18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wysoki sąd

al...........10 • 2014-04-26, 07:11
Dialog w sądzie podczas wygłaszania wyroku:

Wysoki Sąd [WS]
Oskarżony [O]

WS: Oskarżony przekroczył granice obrony koniecznej, atakując powoda pogrzebaczem, gdy ten znalazł się na terenie jego domu w okolicznościach objętych sprawą, którą prokuratura prawomocnie umorzyła.
O: Pani chyba żartuje
WS: Proszę się zwracać "Wysoki Sądzie"!
O: Obok Wysokiego Sądu to pani nawet z gołą p*zdą nie leżała.
WS: Dwa tysiące za obrazę Wysokiego Sądu!!!
O: Jak mogłem obrazić kogoś, kim pani nie jest?

A zgadujcie sobie, czy wydarzyło się naprawdę. Dobrego dnia wszystkim w naszym pięknym kraju :-)

PoMaluchu

2014-04-26, 23:08
zdradź nam tajemnicę :( bo nie zasnę :(

Valkiria88

2014-04-27, 13:29
Za brak elementarnej wiedzy ch*j w dupę a nie piwo.

Raz - powód to termin który w prawie karnym nie jest używany. Jego "przeciwnikiem" jest wtedy pozwany. A jak jedną stroną jest "oskarżony" to drugą musi być "pokrzywdzony".
Dwa - jak chciałeś przyszpanować to nie wyszło, bo prawdziwą klasę pokazali nasi krakowscy chłopcy na ogłoszeniu wyroku w sprawie "Człowieka" - odsyłam na stronkę tvn24 a o ile ktoś nie słyszał wcześniej - zaczęli śpiewać Wysokiemu Sądowi "Jesteś Szalona". Za to propsy bo nasi kibole mają duże kochones.

wojdi

2014-05-11, 00:20
Skoro juz sie wypowiadaja "specjalisci" i czepiaja szczegolow to zgodnie z KPK stronami postępowania sądowego sa oskarżony i oskarżyciel- pokrzywdzony nie ma statusu strony, chyba ze występuje w charakterze oskarżyciela prywatnego lub posiłkowego. Jak sie na czymś nie znamy, to sie nie wypowiadały chrzaniac głupoty...

al...........10

2014-05-12, 01:17
Słowo kluczowe: "adhezyjny". To tak, żeby uciszyć krytykantów.