18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wyścigi dwóch mistrzów kierownicy

zalslawny • 2016-03-21, 21:46

idioci, wszędzie takich można spotkać

Co...........nt

2016-03-21, 22:30
A może zona rodzi? Albo ma rozwolnienie? Albo jedno i drugie? Wiadomo ze lepiej wtedy zapie**olić czolowe niz sie zasrac lub urodzic w miniwanie.

Autor

2016-03-21, 22:44
Straszny film, zesrałem się z wrażenia:(

CichaWoda

2016-03-21, 23:43
no i co w tym złego bo nie wiem ?????????

idź w ch*j z takim problemem

Misiek_KRK

2016-03-22, 00:06
zalslawny napisał/a:


idioci, wszędzie takich można spotkać


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.

kothletino

2016-03-22, 00:41
Zdecydowanie klasa aut świadczy o nielegalnych wyścigach ulicznych.

Adrian92

2016-03-22, 02:30
Misiek_KRK napisał/a:


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.



Nie znęcaj się nad nim, sadolu.

sash88

2016-03-22, 07:35
Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz :!:

sauerps

2016-03-22, 08:04
j***ć, karać ,nie żałować

Misiek_KRK napisał/a:


Masz 35 lat. Napisałeś 8 postów z czego 6 już jest w sucharach, a siódmy zaraz będzie.
Ile jeszcze nam tego gówna zaserwujesz?
Już lepiej nic nie pisać, niż takie słabizny.
Chyba, że lubisz jak się z Ciebie śmieją.

I co k***a z tego. Statystyki prowadzisz? Na początku na bank wyj***łeś z samimi postami, które zakończyły się sukcesem :idzwch*j:

HAL-9000

2016-03-22, 08:45
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz :!:



Jak zaczniesz jeździć, gościu, dużo lub zawodowo, wozić siebie, znajomych, dzieciary, wszystko na raz, to się oduczysz prędkości. Nieraz za takim prawilnym spowalniaczem jedzie się lepiej i bezpieczniej niż za panem zapie**alaczem, bo można komfortowo jechać ze stałą prędkością i np. chillować się po robocie przy dobrej muzyce, PR3 czy czymś tam.

Jakoś nic w tym fajnego, jak jedziesz ze stadem kretynów którzy urządzają sztafetę w kolumnie pojazdów "bo przeca oni 80-90 jado a ja się na ważne zakupy do miasta spieszy, musi być 100". I ch*j że pajace tego sortu stawiają na szali zniszczenie czyjegoś życia. On ma piętnastoletniego VW albo Volvo, szczyt techniki z mocnym motorem 1.9/2.0 TDI lub 1.8 Turbo w gazie. On więc może tak jeździć. ch*j też z tym że jak bardzo nie jebnie w podłogę, to na statystycznym odcinku o dystansie 50km, z paroma zabudowanymi zadupiami po drodze, będzie raptem 3-4 minuty szybciej.

Może teraz zrozumiesz ból dupy ludzi dla których jazda autem to istotny element w życiu prywatnym lub zawodowym, w przeciwieństwie do sp***olin które kluczyki podbierają staremu lub z szafki w przedpokoju przy weekendzie.

TRQPL

2016-03-22, 10:22
Ja tam nie widzę żadnych wyścigów. Po prostu dwóch kierowców niezależnie od siebie wyprzedziło zamuleńca. Wielkie mi mecyje.

eryczano

2016-03-22, 14:08
Zawsze to samo, ci którzy jadą wolno i ci którzy szybciej, standardowa gównoburza.

Czemu wy wolni kierowcy nie możecie zrozumieć, że nie każdy lubi jeździć wolno i wszędzie widzicie morderców?
Tu nie chodzi o to czy się komuś spieszy czy nie, lecz o komfort jazdy, każdy ma swoją prędkość przy której jedzie mu się zwyczajnie dobrze, jeden lubi jechać 70 inny 30, nie każdy kto jedzie szybko owija się o drzewo więc ogarnąć dupy i szacunku do innych a w miarę rozwoju swojej kultury osobistej nie wk***iać innych zamulając na lewym pasie, albo docisnąć już do tych 50-60 żeby był wilk syty i owca cała.

Naturalnie Ci którzy szybko jadą bo wiadomo, że trzeba być obiektywnym, lubić a musieć to co innego i jak ktoś jedzie te 50 przez centrum miasta to pooglądajcie sobie widoczki za oknem i też jedźcie te 50, bo mruganie i siadanie na zderzaku tylko sprawi że ten z przodu zwolni.

zalslawny

2016-03-22, 20:35
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz :!:



50 na znaku - ja jadę 60-70, dlaczego nazywacie mnie zamuleńcem,

musiałbym jechać 120, żeby "tamci" byli zadowoleni...

jak jesteście tacy mądrzy to powiedzcie mi co by było, gdyby temu pierwszemu SZYBKIEMU ODMULEŃCOWI nagle, czyli normalnie, w tej sytuacji ktoś wyjechał z naprzeciwka, np Twoja żona jadąca z dzieckiem, wracająca ze szkoły...

Vredestein

2016-03-22, 20:56
Taka jest prawda. Jadąc zgodnie z ograniczeniami a "zapie**alając gdzie się da" można zaoszczędzić co najwyżej kilka minut na długiej trasie. Czy warto? Najczęściej nic nie zyskują bo spotyka się potem takich baranów w korku przy wlocie do miasta.

kokos_123

2016-03-22, 21:33
sash88 napisał/a:

Ten co m tą kamerkę, podejrzewam ze autor postu. Diler sucharow na sadolu. Gościu ty wiesz jak trójkę w aucie wrzucić? Ty tam w porywach 30 jedziesz. Nie dziwię się wyprzedzającym. A ty wychodź 20 minut później z chaty to pojedziesz normalnie... typowy prawilny spowalniacz :!:



Ja tam widzę, że gość jedzie ponad limit, kamerki przekłamują.