18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystarczy ruszyć tyłek z przed komputera

crasti71 • 2012-11-16, 23:06

Propsy, za sprawność :)

JedzMojLagier

2012-11-16, 23:12
kazdy mezczyzna dochodzi do takiego momentu w zyciu, gdy patrzy na owoc swojego uzaleznienia czy pasji i mowi do siebie : czas znalezc dziewczyne :) a tak na serio to brawo, wiele wyrzeczen i mnostwo treningu, jeszcze 5 lat tak pocwiczysz i przyjma cie do cyrku :krejzi:

Ręder

2012-11-16, 23:27
ale gejozą wali ta wrzuta, o muzyce w tle nawet nie mowie :hitler:

wojtas890328

2012-11-16, 23:41
też bym tak umiał jak by mi się chciało ale że mi się nie chce to nie umiem

ostatni

2012-11-16, 23:56
po pierwsze trzeba mieć kasę. Kasę na siłkę, kasę na treningi, kasę na odpowiednią dietę itd. Myślicie, że koleś pewnego dnia odszedł od kompa i zaczął robić takie tam akrobacje ot tak. Ni ch*ja. Bez kupy kasy zainwestowanej we własne ciało typ połamałby się jak zapałka przy próbie zrobienia takiego czegoś. Doceniam, że zaczął robić coś kreatywnego, ale mieszka na zachodzie i go stać jak większość jego rówieśników. W Polsce sprawa wygląda nieco inaczej, ale nie będę pisał komu to zawdzięczamy bo tępe lemingi mnie tu zjedzą. Pomyślcie tylko imbecyle, że gdyby nie to, że robi się z nas naród białych murzynów, moglibyście sami robić filmiki typu "people are awesome" zamiast oglądać je na kompie.

JedzMojLagier

2012-11-17, 00:02
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

po pierwsze trzeba mieć kasę. Kasę na siłkę, kasę na treningi, kasę na odpowiednią dietę itd. Myślicie, że koleś pewnego dnia odszedł od kompa i zaczął robić takie tam akrobacje ot tak. Ni ch*ja. Bez kupy kasy zainwestowanej we własne ciało typ połamałby się jak zapałka przy próbie zrobienia takiego czegoś. Doceniam, że zaczął robić coś kreatywnego, ale mieszka na zachodzie i go stać jak większość jego rówieśników. W Polsce sprawa wygląda nieco inaczej, ale nie będę pisał komu to zawdzięczamy bo tępe lemingi mnie tu zjedzą. Pomyślcie tylko imbecyle, że gdyby nie to, że robi się z nas naród białych murzynów, moglibyście sami robić filmiki typu "people are awesome" zamiast oglądać je na kompie.



twoja wypowiedz swiadczy o tym ze jedyne treningi o jakisz masz pojecie to treningi skilli w roznych grach, pewnie kupujesz nadal PACC stad ta gadka o kasie ^^

BrunerOvned

2012-11-17, 00:07
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Bez kupy kasy zainwestowanej we własne ciało typ połamałby się jak zapałka przy próbie zrobienia takiego czegoś. Doceniam, że zaczął robić coś kreatywnego, ale mieszka na zachodzie i go stać jak większość jego rówieśników. W Polsce sprawa wygląda nieco inaczej, ale nie będę pisał komu to zawdzięczamy bo tępe lemingi mnie tu zjedzą. Pomyślcie tylko imbecyle, że gdyby nie to, że robi się z nas naród białych murzynów, moglibyście sami robić filmiki typu "people are awesome" zamiast oglądać je na kompie.



Doj***łeś mnie swoim wybitnym rozumowaniem. Siłka, droga rzecz, powiadasz? A ja Ci powiem, że można się skatować fizycznie przy użyciu drążka w futrynie, pompek, przysiadów, brzuszków i skakanki. Wystarczy tylko chcieć. Możesz pojechać po bandzie i zainswestować w używane hantle, gryf i ławeczkę. Jakieś 500 zł powinno wystarczyć. Możliwe, że więcej wydajesz na jakieś ch*ja warte i potrzebne zachcianki... No i oczywiście to, że ktoś jest fizycznie p*zdeczką, to wina polityków, mgły i wszystkich innych, tylko nie Twoja. No i tak właśnie bierną egzystencją zasilasz grono zasrańców, którzy poza roszczeniową postawą nie mają nic do zaoferowania. A sorry, hejtujesz za darmo.
Pozdrawiam jednakowoż, tarzając się w szacunie dla intelektu :)

dawid301293

2012-11-17, 00:11
Ruszam dupe z przed komputera. do lodówki.

