18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystrzałowa kurka

Anal_Intruder_69 • 2024-03-14, 21:06

I mięsko na rosół od razu przypalone i wstępnie podzielone :ciasteczkowy:
Ja tu Harda nie widzę, ale jak coś, to proszę przenieść.
spoiler

jem_zwierzeta

2024-03-15, 00:44
lokal.szczecin napisał/a:

zajebiscie smieszne , jakos mnie nie cieszy znecanie sie nad zwierzetami



nikt nie pytał. wstawaj, zesrałeś się

Anal_Ogórek

2024-03-15, 01:24
lokal.szczecin napisał/a:

zajebiscie smieszne , jakos mnie nie cieszy znecanie sie nad zwierzetami



Nie żebym się czepiał do powyższego stwierdzenia, ale znęcanie się nad ludźmi to już się lepiej ogląda ? ;)

mit2

2024-03-15, 01:31
Wiadomo, że takie "zabawy" są karygodne i nieakceptowalne w cywilizowanym społeczeństwie, ale...
...muszę przyznać, że trochę zabawnie to wyglądało :->

TerazPolska123

2024-03-15, 05:23
milion razy bardziej mam banana z palenia ludzi niż z katowania zwierząt

TAK: ludzie to łajno, zwierzęta są niewinne

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2024-03-15, 06:33
No k***a i zanim włączyłem film juz wiedziałem, że to albo banderowski ukrop, albo ruskie ścierwo. No i się nie myliłem. Gatunek podludzi może tylko to robić. Bo nawet heban i asfalt nie znęca się nad zwierzętami na taką skale.

Arti85

2024-03-15, 07:30
Hej zjebańcy! Płaczecie nad kurą ale gdyby ISIS włożyło granat kolesiowi w dupę to byście lajkowali i klaskali uszami. Kadży kto lubi oglądać cierpienie i krew jest lekkim zjebem ale ta grupa ludzi jest wyjątkowo sp***olona umysłowo. Tak samo jak te lewicowe przygłupy, które bronią zdychających w plastikowych torbach karpi a skrobaliby co drugą ciężarną. Jedyne czego ja nie mogą oglądać to znęcania się nad dziećmi - im właśnie tym k***om wkładałbym petardy w dupska.

lacrimal

2024-03-15, 07:50
co za syf, sadol schodzi od rana na kury

seeed71

2024-03-15, 08:48
Jaki kraj?

Kutazz

2024-03-15, 09:13
psyhepl napisał/a:

wole sie zesrać na rzadko niż być pojebem wkładającym kurze petarde w dupe



No pewnie, lepiej ch*ja :D

Janko

2024-03-15, 09:43
k***a tym pedałom w dupę wsadzić petardę i podpalić

Ciekawy jestem jak wtedy by śpiewali

quaku_

2024-03-15, 09:53
Ja czegoś chyba nie rozumiem... Jestem na Sadisticu, stronie, która ma dostarczać poj***nych treści polegających np na tym, że chłop wsadza petardę w dupsko kury po czym ta petarda rozpie**ala ją na dwie części. Właśnie po to przychodzę na Sadistic, żeby takie poj***ne rzeczy pooglądać, po to ta strona jest. Więc nie rozumiem, dlaczego ludzie komentujący ten film spłakali się bo "jak tam można zrobić". Nie wiem jak wy, ale mi sie podobało, nawet śmieszne. Skoro nie odpowiadają wam tego typu materiały, to w takim razie nie jest to miejsce dla was.

juhc_nimda

2024-03-15, 10:28
szwedozaur napisał/a:

A kto się znęcał? Jebło i po kurze.



Jak z twoja mamą. 40 spustów w doopke i pękła.

quaku_ napisał/a:

Ja czegoś chyba nie rozumiem... Jestem na Sadisticu, stronie, która ma dostarczać poj***nych treści polegających np na tym, że chłop wsadza petardę w dupsko kury po czym ta petarda rozpie**ala ją na dwie części. Właśnie po to przychodzę na Sadistic, żeby takie poj***ne rzeczy pooglądać, po to ta strona jest. Więc nie rozumiem, dlaczego ludzie komentujący ten film spłakali się bo "jak tam można zrobić". Nie wiem jak wy, ale mi sie podobało, nawet śmieszne. Skoro nie odpowiadają wam tego typu materiały, to w takim razie nie jest to miejsce dla was.



Nie czegosa nie roumiesz tylko całego swiata. Pewnie masz IQ jak ci z filmu. Zapytam tylko, skoro to sadistic to gwa...nie dzieci też będzie cie smieszyc? Przecież to też jest sadystyczne. A tak poza tym to jesteś zjebem i debilem.

dgfdfg

2024-03-15, 10:40
byłoby smieszne, ale jakby ktoremus z tych pedałów wsadzić to w dupsko i zapalić

Darek84BB

2024-03-15, 10:57
Ludzie, gdzie wy tu macie znęcanie nad zwierzętami? Znęcanie to zadawanie niepotrzebnego bólu tutaj kurę która była przeznaczone na rosół (taka niespodzianka dla was ale niektórzy jedzą zwierzęta) ktoś zabił w sposób bardziej humanitarny niż większość ludzi w Polsce, śmierć od petardy na pewno była szybsza i mniej bolesna niż odcięcie głowy.

kosioraldo

2024-03-15, 11:30
To nie było dobre akurat, lepiej by było ujebac jej łeb oskrobać i ugotować rosół niż wsadzać w dupę petardę, jednak jest różnica jak zginać