18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek w Kamieniu Pomorskim

roma21 • 2014-01-01, 19:38
Witam


W Dniu dzisiejszym w Kamieniu Pomorskim kierowca BMW wjechał w grupę ludzi na miejscu śmierć poniosło 6 osób w tym 9 latek.Kierowca BMW miał 2 promile alkoholu we krwi :dead:





jak było to wyj***ć,pożyczone z liveleak

łonder

2014-01-01, 20:53
Z linczować tego sk***egosyna.

Ru...........tQ

2014-01-01, 20:54
Jechał pod wpływem alkoholu. Zapewne świadomy był, iż jego reakcje na różne sytuacje, mogą być opóźnione.
Zgodnie z polskim prawem, jazda pod wpływem alkoholu jest niedozwolona.

Na 100% miał tego świadomość. Zdecydował jednak, że pojedzie i pojechał. Zabił kilka osób i powinien ponieść konsekwencję w postaci śmierci. ;)

ch*j z tym czy umyślnie, czy nie. Niech umrze.

Sebun

2014-01-01, 21:00
A gdyby zasnął za kierownicą to też byłoby wg was morderstwo? Świadomie przecież wsiadł niewyspany do auta.

Gość powinien dostać oczywiście bardzo surową karę, ale nie porównujcie tego z morderstwem.

Media zawsze raczą nas informacjami w stylu "tego dnia na drodze zginęło 5 osób a 38 zostało rannych, policja złapała 20 pijanych kierowców". Czemu nie podają ile z tych wypadków spowodowali pijani kierowcy? Bo ogromna większość jest powodowana przez brawurowych i bezmyślnych, ale TRZEŹWYCH kierowców.

Prawo mamy jakie mamy i człowiek powinien liczyć się z konsekwencjami wsiadając po % za kółko. Ale wsadzanie za kratki za samo spożycie jest chore.
Niektórzy za potrącenie ze skutkiem śmiertelnym nie ponoszą konsekwencji, a inny za wypite piwko może iść za kratki.

SpaceInvaders

2014-01-01, 21:15
6 x 15 lat = 90 - tyle powinien siedzieć, w końcu zaj***ł 3/4 rodziny...
Uratowało się dwoje dzieci - 8 i 10 lat, w tym jedno z nich straciło rodziców i rodzeństwo. Masakra.

ZnanyJakoZaganiacz

2014-01-01, 21:16
szydergd napisał/a:

a gdyby jechał alfą, peugotem, citroenem, fiatem?



To byłoby niższe prawdopodobieństwo że kierujący to półdebil. Wybacz, ale bmw wybierają osobniki o niskim ilorazie inteligencji, psychopaci i agresywne k***y o małych fiutach.

Ru...........tQ

2014-01-01, 21:16
@Sebun --- jeśli byłby śpiący, to się mógł k***a wyspać lub poprosić kogoś ze znajomych, rodziny by go zawieźli.
Nie jesteś w stanie jechać - nie jedź.

kasyopeyus

2014-01-01, 21:20
W nagrodę kilof do łapy i boso zapie**alać na Kamczatkę szukać mamutów

!Timon

2014-01-01, 21:22
Z takiego kretyna już nic dobrego nie będzie ale kara śmierci jest nieekonomiczna. Powinien płacić dożywotnie odszkodowanie tym dzieciakom zapie**alając do ostatnich dni w jakiejś kopalni czy kamieniołomie.

PA...........SM

2014-01-02, 00:03
Łyse palanty, a za razem gówniarze w BMW to największa grupa kierujących w Polsce dokonujących wykroczenia :( Nie ważne czy trzeźwy czy też naj***ny :( Oni zawsze stwarzają zagrożenia :(

MrTijomono

2014-01-02, 01:14
Cytat:

w tym funkcjonariusz kamieńskiej policji z żoną


To dopiero JP na 100% :amused:

boogiel

2014-01-02, 01:48
pie**olenie, bmw fajne auta. Żeby nie było, mam fiata :D

Ale sk***ysyny niebiescy mnie dziś niesamowicie wpie**olili. Wybrałem się rano ok. 14 dmuchnąc na komisariacie. Dyżurny zbył nas, że niby alkomaty w kalibracji (taa k***a, akurat w sylwestra) i odeslał na izbę wytrzeźwień. Poszliśmy to się dowiedzieliśmy że nich*ja, jeszcze koleś z mordą wyskoczył, że odpłatnie to tylko w Katowicach i Chorzowie badają i że mamy sp***alać. ch*j z tym, że obok stał radiowóz i mogł poprosić niebieskich żeby nas zbadali albo sam się k***a wysilić. Akurat podjechali miejscy z jakimś żulem, to też podbiliśmy, a nuż sie uda. I ch*j.
Własnie tak działa przeciwdziałanie policji i ta sytuacja obrazuje, na czym im tylko zalezy- nie na bezpieczeństwie a jedynie na łapówach i mandatach. A gnojom się nie chciało minuty nam poświęcić, mimo że to ich nic nie kosztuje. Jak w telewizorni napie**ala ten idiota i zaprasza wszystkich na komisariaty w celu zbadania, to mi się śmiać chce.

Pieprzony_Ateista

2014-01-02, 01:49
Przyj***ł to przyj***ł, na ch*j drążyć temat...

Devilyn

2014-01-02, 01:50
na 3 zdjęciu brak butów ... po chłopie.

Ec...........on

2014-01-02, 09:11
enjoypoznan napisał/a:

Ok. Ale czemu hard?

Policja ma w dupie kontrole trzeźwości. Tylko mandaty i łapanki fotoradarami.



Co ty pie**olisz zjebie genetyczny. Nie raz podczas jazdy byłem kontrolowany i dmuchałem - i to nie było wyrywkowo, tylko Policjanci zatrzymywali każdy jadący daną drogą pojazd!

A tu przykład akcji z woj. śląskiego z 30 Grudnia 2013:

"30 grudnia na drogach województwa śląskiego prowadzona była akcja pod kryptonimem "Trzeźwość". Wzięło w niej udział łącznie 338 policjantów, którzy przy użyciu różnego rodzaju urządzeń do wykrywania alkoholu lub innych substancji odurzających, skontrolowali łącznie 28 484 kierowców. Niestety 67 kierujących prowadziło swoje pojazdy po użyciu alkoholu."

k***a i temu ciulowi grozi tylko 15 lat odsiadki ;/