18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek Zawada pow. Wodzisław Sląski.

emel3323 • 2024-01-15, 19:16
Nagranie z monitoringu.


borysbo

2024-01-16, 13:35
krisker napisał/a:

Był wyrok, gdzie skazano przekraczającego prędkość, a nie wymuszającego. W tym przypadku wg mnie powinna być współwina.



Oglądam ten filmik 3 raz imo to wina typka w białym. Widać na kamerze drugi samochód kiedy on zaczyna skręcać, plus ktoś pisał, że nie miał lejcy. Imo tutaj jawnie jego wina. ale widać też, że nie jechali 50 .Całe szczęście nie ja jestem sędzią xD

DEADmanPL

2024-01-16, 14:55
Wynik zdarzenia oceniam na pozytywny. Ślepy typ, prowadzący pojazd z cofniętymi uprawnieniami będzie pierdział kilka lat w pasiak. Banda poj***nych przygłupów z audi do piachu.

Żadnych niewinnych, postronnych ofiar. Tylko eliminacja wadliwych jednostek ze społeczeństwa. Jak dla mnie to w takiej konfiguracji mogą się zabijać w setkach codziennie.

Bart47

2024-01-16, 14:57
Według mnie orzekanie winy na podstawie 'kto miał pierwszeństwo' jest wybiórczym traktowaniem prawa, które jedynie ma ułatwić pracę bezmózgich sędziów do określenia kto jechał drogą z pierwszeństwem.

Wystarczy prosty zapis w prawie: 'Przekraczający dopuszczalną prędkość ponosi odpowiedzialność za ewentualne skutki zdarzenia.'

EaZy7

2024-01-16, 16:01
Bart47 napisał/a:

Według mnie orzekanie winy na podstawie 'kto miał pierwszeństwo' jest wybiórczym traktowaniem prawa, które jedynie ma ułatwić pracę bezmózgich sędziów do określenia kto jechał drogą z pierwszeństwem.
Wystarczy prosty zapis w prawie: 'Przekraczający dopuszczalną prędkość ponosi odpowiedzialność za ewentualne skutki zdarzenia.'



A w tym zdarzeniu nie będzie współwiny? To że koleś wymusił i miał zabrane lejce to na pewno mało nie bęknie bo według prawa już wsiadając do auta popełnił przestępstwo jednak jeśli typ 3 krotnie przekracza prędkość i to w terenie zabudowanym narażając innych na wypadek to jak dla mnie typ był świadomy zagrożenia który sam może spowodować albo na siebie sprowadzić...

PieronJasnySzlag

2024-01-16, 18:25
Faktycznie ciekawa sytuacja.
Tak jak w tej tragedii na A1 broniłem banana z bmw tak tu chyba każdy sp***olił równo po połowie.
Ciekawe jak wyjdzie toksykologia kierojuącego audi.

A z serii gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem to napisze że gdyby zamiast audi z małolatami jechała beemka z bardziej doświadczonym kierowcom to dało by się wyminąć białego. Ale jak wiadomo audi potrafi się tylko rozpędzić bo skręcać to już nie bardzo takim gównem gdzie silnik jest przed przednią osią.

SraliBaby_W_Rowie

2024-01-17, 22:07
USCHFlacha napisał/a:

Ma ktoś zdjęcia?



Co ty, tera większośc to zesrana jest robić foty po tym, jak tego łba co zadźgał żonę nożem w żabce w Sochaczewie foty wyciekły, k***a 30 minut i mieli chłopaczka ze straży który to puścił. Jak są, to na grupach mundurowych gdzie ciężko jest sie dostać

Szaki123

2024-01-17, 23:26
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Co ty, tera większośc to zesrana jest robić foty po tym, jak tego łba co zadźgał żonę nożem w żabce w Sochaczewie foty wyciekły, k***a 30 minut i mieli chłopaczka ze straży który to puścił. Jak są, to na grupach mundurowych gdzie ciężko jest sie dostać



Są jeszcze gdzieś dostępne zdjęcia z tego zdarzenia?