ostatni

2012-11-17, 03:01
JedzMojLagier napisał/a:

twoja wypowiedz swiadczy o tym ze jedyne treningi o jakisz masz pojecie to treningi skilli w roznych grach, pewnie kupujesz nadal PACC stad ta gadka o kasie ^^




co to jest pacc? :wtf:





BrunerOvned napisał/a:

Doj***łeś mnie swoim wybitnym rozumowaniem. Siłka, droga rzecz, powiadasz? A ja Ci powiem, że można się skatować fizycznie przy użyciu drążka w futrynie, pompek, przysiadów, brzuszków i skakanki. Wystarczy tylko chcieć. Możesz pojechać po bandzie i zainswestować w używane hantle, gryf i ławeczkę.



Widać, że gówno wiesz o uprawianiu jakiegokolwiek sportu. Hantle, gryf i ławeczka wystarczą dla plebsa spod bloku, który nóg nie robi bo to dla p*zd. Aby dojść do takiej siły i sprawności jak koleś na filmie potrzebna jest siłka, na której możesz wykonać co najmniej kilkanaście ćwiczeń na daną partię, mięsień czy nawet część mięśnia. Myślisz, że gimnastycy sportowi napie**alają klatę i bica a potem jeb i robią poczwórne salto? pie**olnij się w łeb. Druga sprawa to żywienie. Dieta odpowiednio zbilansowana, dopasowana do indywidulnych potrzeb, zwłaszcza gdy chce się uniknąć suplementacji, to dieta droga. A teraz spadaj pod blok napadać emerytki idioto



BrunerOvned napisał/a:

No i oczywiście to, że ktoś jest fizycznie p*zdeczką, to wina polityków, mgły i wszystkich innych, tylko nie Twoja. No i tak właśnie bierną egzystencją zasilasz grono zasrańców, którzy poza roszczeniową postawą nie mają nic do zaoferowania.



Tak, bo ty jesteś niczym Dyskobol Myrona, bo napie**alasz bica i klatę z ziomeczkami w piwnicy bloku, a tak na prawdę nigdy nie wykonałeś żadnego ćwiczenia poprawnie i wyglądasz jak zmutowana kaczka z tępym łysym ryjem. Weź k***a stul pysk

JedzMojLagier

2012-11-17, 03:15
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




co to jest pacc? :wtf:







Widać, że gówno wiesz o uprawianiu jakiegokolwiek sportu. Hantle, gryf i ławeczka wystarczą dla plebsa spod bloku, który nóg nie robi bo to dla p*zd. Aby dojść do takiej siły i sprawności jak koleś na filmie potrzebna jest siłka, na której możesz wykonać co najmniej kilkanaście ćwiczeń na daną partię, mięsień czy nawet część mięśnia. Myślisz, że gimnastycy sportowi napie**alają klatę i bica a potem jeb i robią poczwórne salto? pie**olnij się w łeb. Druga sprawa to żywienie. Dieta odpowiednio zbilansowana, dopasowana do indywidulnych potrzeb, zwłaszcza gdy chce się uniknąć suplementacji, to dieta droga. A teraz spadaj pod blok napadać emerytki idioto





Tak, bo ty jesteś niczym Dyskobol Myrona, bo napie**alasz bica i klatę z ziomeczkami w piwnicy bloku, a tak na prawdę nigdy nie wykonałeś żadnego ćwiczenia poprawnie i wyglądasz jak zmutowana kaczka z tępym łysym ryjem. Weź k***a stul pysk


wez sie nie pograzaj, wystarcza pompki i podciaganie sie + brzuszki + praktyka ale to jest juz sprawa indywidualna

