18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

donkapusta

2017-01-03, 10:24
k***a, nic tylko łapy obcinać jak temu meksowi na hardzie.

omgłomatkobosko

2017-01-03, 12:10
Do odstrzału wyprzedzacze na siłę razem z zamulaczami drogowymi.

S.T.U_Cummins

2017-01-03, 19:53
Byłem w Holandii i jeździłem do pracy ------>>150 km<<----- w jedną stronę. Mandaty są surowe, 10€ za każdy przekroczony km. Drogi? 20km prostej, ale nikt nie zapieprza po nazwijmy to "Zwykłych drogach" (80km/h) jak na filmiku i ja nie miałem na myśli zapieprzać. Bo? Bo wystarczyło mi emocji z dróg szybkiego ruch, jak wskakiwałem na A6 i nawigacja mówiła mi: "Za 81km zjedź z autostrady" To głupio by było służbowym wielolitrażowym 1.0 3cyl 12v nie przycisnąć 150km/h Tak przez godzinkę non stop lewym pasem i gaz w podłogę (rekord ponad 175 a skala do 170 :D ) . A później taki jest do kupienia w pl od starszej pani co jeździła na zakupy. Tam jakoś się nikomu nie śpieszy tak jak w Polsce :/ Ale za to policja "Ukrywa" się po krzakach, za drzewami i pewnie dla tego nikt nie jeździ szybko bo nie wiadomo kiedy wyskoczy mundurowy za drzewa lub nie przyjdzie za 2 tyg zdjęcie. A i nikt nie mruga jak stoją, albo podziękowania awaryjnymi też jakoś nie znają a szkoda. :)

Mu...........23

2017-01-03, 21:29
Poj***ni podludzie. Do pieca z k***ami.

Campino7

2017-01-03, 21:50
ale po co oni tymi długimi nawalają na wyprzedzających ? :D

RmX

2017-01-03, 22:00
S.T.U_Cummins napisał/a:

Byłem w Holandii i jeździłem do pracy ------>>150 km<<----- w jedną stronę. Mandaty są surowe, 10€ za każdy przekroczony km. Drogi? 20km prostej ...)


Holandia ma najdroższe autostrady w Europie(50 milionów euro na każdy kilometr drogi) Kiedyś jak wyjeżdżałem z Polski na Niemieckie autostrady to byłem w szoku, teraz to jestem w wielkim szoku jak wjeżdżam z Niemiec do Holandii, drogi jak z kosmosu(wszędzie czysto na drogach, czarny asfalt, śnieżno białe pasy, latarnia co 100m, wszędzie ładnie przycięte pasy zieleni) Ale nie dziwne bo średnio się tu płaci 50 euro miesięcznie na drogi(wegenbelasting)

kothletino

2017-01-03, 22:14
S.T.U_Cummins napisał/a:

Byłem w Holandii i jeździłem do pracy ------>>150 km<<----- w jedną stronę. Mandaty są surowe, 10€ za każdy przekroczony km. Drogi? 20km prostej, ale nikt nie zapieprza po nazwijmy to "Zwykłych drogach" (80km/h) jak na filmiku i ja nie miałem na myśli zapieprzać. Bo? Bo wystarczyło mi emocji z dróg szybkiego ruch, jak wskakiwałem na A6 i nawigacja mówiła mi: "Za 81km zjedź z autostrady" To głupio by było służbowym wielolitrażowym 1.0 3cyl 12v nie przycisnąć 150km/h Tak przez godzinkę non stop lewym pasem i gaz w podłogę (rekord ponad 175 a skala do 170 :D ) . A później taki jest do kupienia w pl od starszej pani co jeździła na zakupy. Tam jakoś się nikomu nie śpieszy tak jak w Polsce :/ Ale za to policja "Ukrywa" się po krzakach, za drzewami i pewnie dla tego nikt nie jeździ szybko bo nie wiadomo kiedy wyskoczy mundurowy za drzewa lub nie przyjdzie za 2 tyg zdjęcie. A i nikt nie mruga jak stoją, albo podziękowania awaryjnymi też jakoś nie znają a szkoda. :)



