne , jakos mnie nie cieszy znecanie sie nad zwierzetami



A nad ludźmi już cię cieszy ?

TerazPolska123 napisał/a:

milion razy bardziej mam banana z palenia ludzi niż z katowania zwierząt
TAK: ludzie to łajno, zwierzęta są niewinne



Cóż skoro aż tak złe masz zdanie o sobie to myślę że wiesz jak to rozwiązać :)

mit2 napisał/a:

Kot jak nie jest głodny, to zabija dla zabawy. Pies również - dziesiątki razy widziałem jak moje psy zabijały krety, myszy, wróble i ich nie zjadały. Małpy znęcają się nad innymi zwierzętami, hieny, słonie i delfiny też.
Jeżeli uważasz siebie i swoją rodzinę za kupę łajna to spoko, twoja sprawa, ale nie pie**ol że zwierzęta są "niewinne"".



Można to rozwinąć o stwierdzenie że im bardziej inteligentne stworzenie tym bardziej poj***ne "Przykładem tego mogą być choćby zbiorowe gwałty organizowane przez grupy delfinów butlonosych. Kilka samców odizolowuje wybraną samicę od reszty stada, robiąc z niej na wiele tygodni niewolnicę seksualną i karząc ją za próbę ucieczki uderzeniami ogonów. Znane są również przypadki prób podtapiania i zgwałcenia płetwonurków."