18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek + tata sadol :)

Arturoo21 • 2014-08-22, 22:01
Wracając do domu nagrałem wypadek motocyklisty, jednemu się udało, drugiemu już nie. Nikomu nic się nie stało na szczęście motocyklisty/ na Wasze już nie koniecznie :mrgreen: A do tego jeszcze komentarz tatki :-P



Nie było bo materiał własny.

clean_east_wood

2014-08-22, 22:07
Tatuś ekspert od wypadków jak i maszyn rolniczych :D

diegoYam

2014-08-22, 22:15
Wygląda na to, że to tico ma pole siłowe. Pewnie kupione 15 lat temu w full wyposażeniu.

oska152

2014-08-22, 22:18
motocyklista chyba byl zajety patrzeniem w lusterka ! juz sie nie moge doczekac 250 na drogach moze w koncu hard sie ozywi i przy okazji admin nalozy embargo na ruskie filmiki , chwalmy to co Polskie :D D

Gu...........99

2014-08-22, 22:20
Ja pie**ole, ale buraki.... "mamy na kamerce?"

Muchę macie k***a na kamerce...siedzi sobie i sra.

Co za naród, cebulackie serce zawyło z radości że ten szybszy sobie motocykl uszkodził...

ZawszeDobrzeRucham

2014-08-22, 22:25
@up skoncz pie**olic.Podwojna ciagla, motocyklista tak jak kazdy inny kierowca ruchu drogowego musi sie do tego dostosowac.Wyprzedzil , zapie**alajac nie widzial ze Tico skreca w lewo i sie wpie**olil jak p*zda.
A za cebulaka zycze ci zebys zostal okradziony i wyr*chany przez gromade cyganow, oczywiscie mam nadzieje ze ktos to nagra i wrzuci na sadola, lacznie z tym jak potem tych cyganow pali zywcem(ale nie w twojej obronie) tylko dla zasady, bo cyganow trzeba gnoic, tak jak takich burakow jak ty.

NieWiemZeWiem

2014-08-22, 22:31
gurgul99@

Opowiedz nam jak to jest mieć w dupie czarne dildo?!

mateusos

2014-08-22, 22:32
Zdziczenie ludzi. :-? Zamiast wyjść zapytać czy nic się nie stało, pomóc to k***a film ważniejszy.
Wk***iają mnie tacy ludzie, niech się kiedyś rozpie**oli, i jak będzie zdychał to niech go nagrywają.

Arturoo21

2014-08-22, 22:36
@Gurgul99
Szybszy uszkodził motocykl? :lodowka: Tak się składa że przed tą miejscowością ich wyprzedziłem no ale tak, Ty wiesz lepiej bo przecież jechałeś za mną nie? :mrgreen:

@mateusos
A widziałeś może dalszy ciąg filmu? NIE,no ale jak tak bardzo chcesz to Ci podeśle, od razu wyszedłem z samochodu i zacząłem pomagać, NA SZCZĘŚCIE nie było komu, bo nikomu nic się nie stało ... Szybkie posprzątanie plastików i szkła z drogi i można było jechać dalej ...

el_kadafi

2014-08-22, 22:37
Niestety ch*ja wiecie. Winę ponosi skręcający w lewo kierownik samochodu. Motocyklista dostanie mandat za wyprzedzanie na ciągłej a kierownik samochodu za spowodowanie kolizji. Niestety, taki nasz kraj już poj***ny.

mateusos

2014-08-22, 22:48
Człowieku w takiej sytuacji wyskakujesz z samochodu i podbiegasz, taki jest naturalny odruch. Nie pie**olisz czy się nagrało.

diegoYam

2014-08-22, 22:57
Up@ o jezu, widać było, że nic sie nikomu nie stało. Zareagowałbyś tak samo. Nie codzień takie rzeczy się zdarzają, więc jest to dreszczyk emocji. Poza tym widać, żę Artur wyszedł od razu na zwenątrz, żeby pomoc motocykliście

St...........ke

2014-08-23, 01:09
mateusos napisał/a:

Zdziczenie ludzi. :-? Zamiast wyjść zapytać czy nic się nie stało, pomóc to k***a film ważniejszy.
Wk***iają mnie tacy ludzie, niech się kiedyś rozpie**oli, i jak będzie zdychał to niech go nagrywają.



Jak dla mnie mógłby tam się wykrwawić na śmierć - jednego idioty mniej. Teraz skończyło się na niewielkiej stłuczce, następnym razem ktoś może przez takiego kretyna na "motorze" zginąć.

el_kadafi napisał/a:

Niestety ch*ja wiecie. Winę ponosi skręcający w lewo kierownik samochodu. Motocyklista dostanie mandat za wyprzedzanie na ciągłej a kierownik samochodu za spowodowanie kolizji. Niestety, taki nasz kraj już poj***ny.



Co Ty pie**olisz? Wina motocyklisty, wyprzedza na podwójnej ciągłej, na skrzyżowaniu i z nadmierną prędkością.