18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystarczy ruszyć tyłek z przed komputera

crasti71 • 2012-11-16, 23:06

Propsy, za sprawność :)

corusci

2012-11-17, 12:58
trzeba jeszcze mieć tyle miejsca w domu na takie coś

Nanttomera

2012-11-17, 13:04
dobra, oglądnąłem do 00:30, na dziś wystarczy... uff..

Amnesia90

2012-11-17, 13:07
Ujebac Mu Nogi Po Co Mu ...?? :P

ostatni

2012-11-17, 13:19
Yggdrasil napisał/a:




Widać, że się znasz, każda akywność fizyczna jest w cenie. Wcale nie potrzeba duzo kasy. Nieważne czy ćwiczysz w piwnicy czy na wypasionej siłce. Zapewne robienie nóg to wg Ciebie suwnica i prasa. Ze zwykłym gryfem i obciążeniem możesz zrobic: siady, siady wykroczne, siady ze sztangą trzymaną z przodu, różne warianty martwych ciągow (ktore poza plecami katują także nogi), wspiecia itp. Fakt nie jest to golds gym w las vegas, ale takie treningi dają w kość. Nie gadaj więc głupot bo byś się zdziwił jakie efekty mozna uzyskac pimpując w piwniacach i "undergroundowych" siłkach. Każdy gada, że trzeba mieć kasę i w ch*j czasu, ale wyjśc na dwór pobiegać, pojeździć na rowerze to juz nie. W końcu prosta aktywnośc fizyczna jest dla plebsu, nie? Wg Twojego toku rozumowania kazdy kto uprawia jakis sport musi byc profesjonalista? miec wypas diete, trenera, suple, koks, własna siłke za xxx kasy? Jakby tak bylo to nikt by nie gral w gale, nie pimpowal na silce, nie chodzil na basen bo przeciez bez zajebistego sprzetu nie ma nawet po co wychodzic z domu.




Cymbale bezmózgi pisałem o rzeczach jakie trzeba mieć by dojść do efektów jak ten koleś z filmu. Widać że plebsik ja ty poza bicem i klatą całą resztę ma w atrofii łącznie z mózgiem. Poza tym 40% ludzi w Polsce żyje poniżej minimum socjalnego. Więc o jakich ćwiczeniach pie**olisz idioto skończony, skoro ktoś niedojada.

HairyOne

2012-11-17, 13:26
widzę mięśnie u niego o których istnieniu nie miałem pojęcia ....

Tw...........ir

2012-11-17, 13:37
a autor postu pewnie 148 kg zywej masy i mistrz jakiejs gry mmo

SharpSe

2012-11-17, 13:53
@ ja ah qu h*j ci tam na imie

Kalistenika. Poczytaj a najlepiej zacznij cos robic a nie pie**ol farmazonow.

Javen

2012-11-17, 13:55
Tyle komentarzy a nikt jeszcze nie poniżył autora za "z przed"? Dziwne...

jajcarzysta

2012-11-17, 13:59
dla chcącego nic trudnego ;-)
15 min codziennie różnych ćwiczeń w domu lub na podwórku i dojdziesz do tego samego...trzeba systematycznie jeść i ćwiczyć

bez kasy na jedzenie to efekty będą gorsze ....ale do 100 pompek/20 pompek na jednej ręce/30 podciągnięć... się dojdzie, a to już dla wielu wystarczająco
wiem co mówię bo ważyłem 57kg przy 180cm i to nie z tego powodu że mi się jeść nie chciało ;-)

kiedy miałem możliwość dobrze jeść to ważyłem 68 i podciągałem się 40 razy, ale siły było dużo więcej bo wiadomo podnieść 57 a 68 kg to jest różnica...nie chodziłem na żadną siłkę ani żadnych wspomagaczy nie wcinałem

teraz ważę 68 i ćwiczę znowu ale od niedawna, dlatego na razie tylko 20 razy się podniosę
...tylko :mrgreen:

Ross94

2012-11-17, 14:03
Skazany na trening- zaprawa więzienna. Polecam,książka o kalistenice,zero sprzętu,jedynie własne mięśnie.

Yggdrasil

2012-11-17, 14:05
Ja-ah-qu-ub-el, chciałem wyprowadzić Cię z błędnego toku rozumowania i zainicjować trochę pozytywnego myślenia. Przekonać, że samymi chęciami można dużo osiągnąć. Jednakże po przeczytaniu Twoich postów stwierdzam, że nie ma to jakiegokolwiek sensu.
Pozdrawiam, idę skatować bica i klatę, które każdy szanujący się plebs powinien ćwiczyć. 8-)

romanbomba

2012-11-17, 14:32
Róbcie nogi w ten sposób pobudzacie większą produkcje testosteronu - mało osób o tym pamięta :-)

Matisse

2012-11-17, 14:48
120zł na sztangielki i trenujesz co chcesz, dodac do tego pompki + brzuszki + bieganie, dieta wcale nie musi byc droga, wystarczy myslec przy jedzeniu.

Ciesin

2012-11-17, 15:07
Czas zmienić coś w swoim życiu... tylko dokończę przeglądać internet.

Godomogo

2012-11-17, 15:15
Piwo leci :) . i Ja sobie tez otworze i napije . moze kiedys mi sie zachce :)