18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata

delmonte1 • 2013-01-17, 14:00
Pracownica: Proszę wybaczyć szefie, ale w tym miesiącu nie dostałam wypłaty.
Szef: Wybaczam pani.

cracker10

2013-01-17, 16:57
Hahaha dobre, dobre uśmiałem się, aleeee dowcip dawno takiego nie słyszałem, hahah naprawdę.

zDrwal

2013-01-17, 17:02
Może za mało lodzików :cumshot:

andzejinformatyk

2013-01-17, 17:03

avius

2013-01-17, 17:05
...a potem klękła

Sajgonski

2013-01-17, 17:16
@Up

Zobaczymy jak zaraz ty zostaniesz potraktowany przez resztę użytkowników za te brudne Polki (i jeszcze potraktowane z małej litery) ty wynarodowiony cwe*u.

soulkai

2013-01-17, 18:18
nie widzicie tego "V" w nicku? no i jeszcze brzmi tak po niemiecku, zdradliwy cwe*uch pojechał do niemców i ciśnie tam swój naród żeby go lubili, a co do Polek to są to najlepsze kobiety. Więc powtorze, sp***alaj do niemcow "ty wynarodowiony cwe*u"

sh...........21

2013-01-17, 19:52
soulkai napisał/a:

nie widzicie tego "V" w nicku? no i jeszcze brzmi tak po niemiecku, zdradliwy cwe*uch pojechał do niemców i ciśnie tam swój naród żeby go lubili, a co do Polek to są to najlepsze kobiety. Więc powtorze, sp***alaj do niemcow "ty wynarodowiony cwe*u"


Co nie oznacza że polki są jednak trochę puszczalskie

Icepick

2013-01-17, 19:59
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki :) ))



Stul pysk dzifffko! A teraz won opie**alać kiełbachy kosmitom :cumshot: ...j***ny folksdojcz :hitler:

Abgda

2013-01-17, 20:24
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki :) ))



Ty pewnie obciągasz niemieckie pały z połykiem, w zamian za resztki po obiedzie... No chyba, że robisz w Anglii (wtedy to angielskie pały).

ocjokrakow

2013-01-17, 21:05
Patrioci k***a wszyscy... Nie macie sie o co spierać bo sobie chłopak pie**olnął głupi komentarz. I tak mu głupio za dojazd od Sajgonskiego. Brudne - nie brudne (moja sie myje), Polki - nie Polki... NASZE i piękne (co prawda nie wszystkie, ale ja to zwalam na skaze niemieckich i rosyjskich genów)!! i to istotne.

ritu4l

2013-01-17, 22:41
straatveger napisał/a:

tak traktują brudne polki :) ))



Gdybyś wyszedł raz ze swojego hitlerowskiego niemieckiego bunkra czy tam domu, pie**olony brudasie, to byś zobaczył, że nie każda kobieta jest brudna jak twoja mamusia, może nawet byś sobie jakąś znalazł, i jedyne stosunki seksualne jakie kiedykolwiek miałeś nie byłyby już tylko z własnym ojcem ;)


ocjokrakow napisał/a:

Patrioci k***a wszyscy... Nie macie sie o co spierać bo sobie chłopak pie**olnął głupi komentarz.



Ta ta, a ty dawaj se pluć w ryj temu szwabowi. Taka zniewaga krwi wymaga.

straatveger

2013-01-18, 00:36
Ale mam z was pompe wy rude imbecyle :) Mądrzy ludzie puścili to mimo uszu, a debile są detected.

Spinacie dupy i to lubię, mam z was taką bekę, a najlepsze jest to, że wy tego nie rozumiecie, piwo dla wszystkich którzy zrozumieli moją wypowiedź i zignorowali :) ))

Niemow

2013-01-18, 01:22
straatveger napisał/a:

Ale mam z was pompe wy rude imbecyle :) Mądrzy ludzie puścili to mimo uszu, a debile są detected.

Spinacie dupy i to lubię, mam z was taką bekę, a najlepsze jest to, że wy tego nie rozumiecie, piwo dla wszystkich którzy zrozumieli moją wypowiedź i zignorowali :) ))



Co nie zmienia faktu, że za taki tekst o własnych rodaczkach należy Ci się przysłowiowy ku*as w dupę od rudego murzyna wołającego Allahu Akbar.
Tu już nie chodzi o zniewagę bądź prowokację jak wolisz, która de facto była żałosna, ale o zwykłą solidarność narodową.

Aro1 napisał/a:

@up yhy pie**olnąłeś komenta na swoim (niedoj***nym) poziomie zostałeś zj***ny przez użytkowników wycwe*ony przez ludzi z osiedla popłakałeś się że nikt cię nie kocha a teraz że żart brawo debilu



Że hę?