18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

666trololo666

2017-01-04, 10:15
To, że ktoś ma jakiś "naprawdę szczególny przypadek", uprawnia go do stwarzania bardzo poważnego niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia innym użytkownikom drogi? Poj***ło Cię?

Guz-00

2017-01-04, 10:28
Zawsze oglądając takie filmy zastanawiam się kiedy w końcu zobaczę swój samochód... a potem sobie przypominam że nie jeżdżę jak idiota.

8michal7

2017-01-04, 11:15
1:52 sytuacje ratuje wielowahaczowe zawieszenie focusa :P

Dodus

2017-01-04, 16:22
Takie pytanie: czy te filmiki trafiają na policję?

Err501

2017-01-05, 18:52
Ileż razy mnie tacy wyprzedzają podczas codziennej jazdy...ile razy jest tak, że jadę w dużym natężeniu ruchu, gość za mną przez 10 minut stwarza mnóstwo niebezpiecznych sytuacji byle tylko wyprzedzić, przy pierwszej okazji robię mu miejsce...gość pełen entuzjazmu w końcu wyprzedza mnie i teraz jedzie przede mną dobre 20km próbując wyprzedzić kolejny samochód stwarzając jeszcze więcej ciekawych momentów...byle tylko wyprzedzać. Najlepsi są tacy co wyprzedzają jak się da, czasami wymuszając, po to tylko, żeby potem włączyć lewy kierunek i skręcać z ruchliwej trasy...blokując gościa, którego właśnie wyprzedził. Zawsze się wtedy zastanawiam, czy gość (lub baba) jest tak głupi...czy tak sk***iały.