18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Kamieniu Pomorskim

roma21 • 2014-01-01, 19:38
Witam


W Dniu dzisiejszym w Kamieniu Pomorskim kierowca BMW wjechał w grupę ludzi na miejscu śmierć poniosło 6 osób w tym 9 latek.Kierowca BMW miał 2 promile alkoholu we krwi :dead:





jak było to wyj***ć,pożyczone z liveleak

Taz

2014-01-02, 09:20
Czy mi się dobrze wydaje ze tam stoi ten kierowca? Czapka, biały tshirt, czapka na łbie? Za blisko wydarzeń, nic nie pomaga, potem siedzi patrząc co narobił...

modoc

2014-01-02, 09:37
Bardziej typ z 7zdjęcia łysy rozwalony łeb stoi przy samochodzie.
Tamten w białej to za czysty, może świadek lub szedł z którąś z tych osób.

majkel_admwz

2014-01-02, 09:44
Jechałem szybko, bo lubię zapie**alać ;)

t00ks

2014-01-02, 10:28
Po pierwsze - to recydywa, już raz był złapany po pijaku za kółkiem.
Po drugie - pasażerka tej bejcy twierdzi, że zrobił to z premedytacją bo się z nią pokłócił.

Powiesić za jaja - niech się powolutku wykrwawia.

Niestety, spędzi kilka lat w pierdlu za moje pieniądze, po czym wyjdzie i będzie robił znów to samo. Jestem za karą śmierci.

Janóż

2014-01-02, 10:28
k***a. śmierć za śmierć. szybka piłka. wsiadasz po pijaku do fury. wielki czarny ch*j ci w dupę.
tam k***a mógł być każdy z nas...

flourishman

2014-01-02, 11:00
Tomasz_Onanizator napisał/a:

To byłoby niższe prawdopodobieństwo że kierujący to półdebil. Wybacz, ale bmw wybierają osobniki o niskim ilorazie inteligencji, psychopaci i agresywne k***y o małych fiutach.



PANxxxBDSM napisał/a:

Łyse palanty, a za razem gówniarze w BMW to największa grupa kierujących w Polsce dokonujących wykroczenia :( Nie ważne czy trzeźwy czy też naj***ny :( Oni zawsze stwarzają zagrożenia :(



Co wy w ogóle pie**olicie? Ostatnimi czasy jest jakiś hejt na BMW. Że tylko dresy, i dysmózgi jeżdżą takimi autam :facepalm: takie są utarte stereotypy, które są w dalszym ciągu "tworzone" przez takich jak wy. Wk***ia mnie na maksa takie puste pie**olenie. BMW to są zajebiste samochodu (mówię o starszych modelach), a to że jest jakaś "grupa" osób które są debilami i jeżdżą BMW, to nie znaczy od razu, że każdy. k***a ludzie przestańcie mówić globalnie o danej sprawie.

einsatzkommando

2014-01-02, 11:16
Co do bmw:
E21 - koneserzy
E30 - mniej bogaci koneserzy
E36 - dresy
E46 - bogatsze dresy

tak to wlasnie wyglada z naszym kraju

samoss

2014-01-02, 11:54
Powiesić takiego kierowcę, za głupote się płaci a i przestroga dla innych będzie.

raza

2014-01-02, 12:19
A kamieniecka policja podała do informacji, że ów delikwent najpewniej wjechał w grupę osób z pełną premedytacją. Tak wynika z zeznań świadków - między innymi pasażerki samochodu.

O proszę, a już to sprostowali. Tak czy siak, za jazdę po pijaku powinno się urywać jajca.

Lord_Rzeźnik

2014-01-02, 12:20
Za psucie opinii tej marce powinno się karać srogim wpie**olem i zakazem prowadzenia jakichkolwiek pojazdów do końca zasranego życia :p

Miotacz_Maczet

2014-01-02, 13:10
Żadna kara więzienia, tylko śmierć po 25 latach katuszy.

defcon1

2014-01-02, 14:39
I wiecie co mnie najbardziej wk***ia? Że ten j***ny sk***ysyn teraz pójdzie do więzienia i będzie utrzymywany z pieniędzy m.in. rodzin OFIAR tego wypadku. Powinien ze świadomością iż zamordował 6 ludzi w tym dziecko zapie**alać cały dzień na kromkę chleba i szklankę wody.

LeniwyPunkt

2014-01-02, 16:16
kurde, mój rekord to tylko 5 osób, w tym jeden rudy.

McNight

2014-01-02, 16:34
Na przedostatnim zdjęciu typek z zakrwawioną twarzą, oparty o samochód to chyba kierowca, a przynajmniej bardzo podobny.
Won do piekła k***o wściekła! :wisielec:

EmpTy212

2014-01-02, 16:44
UWAGA DANE OD EKSPERTÓW ZE STANÓW

Twierdzą oni, że większy procent wypadków jest z udziałem kierowców którzy nie byli pod wpływem narkotyków lub innych środków działających podobnie.

Ale i tak j***ć prowadzenie po kielichu

up alkoholu z tymi narkotykami się zapędziłem