18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypłata

delmonte1 • 2013-01-17, 14:00
Pracownica: Proszę wybaczyć szefie, ale w tym miesiącu nie dostałam wypłaty.
Szef: Wybaczam pani.

Aro1

2013-01-18, 01:24
@up yhy pie**olnąłeś komenta na swoim (niedoj***nym) poziomie zostałeś zj***ny przez użytkowników wycwe*ony przez ludzi z osiedla popłakałeś się że nikt cię nie kocha a teraz że żart brawo debilu

rosiaktnt

2013-01-18, 10:58
straatveger napisał/a:

Ale mam z was pompe wy rude imbecyle :) Mądrzy ludzie puścili to mimo uszu, a debile są detected.

Spinacie dupy i to lubię, mam z was taką bekę, a najlepsze jest to, że wy tego nie rozumiecie, piwo dla wszystkich którzy zrozumieli moją wypowiedź i zignorowali :) ))


Beke to my mamy z Ciebie cwe*u obrażasz Polki tylko po to by jakiś zjeb postawił Ci za to wirtualne piwo? gratuluje k***a pomysłu, jestem pełny podziwu pie**olcu. Tacy jak Ty nie powinni posiadać żadnego obywatelstwa i powinni być traktowani gorzej od tej całej j***nej zarazy jaka jest na zachodzie.

evon

2013-01-18, 18:48
Jezus maria co tu sie dzieje, jakie klotnie tu sa. Koles mysli ze polki sa brudne to niech sobie mysli to jest jego opinia. Niedlugo bedzie potrzeba jakiejs nowej strony gdzie sami normalni ludzie przebywaja a nie dzieciaki. O byle gowno sie spinac.

Motherfucker Jones

2013-01-20, 00:41
Jeśli Polki są brudne, to mam jedno pytanko - to jest opinia, czy fakt? Jeśli fakt, to udowodnij - jeśli opinia, to okej, masz rację. Mnie to i tak gówno obchodzi. (Opinia, rzecz jasna.)

outofbody

2013-01-21, 22:46
Lolz, a co do Polek to przestańcie się spinać, że są najpiękniejsze, jesli żaden z was nie jeździ, chociażby po Europie. Polki akurat wypadają blado np: przy Litwinkach lub Czeszkach lub Ukrainkach.

Ale true true, Niemki to pasztety :D

alterego

2013-01-26, 13:00
Do większości, typek nie jest w niemieckim bunkrze, a na holenderskiej ulicy.
Straatveger tzn zamiatacz. Czyli wiadomo co tam robi.....