18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadnięcie z okna po pijaku

S.Cat • 2023-01-16, 16:13
Klasyczna akcja.Pamiętajcie żeby nie zwisać z okna po pijaku albo nie doprowadzać się do stanu w którym macie ochotę to zrobić. ;) Kamerzyści zasługują na order św Andrzeja albo flachę wódy.Ta sama wartość.


maxkulczyk

2023-01-16, 16:19
Brawo dla operatora , nasz człowiek !

r061071

2023-01-16, 16:20
całkiem nowiutki ork sie zmarnował - a taki był ładny szkoda :-P

lokal.szczecin

2023-01-16, 16:35
kamerzysta to zasługuje na front bo jest ruska szmata!

Siriuz

2023-01-16, 17:02
lokal.szczecin napisał/a:

kamerzysta to zasługuje na front bo jest ruska szmata!



jedz po niego naziolu, razem sie umowcie i bedziecie sie dymac w okopach

skywalker75

2023-01-16, 17:54
To nowy kacapski sport narodowy... bardzo dobrze, niech trenują masowo... Po tym jak ich w FIFA zawiesili, to mogli by sobie tam taką ligę skoczków balkonowych założyć, to chyba najlepsze co mogą zrobić dla świata :roll:

boguslaw1234

2023-01-16, 18:05
Ja pie**olę, zaś się będą podniecać w komentarzach, że ruskie to nieważne kto, ale i tak złe i trzeba utylizować wszystkie jak popadnie.
A nie zapominajcie, że to socjal dla ukrów was i mnie będzie najwięcej kosztować.
A to, że dudu przej***ł sprzęt wojskowy i nie tylko na wschód pod pretekstem, że to dla naszego bezpieczeństwa to też mnie bajeczka nie rusza.

SirMajkel

2023-01-16, 18:08
jak bardzo trzeba się nachlać, żeby po ścianach łazić?

skywalker75

2023-01-16, 18:34
boguslaw1234 napisał/a:

Ja pie**olę, zaś się będą podniecać w komentarzach, że ruskie to nieważne kto, ale i tak złe i trzeba utylizować wszystkie jak popadnie.
A nie zapominajcie, że to socjal dla ukrów was i mnie będzie najwięcej kosztować.
A to, że dudu przej***ł sprzęt wojskowy i nie tylko na wschód pod pretekstem, że to dla naszego bezpieczeństwa to też mnie bajeczka nie rusza.


Ale kumasz, że ten socjal na Ukraińców to też wina kacapów ? Wcześniej tylko do roboty przyjeżdżali a teraz przed śmiercią uciekają. No i sprzętu przed wybuchem wojny też nie musieliśmy przekazywać, co najwyżej sprzedawać . Więc jeżeli taki onuc postanowił się zabić to zawsze lepiej niż mieli by go wziąć w kamasze i miałby cywilów na Ukrainie mordować. Stąd nasza radość

Jacek86s

2023-01-16, 18:43
maxkulczyk napisał/a:

Brawo dla operatora , nasz człowiek !



Pisz za Siebie Onuco.

Kubaeinstein

2023-01-16, 18:57
Cóż, typowy dzień w Rosji - jak nie od HIV, nie na drodze, jak nie zapijaczenie, to wskutek zapijaczenia. Taki mir.

Extermis

2023-01-16, 19:21
skywalker75 napisał/a:

Ale kumasz, że ten socjal na Ukraińców to też wina kacapów ?



Social, inflacja i inne gówna, to są skutki tylko i wyłącznie naszych rządzących . To nie Putin, czy też UE wprowadzają social u nas w kraju, na który musimy zapie**alać. Co do inflacji zawsze można podejmować kroki, by zmniejszać i przeciwdziałać narastaniu inflacji, zamiast tego krótko terminowo tuszuje się skutki inflacyjne... Krótko mówiąc, jak coś się dzieje, to trzeba przeciwdziałać jakimś zmianom, a nie stać z założonymi rękoma i wprowadzać gówno akcyzy, podatki, badziewia, by lepić dziury budżetowe.

S_Z_A_L_O_N_Y

2023-01-16, 19:37
Wyskoczył po piwo, bo się skończyło.

skywalker75

2023-01-16, 20:07
Extermis napisał/a:

Social, inflacja i inne gówna, to są skutki tylko i wyłącznie naszych rządzących . To nie Putin, czy też UE wprowadzają social u nas w kraju, na który musimy zapie**alać. Co do inflacji zawsze można podejmować kroki, by zmniejszać i przeciwdziałać narastaniu inflacji, zamiast tego krótko terminowo tuszuje się skutki inflacyjne... Krótko mówiąc, jak coś się dzieje, to trzeba przeciwdziałać jakimś zmianom, a nie stać z założonymi rękoma i wprowadzać gówno akcyzy, podatki, badziewia, by lepić dziury budżetowe.



Oczywiście niezauważanie takiego czynnika jak największy od czasów WW2 konflikt militarny tuż za naszą granicą i idący za tym kryzys energetyczny, żywnościowy i humanitarny, który dotyka znaczną część świata zachodniego i wpływu tego czynnika na Polską gospodarkę, może być przykładem tylko twojej bezdennej ignorancji lub proby świadomego manipulowania .

Siriuz

2023-01-16, 21:43
skywalker75 napisał/a:

największy od czasów WW2 konflikt militarny



Policzyłeś? Czy tak walisz od czapy? Jaki był koszt wojny w Wietnamie? W Iraku? I tuzinie innych wojen?

skywalker75 napisał/a:

kryzys energetyczny, żywnościowy i humanitarny, który dotyka znaczną część świata zachodniego i wpływu tego czynnika na Polską gospodarkę, może być przykładem tylko twojej bezdennej ignorancji lub proby świadomego manipulowania .



Sam manipulujesz i jesteś do tego niesamowicie naiwny jeśli myślisz, że ktoś traktuje poważnie to co piszesz. Przez ostatnie dwie dekady bito na alarm, że niekompetentni idioci zwący się socjaldemokratami i podpierający się kretyńską ekonomią Keynesa pędzą prosto na spotkanie z murem. Wszyscy poza nimi wiedzieli, że wkrótce wszystko pie**olnie. Czy mam przypominać jak zarówno USA, jak i Polska (i prawdopodobnie pare innych krajów Europejskich, nie wspominając o bankructwie Grecji) rozpieprzało fundusze demograficzne i zawieszało konstytucyjne progi zadłużenia? I Ty twierdzisz, że jakaś wojna w skorumpowanym, postkomunistycznym kraju, który ledwo co zaczął wiązać koniec z końcem zdewastowała światową ekonomię!? Takie brednie może wymyślić tylko totalny lewak - komunista.