18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyprowadzanie osła na spacer

Libky • 2012-08-22, 17:31
Sadyzm sadyzmem ale temu psycholowi za kierownicą chętnie urządziłbym podobną wycieczkę :-/



Koleś został już aresztowany.

Dr.Val

2012-08-22, 21:11
bo tak się robi salami !

Felix0695

2012-08-22, 21:13
Mnie jest właśnie szkoda tego osła, śmiać to się mogę z ludzi i mieć atrakcje na Sadolu : ) Pozdrawiam hejterków.

bartekf1

2012-08-22, 21:36
Do pierdla takich

Ileev

2012-08-22, 22:03
znowu pełno internetowych napinaczy co by tak naprawdę gówno zrobili.

Cytat:

Ty do góry kokofon ok tym razem Ciebie wezme na line, będe ciągnał i wstawie to tu.....



Ty weź tą line i się powieś.

Cytat:

Mnie jest właśnie szkoda tego osła, śmiać to się mogę z ludzi i mieć atrakcje na Sadolu : ) Pozdrawiam hejterków.



idź ratować biedne pieski ze schroniska. i dzięki za podrowienia.

Cytat:

Do pierdla takich



a mordercom dać drugą szanse!!oneoneone

Cytat:

dajcie mi kija



i jebnij się nim w łeb.[/code]

Jejkob

2012-08-22, 22:34
Dla tych, których to rozbawiło nie mam dobrych wieści.... jesteście niestety sp***oleni. :roll:

pyto

2012-08-22, 22:47
a mógł pobiec

salmonellas

2012-08-22, 22:53
Jejkob napisał/a:

Dla tych, których to rozbawiło nie mam dobrych wieści.... jesteście niestety sp***oleni. :roll:




rosso9

2012-08-22, 23:10
kokofon napisał/a:

to jest sadistic my nie lubimy obroncow praw zwierzat, lub czlowieka ... :>


nie chodzi o to, tylko co innego patrzeć na rozwalone zwłoki po wypadku, a co innego zadawać celowo bezsensowny ból...
a to co wyjechałeś z tymi prawami człowieka to już w ogóle mnie rozśmieszyło, połowa ludzi tak pieprzących mdleje jak krew na żywo zobaczy, ale w necie przykozaczyć zawsze spoko :)

bartekmmm

2012-08-22, 23:14
początkujący surfer

salmonellas

2012-08-22, 23:30
rosso9 napisał/a:


nie chodzi o to, tylko co innego patrzeć na rozwalone zwłoki po wypadku, a co innego zadawać celowo bezsensowny ból...
a to co wyjechałeś z tymi prawami człowieka to już w ogóle mnie rozśmieszyło, połowa ludzi tak pieprzących mdleje jak krew na żywo zobaczy, ale w necie przykozaczyć zawsze spoko :)



Pracowalem w szpitalu z ludzmi umierajacymi na raka.
Niektorzy gnili od srodka, i nic sie nie dalo zrobic.
Odlezyny krew smrod rozkladajacego sie ciala krzyk bolu,prośba zebym pomogl mu umrzec.

Wez mi tu k***a nie pie**ol o biednym z pie**olonym osiolku.

St...........ke

2012-08-22, 23:36
salmonellas napisał/a:

Ja tam sie usmialem, te sk***ysyny sa takie uparte :D nie chce biec, niech dupe szoruje :lol:



Zdziwiłbyś się, ale osioł jest "uparty" kiedy wyczuje niebezpieczeństwo. Już nie raz ktoś chciał gdzieś osła zaciągnąć, on nie chciał iść, a potem ludzie na most weszli który się zawalił, czy szli wąską ścieżką i się sp***olili z góry :mrgreen:

salmonellas

2012-08-22, 23:52
@up.
Czlowiek lubi ryzyko. Osiol to pie**oli. ;)

rosso9

2012-08-22, 23:57
@salmonellas, chyba trochę popłynąłeś, ja zupełnie nie o tym. Skomentowałam wypowiedź którą uważam za bezmyślną i pozerską, tyle. A skoro miałeś nieprzyjemność widzieć to na żywo, to przynajmniej wiesz o czym mówisz, w przeciwieństwie do niektórych.

kristal

2012-08-23, 00:03
Rozumiem, że to poziom sadistica, ale bez przesady. Szanuje zwierzęta i to co zobaczyłem mnie rzuciło na kolana. Jak tak można robić?

W sumie osła też kiedyś na spacer trzeba wynieść :D