18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wystapienie Nassima Harameina na TED x

Mesjaszowaty • 2016-07-16, 20:17
Niestety nie ma jeszcze w polskiej wersji jezykowej,tylko po angielsku(po pl bedzie moze za dwa,trzy,piec lat),wiec jednostki niewyeudukowane dostatecznie scrolluja :(
Wystapienie Nassima Harameina z TED x'a.Stawiam typa na rowni z Einsteinem,Newtonem,Planckiem i tak dalej.Zainteresowanych tematem odsylam do mojego starszego tematu : http://www.sadistic.pl/nassim-haramein-fundamentalny-fraktal-tworzenia-vt299089.htm



P.S.Sa napisy po angielsku jakby ktos ze sluchu nie czail.

Ri...........to

2016-07-16, 21:52
strzelec102 napisał/a:

tyle komentarzy i nie ma jeszcze napisane jaki poziom angielskiego jest potrzebny?



nie wiem nic nie rozumiem....wpie**alam tylko obraźliwe posty 8-)

kaiel

2016-07-16, 23:29
wszechświat jest kebabem na cienkim

tranzystor

2016-07-16, 23:33
Mesjaszowaty napisał/a:


Wystapienie Nassima Harameina z TED x'a.Stawiam typa na rowni z Einsteinem,Newtonem,Planckiem i tak dalej.



Nieźle pie**olnięty jesteś. Jeszcze dodaj, że dla Einstena, Newtona i Plancka ten gość to niedościgniony wzór. Mała różnica polega tylko na tym, że trzej pierwsi wymienieni, potrafili w sposób racjonalny uargumentować i udowodnić swoje teorie.

Mesjaszowaty

2016-07-16, 23:50
tranzystor,Ten gosc to niedoscigniony wzor dla Plancka,Newtona,Einsteina.
Lepiej ci łajzo? Kolejny co nie ogladal :D
P.S.Twoja stara pie**olnieta.
:kawa:

P.S.2."tranzystor, Tak się akurat składa to ja zatrudniam takie łajzy jak Ty i płacę im uczciwie za wykonaną pracę."-
post sprzed paru lat a ja dopiero wnioskuje,zes lajza :D nie bede dalej grzebal,bo to juz wysmiano/zdefiniowano cie dawno,dawno temu.
Piwa: otrzymane: 10618, postawione: 4161 skapy sk***ysyn z ciebie i tyle w temacie.

Im dalej tym gorzej: Postów: 5163, tematów: 0, Ankiety: 0
[2.40 postów dziennie

0 tematow? to zamknij dupsko plebsie :idzwch*j:

TheByQ

2016-07-16, 23:58
Nie ma to jak popierać swoje argumenty przypie**alaniem się do ilości piw.

lobominator

2016-07-17, 00:00
Nassim jest spoko. Dużo jego wykładów widziałem.

Mesjaszowaty

2016-07-17, 00:03
@up TheByQ poprawilem :oops:
h*ja nie na temat pisza.Kazdy kto obejrzal nie wypisywalby akcji typu:
"Mała różnica polega tylko na tym, że trzej pierwsi wymienieni, potrafili w sposób racjonalny uargumentować i udowodnić swoje teorie."
jebac sadolowe piwka po calosci.

@lobominator no raczej :)

mazin

2016-07-17, 00:07
Żale, bóle? Dobrze się czujesz?
Film obejrzałem zanim napisałem komentarz.

"Restrospekcje"? Jesteś pewien, że rozumiesz słowa,których używasz?

Facet to hohsztapler, bez formalnego wykształcenia, można o tym poczytać w dyskusji o usuniętym na jego temat artykule w Wikipedii.

Nikt Ci nie zabrania stawiania go na równi z Einsteinem,Newtonem,Planckiem (swoją drogą, przydały by się tam spacje, ale jak wolisz).
Ale wygląda na to, że przyszedłeś tutaj wylewać frustracje, nie dyskutować. Sposób, w jaki "dyskutujesz" daje najlepsze świadectwo tego, co prezentują wyznawcy pana Harameina.

A pan Haramein niech napisze parę artykułów naukowych i je opublikuje, a jak już opanuje sposoby wykorzystywania fal grawitacyjnych i zaproponuje kilka urządzeń pozwalających wykorzystywać je do eksploracji kosmosu, pozyskiwania surowców z innych planet, rozwiązywania problemów ekologicznych i tego wszystkiego, co obiecuje w filmiku. Albo tylko jedno - niech rozwiąże problemy energetycznie Ziemi korzystając z energii próżni. Wtedy będziemy mogli dyskutować, bo to, co powiedział, to wyłącznie makagigi dla egzaltowanych małolatów.

Mesjaszowaty

2016-07-17, 01:30
@"Facet to hohsztapler, bez formalnego wykształcenia, można o tym poczytać w dyskusji o usuniętym na jego temat artykule w Wikipedii. "
wiki?ty czytasz wiki?wiesz co to rational wiki? to rozkmin to : http://rationalwiki.org/wiki/Talk:Nassim_Haramein (i znowu musze sie powtarzac k***a) :
http://www.sadistic.pl/ma...45.htm#comments dwa lata temu,4 strona.W moim (osmym)komentarzu jest jego praca naukowa(casys 09).
P.S."Restrospekcje"? Jesteś pewien, że rozumiesz słowa,których używasz?
Otoz:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Retrospekcja
"cofnąć się do przeszłości[styl do poprawy], przypomnieć wcześniejsze wydarzenia, tak aby czytelnik mógł sobie dokładniej wyobrazić i zrozumieć okoliczności następstw akcji." -
po to k***a linki
masz swoje wiki.

"film obejrzalem",18 min.dumny badz.Wyklad pocisnij a poczujesz.Brawo ty :brawo2:

WeedLover

2016-07-17, 10:45
Kolejny pseudonaukowiec bez wykształcenia i dorobku naukowego. Zdobył popularność dzięki uprawianiu wow-science i wciskaniu ludziom kitu.

BialyNigger

2016-07-17, 11:15
@Mesjaszowaty

Ale z ciebie pie**olony hipokryta. Najpierw ból dupska, że ludzie offtopują, a potem sam 90% swojej odpowiedzi na komentarze opierasz na offtopowaniu. W dodatku przypie**alasz się do takich przedszkolnych głupot jak to, że ktoś nie założył tematu na forum...

Samo postawienie Newtona obok Einsteina świadczy o tym jakie znikome masz pojęcie co do wpływu ich osiągnięć na rozwój cywilizacji czy świata nauki... Najłatwiej pie**olnąć jakiegoś bajkopisarza z hipotezami bez dowodów i stawiać go wyżej ponad osoby, których osiągnięć nigdy nie zrozumiesz.