BrunerOvned

2012-11-17, 10:32
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




A teraz spadaj pod blok napadać emerytki idioto

Weź k***a stul pysk



No cóż, odpowiedź niezbyt wysokich lotów. Nikt nie musi być zaraz takim chojrakiem, żeby wykonywał takie ćwiczenia, jak w temacie. Żeby być sprawnym fizycznie w zakresie większym, niż statystyczny Polak, wystarczy robić to, o czym wcześniej napisałem. Do tego dołożyć bieganie albo jazdę na rowerze. Znam kilku triatlonistrów - amatorów, którzy nie podchodzą do sportu tak jak Ty. Jedyną wydawaną kasą jest opłata za basem i suplementy, które wcale nie kosztują chorych pieniędzy. Zwyczajnie: trzeba chcieć ćwiczyć. Oczywiście, można trenować biegi na bieżni w jakimś fitness klubie, rowerem też tam da się pojeździć, i wydać np. stówę za karnet na miesiąc - kiedy niewiele więcej kosztuje para hantli. To zależy, jak ktoś wydaje swoje pieniądze i jak do tego podchodzi. Bo jak słyszę: "Nie ćwiczę bo nie mam kasy na siłkę" to zwyczajnie pukam się w czoło. Tyle mojego, się nagadałem :)

Rada na koniec: mie pyskuj, bo przecież wiesz dobrze, że jedyne co możesz, to pocałować mnie w pręta zza swojej klawiatury.
No i ten Twój awatar...
Pozdrawiam jednak, a co mi tam :)

MUodyy

2012-11-17, 12:11
Ruszyłem i nie potrafię, sam spróbuj to zobaczysz, że to nie jest takie proste :>

Yggdrasil

2012-11-17, 12:31
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:




co to jest pacc? :wtf:







Widać, że gówno wiesz o uprawianiu jakiegokolwiek sportu. Hantle, gryf i ławeczka wystarczą dla plebsa spod bloku, który nóg nie robi bo to dla p*zd. Aby dojść do takiej siły i sprawności jak koleś na filmie potrzebna jest siłka, na której możesz wykonać co najmniej kilkanaście ćwiczeń na daną partię, mięsień czy nawet część mięśnia. Myślisz, że gimnastycy sportowi napie**alają klatę i bica a potem jeb i robią poczwórne salto? pie**olnij się w łeb. Druga sprawa to żywienie. Dieta odpowiednio zbilansowana, dopasowana do indywidulnych potrzeb, zwłaszcza gdy chce się uniknąć suplementacji, to dieta droga. A teraz spadaj pod blok napadać emerytki idioto





Tak, bo ty jesteś niczym Dyskobol Myrona, bo napie**alasz bica i klatę z ziomeczkami w piwnicy bloku, a tak na prawdę nigdy nie wykonałeś żadnego ćwiczenia poprawnie i wyglądasz jak zmutowana kaczka z tępym łysym ryjem. Weź k***a stul pysk




Widać, że się znasz, każda akywność fizyczna jest w cenie. Wcale nie potrzeba duzo kasy. Nieważne czy ćwiczysz w piwnicy czy na wypasionej siłce. Zapewne robienie nóg to wg Ciebie suwnica i prasa. Ze zwykłym gryfem i obciążeniem możesz zrobic: siady, siady wykroczne, siady ze sztangą trzymaną z przodu, różne warianty martwych ciągow (ktore poza plecami katują także nogi), wspiecia itp. Fakt nie jest to golds gym w las vegas, ale takie treningi dają w kość. Nie gadaj więc głupot bo byś się zdziwił jakie efekty mozna uzyskac pimpując w piwniacach i "undergroundowych" siłkach. Każdy gada, że trzeba mieć kasę i w ch*j czasu, ale wyjśc na dwór pobiegać, pojeździć na rowerze to juz nie. W końcu prosta aktywnośc fizyczna jest dla plebsu, nie? Wg Twojego toku rozumowania kazdy kto uprawia jakis sport musi byc profesjonalista? miec wypas diete, trenera, suple, koks, własna siłke za xxx kasy? Jakby tak bylo to nikt by nie gral w gale, nie pimpowal na silce, nie chodzil na basen bo przeciez bez zajebistego sprzetu nie ma nawet po co wychodzic z domu.

contowsky

2012-11-17, 12:33
e tam, lepiej hejtować w necie i czekać na obiadek od mamusi