18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprowadzanie osła na spacer

Libky • 2012-08-22, 17:31
Sadyzm sadyzmem ale temu psycholowi za kierownicą chętnie urządziłbym podobną wycieczkę :-/



Koleś został już aresztowany.

Po...........ł

2012-08-23, 00:25
Pokazałem ten film dwóm moim kolegą i koleżanką a znają tą stronę bardzo dobrze... każda z obecnych osób była w szoku i nie chodzi tylko o osła. Sęk w tym, żę zbulwersowali się bezcelowym męczeniem na załączonym filmiku. Troche żałuje, że odp kokonowi czy jak mu tam... bo nie wiedziałem, że uaktywni to takiego idiote. I nie widze związku między osłem, a rakiem i leżącymi w szpitalu ludźmi.

chetek

2012-08-23, 00:46
@up
Szok po zobaczeniu filmiku na którym osioł driftuje na kopytach? Jakby odkryli hard, to zeszliby na zawał. No chyba, że krzywda zwierzęcia robi na nich większe wrażenie, niż ludzka. To współczuję.

salmonellas

2012-08-23, 00:49
@up@up.
Mieso jesz debilku?
Widziales jak zabijaja zwierzeta? jestes typowym morderca w bialych rekawiczkach.Szyneczka pewnie smakuje.
Sprawdz lepiej czy jakas starsza pani nie potrzebuje pomocy, i wracajac z zakupow meczy sie bardziej niz ten osiol. Wk***iaja mnie takie dalny jak ty, twoi koledzy i jebnieta kolezanka.
Zrob cos pomoze komus potem cos napisz. Zbulwersowana osobo. Polecam strone sloneczko z bajkami dla 6 latkow, w ktorych i tak jest wiecej przemocy niz w tym filmie.
Szkoda ze to nie ty dupskiem po asfalcie nie jechales. Moze bys troszke zmadrzal.

dN...........N!

2012-08-23, 03:45
kolejny nieogarnięty debil.

Po...........ł

2012-08-23, 10:56
@up@up.

"Zrob cos pomoze komus potem cos napisz." Złóż te zdanie sensownie to wtedy porozmawiamy.... Jeżeli dla Ciebie człowiek który współczuje jest jebnięty to gratuluje intelektu. I tak szyneczka smakuje ;) jeżeli idiota jak ty i podobni Tobie nie zakumają ocb tooooooo nie mam sensu Wam przedstawiać jakichkolwiek argumentów.
Ogarnij się jak masz 33 lata bo obrażasz młodszego a to dobrze nie wróży ;)

kamilkawka

2012-08-23, 11:55
Ja nie moge zas jakis głupi osioł uparty niechce isc to go gosciu chche nauczyc i dobrze :) , a moze od tego zaczyna sie produkcja salami ???? trzeba oskurowac i do maszyny wrzucic :)

ps. gówno mnie obchodzi los durnych zwierząt one sie o mnie nie martwią a jakby, gdzies zdechł w rowie to pewnie by mnie zeżarły.

reedock

2012-08-23, 12:08
:up
Ty jesteś durny bo miałeś być naleśnikiem tylko Twój stary spóścił się na zimną patelnię !!!

Na pal, sk***ysyna. NA PAL !! :evil: :evil: :evil:

salmonellas

2012-08-23, 12:11
popielniczka88 napisał/a:

@up@up.

"Zrob cos pomoze komus potem cos napisz." Złóż te zdanie sensownie to wtedy porozmawiamy.... Jeżeli dla Ciebie człowiek który współczuje jest jebnięty to gratuluje intelektu. I tak szyneczka smakuje ;) jeżeli idiota jak ty i podobni Tobie nie zakumają ocb tooooooo nie mam sensu Wam przedstawiać jakichkolwiek argumentów.
Ogarnij się jak masz 33 lata bo obrażasz młodszego a to dobrze nie wróży ;)



Wstaw se tam "CO"
I spadaj.

Po...........ł

2012-08-23, 12:29
up.

Dzięki, że mi przyznałeś racje.... ;)
A teraz mogę sobie spokojnie spadać. A co ! ;)

Believe0852

2012-08-23, 14:10
jacekmatys napisał/a:

dlaczego ten osioł nie ma trójkąta?



Jak to dlaczego - przecież jak tak dupa szoruje to mu pewnie zgoliło...