18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadki na skrzyżowaniu w Reńskiej Wsi

haile • 2014-01-31, 19:27
Kilka wypadków z Opolszczyzny.

jpdl

2014-02-02, 01:22
Velture napisał/a:

Chciałbym zobaczyć kto ma pierwszeństwo oraz wszystkie znaki jakie są bo k***a oglądam to i ni ch*ja nie wiem który z nich powinien mieć pierwszeństwo - wszyscy jadą na pałę.



Mam nadzieję, że na drodze jesteś bardziej uważny.
Widać dobrze jak większość się zatrzymuje i z której strony przepuszcza.

~Velture

2014-02-02, 02:13
@up
Tak serio to ch*ja widać bo sam często się zatrzymuję pomimo ,że mam pierwszeństwo aby nie było kolizji bo potem miesiąc bez samochodu i ch*j ,że jego wina a nie moja. Dlatego pytałem bo nie byłem pewny patrząc na ilość kretynów na filmie.

mare30ks

2014-02-02, 09:09
hah, nawet rowerzysta debil sie trafil :)

jak ktos nie zna znakow nie powinien wiecej wsiadac za kiere to raz, dwa to powinno takie skrzyzowanie przebudowac dawno, albo chociaz swiatal postawic

Krakus76

2014-02-02, 09:34
Ten z rowerem to chyba miał pierwszeństwo :)

ellsworth

2014-02-02, 10:33
Nekol napisał/a:

Jeżdżę tą droga dosyć często - 45 trasa Racibórz - Opole. W miejscu tego skrzyżowania jest poza terenem zabudowanym ale ograniczenie jest do 70. Nie widać tego na zdjęciach z street view ale jest to w lekkiej niecce więc często jadąc główną jedzie się tam 90 lekko. Wiec kierowcy którzy mają stop powinni racjonalnie ocenić sytuacje. Ale widać, że często jadą na hura byle szybciej przejechać. Jeden lek na takich debilów. Uj***ć ręce przy samej dupie, więcej przed kierownicę nie wsiądą.


A potem jest "Po co ograniczenie prędkości? Prosta droga przecież!"

tigerqaz

2014-02-02, 10:55
mare30ks napisał/a:

hah, nawet rowerzysta debil sie trafil :)




Debil rowerzysta, miał pierwszeństwo to raz, a dwa właśnie kierowcy z Twoją wiedzą dotyczącą ruchu drogowego go potrącili.


mare30ks napisał/a:

jak ktos nie zna znakow nie powinien wiecej wsiadac za kiere



Mądrze mówisz nareszcie, oddawaj auto i prawko. :D

mnt_13

2014-02-02, 12:24
tigerqaz napisał/a:




Debil rowerzysta, miał pierwszeństwo to raz, a dwa właśnie kierowcy z Twoją wiedzą dotyczącą ruchu drogowego go potrącili.




Mądrze mówisz nareszcie, oddawaj auto i prawko. :D



Co ty bredzisz człowieku, auto jechało na trasie Opole Raciborz DK45, która ma pierwszeństwo, a pedalarz na drodze gdzie jest jebitny czerwony znak stop.

Drzewo09

2014-02-02, 12:47
Mieszkam pod Głubczycami, najkrótsza droga w stronę Kędzierzyna prowadzi własnie przez Reńską Wieś i to skrzyżowanie. Powiem tyle: jak ktoś jest na tyle głupi, żeby nie zatrzymać się na wyraźnym STOPie, na skrzyżowaniu, o którym znaki trąbią już z dobre 200 metrów wcześniej, to jest debilem i żadna przebudowa mu nie pomoże. Szkoda tylko, że takie jednostki nie eliminują się same tylko ciągną za sobą innych kierowców.

tigerqaz

2014-02-02, 14:19
mnt_13 napisał/a:



Co ty bredzisz człowieku, auto jechało na trasie Opole Raciborz DK45, która ma pierwszeństwo, a pedalarz na drodze gdzie jest jebitny czerwony znak stop.





Ale cóż jak się jeździ tak jak się i znaki czyta to powodzenia.
Przyjrzyj się a potem wypowiadaj, ja tamtędy przejeżdżam 2-3 razy tygodniowo i skoro czegoś jestem pewien to piszę a nie dopie**alam się jak Ty bez powodu...

karolwitaj

2014-02-03, 00:13
Często tamtędy kiedyś przejezdzałem, też się raz prawie wbiłem pod tira, na szczęście (nie widać tego na fotach z google, pewnie są stare) dowalili kilka jaskrawych znaków ustąp pierwszeństwa już 100m wcześniej. Pozdrawiam

kulfon89

2014-02-03, 23:31
Mieszkam jakieś 10 km od tego skrzyżowania, jeżdżę w ch*j lat tą drogą i nie wiem w czym problem. Jak ktoś jest debilem i nie ogarnia podstaw typu STOP i zasad pierwszeństwa, to prędzej czy później się gdzieś rozjebie. Tam akurat rondo nie jest potrzebne, znaki są widoczne i dobrze umieszczone, a publiczne pieniądze powinno się wydawać z sensem.
Inna sprawa- gościu z Pawłowiczek- wiochy obok, rok temu zabił tam naj***nego w sztok pieszego idącego środkiem drogi zaraz koło tego skrzyżowania, jeśli to też się nagrało, to chętnie bym obejrzał. :)