18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadki na skrzyżowaniu w Reńskiej Wsi

haile • 2014-01-31, 19:27
Kilka wypadków z Opolszczyzny.

pekka satan

2014-01-31, 19:40
Ja pie**olę... w niektórych przypadkach jadą jakby mieli podejście "jak pierwszy wymięknę to nie mam jaj". Ślepi??? :) A inna sprawa, że chyba dość dużo tych wypadków jak na jedno skrzyżowanie i... Co na to służby drogowe? :) Może by tak rondo, albo sygnalizacja? :)

MAHORA

2014-01-31, 19:48
Ciekawe ile jeszcze osób musi zginąć zanim przebudują drogę, zmienią organizację ruchu, albo zamontują sygnalizację świetlną.
Podobno życie ludzkie jest najcenniejsze, ale pieniądze z foto pstryków, albo akcyzy, idą na ważniejsze sprawy czyli np. na pensje dla urzędasów – którzy potem między innymi wymyślają tak niebezpieczne skrzyżowania :snajper2:

~Velture

2014-01-31, 22:24
Chciałbym zobaczyć kto ma pierwszeństwo oraz wszystkie znaki jakie są bo k***a oglądam to i ni ch*ja nie wiem który z nich powinien mieć pierwszeństwo - wszyscy jadą na pałę.

Misiek_KRK

2014-01-31, 23:05
Velture napisał/a:

Chciałbym zobaczyć kto ma pierwszeństwo oraz wszystkie znaki jakie są bo k***a oglądam to i ni ch*ja nie wiem który z nich powinien mieć pierwszeństwo - wszyscy jadą na pałę.


na drugim zdjęciu widać po prawej firmę handlującą sprzętem rolniczym, w której zamontowana jest ta kamerka

a tak wygląda samo skrzyżowanie. Wyraźne znaki STOPu i linie zatrzymania

1408

2014-02-01, 01:21
Mieszkam niedaleko. Są pogłoski o rondzie, ale te pogłoski słychać od kilku lat. Póki co skrzyżowanie jak stało tak stoi, a wypadki jak były tak są.

qbeen

2014-02-01, 14:18
Wystarczyłby znak stop podświetlany (taki co mruga - o ile ktoś by go nie zapie**oli) + jakiś jebitny znak narysowany na drodze i po problemie. Jeżeli w tym miejscu są wypadki i nie mają funduszy na rondo czy sygnalizację, to spokojnie mogliby to rozwiązać odpowiednio wyraźnymi znakami. Coś jak tu:


użyszkodnik

2014-02-01, 20:15
Nie, no znak jest - czyli prędkość zabija i ślepi sami jeżdżą. Po ch*j przebudować skrzyżowanie, np dodając szykany, żeby ludzie nie podjeżdżali rozpędzeni. Nie mówiąc o jakiś mało- albo bezkolizyjnych rozwiązaniach.

Jest dobrze, tylko lepszą kamerę zamontować to więcej materiału na harda będzie w HD.

wudun

2014-02-01, 23:34
Gdybym był właścicielem posesji jebnąłbym kamerkę na maszcie;D

tigerqaz

2014-02-01, 23:40
k***a jeden na dziesięciu potrafi się zastosować do znaków na drodze i się zatrzyma. reszta jeździ jak chamy, ch*j że gościu obok na pasie ustępuje to zawsze znajdzie się jakiś idiota, który za prawko dał pół krowy i całego świniaka. Ja pie**olę!

artiee

2014-02-01, 23:59
No to w tym miejscu radar straszak z obu stron i nauczyliby się znaków czytać.

dOpieca

2014-02-02, 00:11
pozdro dla pracownika który tam stał i kręcił :D

Nekol

2014-02-02, 00:37
Jeżdżę tą droga dosyć często - 45 trasa Racibórz - Opole. W miejscu tego skrzyżowania jest poza terenem zabudowanym ale ograniczenie jest do 70. Nie widać tego na zdjęciach z street view ale jest to w lekkiej niecce więc często jadąc główną jedzie się tam 90 lekko. Wiec kierowcy którzy mają stop powinni racjonalnie ocenić sytuacje. Ale widać, że często jadą na hura byle szybciej przejechać. Jeden lek na takich debilów. Uj***ć ręce przy samej dupie, więcej przed kierownicę nie wsiądą.

tygrys96

2014-02-02, 00:59
K*rwa wstawie kilka pozklejanych nagran na ktorych ch*ja widac, ale co tam wazne ze sa z mojej okolicy...