18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadnięcie z okna po pijaku

S.Cat • 2023-01-16, 16:13
Klasyczna akcja.Pamiętajcie żeby nie zwisać z okna po pijaku albo nie doprowadzać się do stanu w którym macie ochotę to zrobić. ;) Kamerzyści zasługują na order św Andrzeja albo flachę wódy.Ta sama wartość.


adris

2023-01-16, 21:46
skywalker75 napisał/a:

Oczywiście niezauważanie takiego czynnika jak największy od czasów WW2 konflikt militarny tuż za naszą granicą i idący za tym kryzys energetyczny, żywnościowy i humanitarny, który dotyka znaczną część świata zachodniego i wpływu tego czynnika na Polską gospodarkę, może być przykładem tylko twojej bezdennej ignorancji lub proby świadomego manipulowania .




To nie jest po pierwsze nasz interes i nie powinien być, bo to ich wojna domowa. Białoruś czy Ukraina to były odłamy Rosji powstałe tylko po to aby usprawnić i uregulować działania rynku importu i eksportu w Rosji. Nie można zbyt wiele okładać na jeden kraj, w obawie przed ewentualną odpowiedzialnością ( Na ukrainie spoczywał obowiązek importu Zboża i Przemysł Metalurgiczny )

Sytuacja która powstała, to trochę tak jakby Kaszuby u nas uznały że mają już w jakimś stopniu swoją narodowość i nas pie**olą, zabierają przemysł i wszystko, odcinając to grubą kreską.

Z początku zauważ że ta Wojna szła na ostro, natomiast teraz wielu Żołnierzy z frontu Ruskich mówi że dostają bezsensowne rozkazy wycofania, lub podpuszczania.
A to wszystko służy jednemu, Ruskie są niezależne, przeanalizowali jak rynek europy zwariował i sobie ciągną to dla jaj, bo wiedzą że sporo krajów wróci do nich ze zdwojoną siłą. A to wszystko da im pole do lepszych negocjacji cenowych.

smc

2023-01-16, 22:13
Kaszuby i przemysł :lol: :lol: :lol:

Chyba k***a miodowo jagodowy :mrgreen:

kamuha

2023-01-16, 23:17
S.Cat napisał/a:

Kamerzyści zasługują na order św Andrzeja .



onuce na Sw.Andrzeja? nie dla psa kielbasa.

zlaskipanskiejbozydarr

2023-01-17, 01:40
SirMajkel napisał/a:

jak bardzo trzeba się nachlać, żeby po ścianach łazić?


Ruskiej wody chłopczyku nie próbowałeś... 200 gram i będziesz origami nogami wycinać!

skywalker75

2023-01-17, 07:10
Siriuz napisał/a:

Policzyłeś? Czy tak walisz od czapy? Jaki był koszt wojny w Wietnamie? W Iraku? I tuzinie innych wojen?
Sam manipulujesz i jesteś do tego niesamowicie naiwny jeśli myślisz, że ktoś traktuje poważnie to co piszesz. Przez ostatnie dwie dekady bito na alarm, że niekompetentni idioci zwący się socjaldemokratami i podpierający się kretyńską ekonomią Keynesa pędzą prosto na spotkanie z murem. Wszyscy poza nimi wiedzieli, że wkrótce wszystko pie**olnie. Czy mam przypominać jak zarówno USA, jak i Polska (i prawdopodobnie pare innych krajów Europejskich, nie wspominając o bankructwie Grecji) rozpieprzało fundusze demograficzne i zawieszało konstytucyjne progi zadłużenia? I Ty twierdzisz, że jakaś wojna w skorumpowanym, postkomunistycznym kraju, który ledwo co zaczął wiązać koniec z końcem zdewastowała światową ekonomię!? Takie brednie może wymyślić tylko totalny lewak - komunista.


Ej onuco dopiero co nazywales mnie naziolem, teraz komunistą? Zdecyduj się co ci tam foliarskie kanały na Youtube podpowiadają
:mrgreen:

S.Cat

2023-01-17, 08:21
kamuha napisał/a:

onuce na Sw.Andrzeja? nie dla psa kielbasa.



szojgu wg wiki ma więc niestety psy dostały kiełbasę, ale tytuł honorowy bohatera federacji rosyjskiej faktycznie by lepiej pasował.Jeżeli nie mam racji to proszę o sprostowanie.
*doczytałem właśnie, że koleżka niedawno wrócił z "wyzwalania" więc mamy przynajmniej pewność, że tam nie wróci i nie będzie już rozrabiał.

Swooniak

2023-01-17, 08:49
Po ch*j radzisz żeby tak nie robić? Inteligentny osobnik będzie to wiedział, a reszta to naturalna selekcja. Po co debili ratować skoro sami chcą się wybijać?

S.Cat

2023-01-17, 09:21
Swooniak napisał/a:

Po ch*j radzisz żeby tak nie robić? Inteligentny osobnik będzie to wiedział, a reszta to naturalna selekcja. Po co debili ratować skoro sami chcą się wybijać?



A kto przy łopacie będzie zapie**alać ?

Siriuz

2023-01-17, 11:28
skywalker75 napisał/a:

Ej onuco dopiero co nazywales mnie naziolem, teraz komunistą? Zdecyduj się co ci tam foliarskie kanały na Youtube podpowiadają



Wypisujesz hasła ksenofobiczne i nacjonalistyczne - dlatego dostałeś etykietę naziola. Jednocześnie jest to typowe zachowanie dla lewaków, którzy z kolei zgodnie z neomarksistowskim rodowodem propagują idee komunistyczne. Lewactwo (woke; nie mylić z lewicą) to ogólnie skundlona ideologia.

boguslaw1234

2023-01-17, 19:12
skywalker75 napisał/a:

Ale kumasz, że ten socjal na Ukraińców to też wina kacapów ? Wcześniej tylko do roboty przyjeżdżali a teraz przed śmiercią uciekają. No i sprzętu przed wybuchem wojny też nie musieliśmy przekazywać, co najwyżej sprzedawać . Więc jeżeli taki onuc postanowił się zabić to zawsze lepiej niż mieli by go wziąć w kamasze i miałby cywilów na Ukrainie mordować. Stąd nasza radość



Nie, nie kumam.
Socjal jest winą tylko naszych rządzących. Ja tam na żadną pomoc do ukrów w Polsce się nie godziłem. Tak samo jak się na 500+ dla nierobów nie godziłem, a też dali.
I te silne młode chłopy, których codziennie spotykam w biedronce też przed wojną uciekły biedne?
Ja dziennie robię 100-150km czasami więcej, a jakoś nie widzę starych gratów z ukraińskimi blachami tylko auta, na które u nas przeciętnego Kowalskiego nie stać.
A sprzęt wojskowy to teraz po wybuchu wojny musimy przekazywać? Gdzie tak jest napisane? Nałykałeś się bajeczek dudu, że rozbroił kraj dlatego, że chciał żeby ruskie nie wygrały z ukrami i nam nie weszli do kraju?