-obszar na którym znajduje się pomiar musi być oznakowany
-policja używa aut cywilnych do kontroli na trasie
-jak coś odpie**olisz na mieście to zlokalizują cie z kamer
-prawdziwi Holendrzy mają podejście do życia na zupełnie innym niestety niezrozumiałym dla nas Polaków poziomie
-dozwolona prędkość 60 ty jedziesz 67 tolerancja jest do 64 przekraczasz prędkość o 3km i płacisz 24€ kary a do tego 9€ kosztów administracyjnych
-dozwolona prędkość 100 tolerancja do 107 ty jedziesz 111 przekraczasz o 4km płacisz 41€ kary i 9 €kosztów administracyjnych

RmX napisał/a:


...średnio się tu płaci 50 euro miesięcznie na drogi(wegenbelasting)



Podatek drogowy zależy od wieku, wagi auta oraz od rodzaju zamontowanej w nim jednostki napędowej, nie wiem skąd masz informację o średniej w wysokości 50€ ale śmiem wątpić w ich prawdziwość.

Tyle mogę dodać os siebie. :D

mr-dupa

2017-01-03, 22:32
No to i tak taniej niż u nas po przeliczeniu 1/1.
Pojedź autostradą z Wrocławia do Krakowa w 2 strony ( Wrocław - Gliwice 16,20 zł oraz Kraków - Katowice 20 zł) .
Te mandaty 33 Euro też za wysokie nie są w porównaniu do zarobków.
I nie mówcie że nie można tak porównywać, ale lada dzień się obejrzymy, a kosztami życia przewyższymy Holendra czy Niemca, co widać na ubezpieczeniach OC.

PLN

2017-01-03, 23:24
Z ch*ja bym te k***y na swój pas nie wpuścił!

Masterof

2017-01-04, 02:42
Campino7 napisał/a:

ale po co oni tymi długimi nawalają na wyprzedzających ? :D



Ja napie**alam długimi w rajdowych Januszy, żeby jeszcze bardziej im utrudnić manewr i podnieść ciśnienie :)

Danam

2017-01-04, 06:31
Jeśli ktoś jest j***nym debilem to nie tylko wyprzedzanie w życiu mu ch*jowo idzie..

~DMT

2017-01-04, 06:42
Masterof napisał/a:



Ja napie**alam długimi w rajdowych Januszy, żeby jeszcze bardziej im utrudnić manewr i podnieść ciśnienie :)



Januszy nie bronię, ale to też jest skrajny debilizm i powodowanie zagrożenia(dla siebie również)...Pamiętajmy także, że pomimo 99% zapie**alających kretynów, ten jeden procent może NAPRAWDĘ mieć BARDZO WAŻNY powód, by akurat w tym momencie tak zapie**alać...

FransFr

2017-01-04, 07:26
MaszAyahuaskę napisał/a:



Januszy nie bronię, ale to też jest skrajny debilizm i powodowanie zagrożenia(dla siebie również)...Pamiętajmy także, że pomimo 99% zapie**alających kretynów, ten jeden procent może NAPRAWDĘ mieć BARDZO WAŻNY powód, by akurat w tym momencie tak zapie**alać...



To go wciąż nie upoważnia do zostawiania głowy w domu i stwarzania niebezpieczeństwa. Skoro ty np nie potrafisz zarządzań swoim czasem i wszystko robisz na przysłowiowy "styk" to przezornie warto byłoby ci odebrać prawo jazdy, albo... wsadzić cię do Hondy That's' (pojemność 330 cm/sześciennych przy 880 kg masy własnej)

~DMT

2017-01-04, 07:46
FransFr napisał/a:



To go wciąż nie upoważnia do zostawiania głowy w domu i stwarzania niebezpieczeństwa. Skoro ty np nie potrafisz zarządzań swoim czasem i wszystko robisz na przysłowiowy "styk" to przezornie warto byłoby ci odebrać prawo jazdy, albo... wsadzić cię do Hondy That's' (pojemność 330 cm/sześciennych przy 880 kg masy własnej)



Miałem Ci tu wypisać doktorat, dlaczego tak uważam, a nie inaczej, ale właśnie dostałem telefon, że musze wyjeżdzać i tak to jest z tym "planowaniem", więc napiszę krótko: Frans-nie pie**ol, niektórzy nie jeżdzą tylko między domem, a pracą, co oczywiście nie zwalnia od myślenia za kierownicą. Pisałem o przypadkach, NAPRAWDĘ SZCZEGÓLNYCH...