18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wysoki sąd

al...........10 • 2014-04-26, 07:11
Dialog w sądzie podczas wygłaszania wyroku:

Wysoki Sąd [WS]
Oskarżony [O]

WS: Oskarżony przekroczył granice obrony koniecznej, atakując powoda pogrzebaczem, gdy ten znalazł się na terenie jego domu w okolicznościach objętych sprawą, którą prokuratura prawomocnie umorzyła.
O: Pani chyba żartuje
WS: Proszę się zwracać "Wysoki Sądzie"!
O: Obok Wysokiego Sądu to pani nawet z gołą p*zdą nie leżała.
WS: Dwa tysiące za obrazę Wysokiego Sądu!!!
O: Jak mogłem obrazić kogoś, kim pani nie jest?

A zgadujcie sobie, czy wydarzyło się naprawdę. Dobrego dnia wszystkim w naszym pięknym kraju :-)

nectovelius

2014-04-26, 08:29
Za materiał własny piwo...
P.S.
Zapłaciłeś??

BOOGiW

2014-04-26, 10:58
Czyżby materiał własny? :D

szopenfeldziarz

2014-04-26, 11:11
Co to za sędzia, że ją byle ch*jek obrazić potrafi? Takim obrażalskim potrafi być bardzo ciężko na sali sądowej.

JesusChytrus

2014-04-26, 12:59
@up
Ona musi go ukarać. W trakcie czynności nie jest Mariolką Nowak lecz Sędzią. Facet obraził nie tyle ją co instytucje państwa i ona nie ma dożo do gadania...

szopenfeldziarz

2014-04-26, 13:24
Mesjach,
O to mi chodziło. Co to za państwo, co byle ch*jek je potrafi obrazić. Dobry sędzia nie zwraca na takie rzeczy uwagi. Słoń nie odpowiada na zaczepki mrówki.

zonk

2014-04-26, 14:36
Większość jak nie wszystkie te pseudo sędziny powinny lecieć na zieloną trawkę, a nie zajmować takie stanowisko. Zamiast racjonalnie wydawać wyrok to kieruje się swoimi przekonaniami.

judasz1234

2014-04-26, 17:27
co za debil w ogóle wymyślił przekroczenie obrony koneicznej..

korinogaro

2014-04-26, 18:14
@up, w oryginalnym zamyśle przekraczało się obronę koniecznie jedynie atakując kogoś kto już uciekał. Czyli dopóki nie było obrażeń pleców nie było przekroczenia obrony koniecznej. No ale humanizm srumanizm, obrona przestępców itp. i jest jak jest.

Gollum

2014-04-26, 18:36
Co za debil wymyślił wsadzanie kobiet na stanowisko sędziowskie
Ktoś tutaj kiedyś napisał, że jeśli jest sprawa rozwodowa, którą prowadzi sędzina, a w ławie przysięgłych większość o kobiety, to kto dostanie opiekę nad dzieckiem?
Jak można oddać czyjąś wolność w ręce kogoś, komu raz na miesiąc odpie**ala i jest pełen nienawiści do świata?
pie**olone feministki, zdechnijcie, nie chamujcie ewolucji.
Do widzenia.

raistpol

2014-04-26, 18:38
@up

w jakiej k***a ławie przysiegłych debilu ty jeden?

al...........10

2014-04-26, 19:04
@fermented.offal.discharge, w postępowaniu cywilnym odszkodowawczym owszem.

@reszta majacząca nt. szacunku dla instytucji: na szacunek może nie trzeba całkowicie sobie zasłużyć, ale można sobie zapracować na jego utratę. A jeśli potem jeszcze mocniej pracuje się w tym samym tonie, to można wręcz stracić coś więcej niż szacunek.

MadDave

2014-04-26, 19:15
i dlatego takiego pana włamywacza trzeba na miejscu zaj***ć nie dając mu możliwości ucieczki, zwłoki następnie ćwiartujemy i utylizujemy - paląc, karmiąc nimi zwierzynę lub zakopując w lesie ;)

I nie ma problemu! bo pomyślcie taki pan złodziej nie chwali się konkubinie czy koledze że idzie na włam do pana Krzysia z ku*asowej 14a o tej i o tej godzinie.
Nie ma człowieka nie ma problemu ;)

Amen

al...........10

2014-04-26, 19:25
@nectovelius, nie jestem bohaterem tej historii :)