18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ooip

2015-02-13, 23:59
chociaz jakichs wiadomosci z kraju sie dowiedzialem ^_^

ko...........nh

2015-02-14, 00:01
Z dzieckiem jedzie, a nawet nie zwolni przed przejściem dla pieszych.
Przecież z 300 metrów nie widział, że ta ciężarówka stoi 3 metry za pasami, przecież tam mógł mu wyskoczyć pieszy będąc całkowicie zasłoniętym.
Czy ludzie nie myślą ?
Oczywiście to nie zmienia faktu, że kompletnym idiotą jest tutaj ten co wymusił, wjeżdżając n skrzyżowanie, będąc kompletnie zasłoniętym.

ZniszczeCie

2015-02-14, 00:27
Kierowca, który to nagrał też kawał pie**olca. Pogoda z ch*ja wycięta a ten sobie leci i wymusza na innych kierowcach niebezpieczną jazdę.

Ko...........on

2015-02-14, 00:40
Na tym skrzyżowaniu nigdy nie można wyjechać :amused: kiedyś stała tam atrapa fotoradaru, teraz nie wiem. Ale przy tych plastikowych pudłach kiedyś było zwężenie i mało tam nie wyk***iłem :amused:

Szkoda, że autor nie dał filmiku jeszcze wcześniej, bo tam taki jebitny lewy zakręt jest. W ch*j w lewo przez kilkanaście/dziesiąt sekund. Jak masz powyżej 220 to bronisz się, żeby nei siedzieć na fotelu pasażera

niepowiemwamjakimamnick

2015-02-14, 00:49
El_Vito napisał/a:

Otóż znak ograniczenia prędkości ustawiony jest ok. 200 m przed skrzyżowaniem. Tę odległość przebijak pokonuje w jakieś 8 sekund. Gdyby jechał o 20 km/h wolniej, czyli ZGODNIE Z PRZEPISAMI, to w owe 8 sekund pokonałby zaledwie 155 m, a więc biały miałby sporo czasu by uciec przebijakowi sprzed przebijaka. Obaj mieliby w tym przypadku szczęście i nikomu nic by się nie stało.



k***a mać, ty debilu j***ny, a znak ograniczenia prędkości do 70 wymyślili specjalnie pod tę sytuację? A co gdyby ten pirat drogowy rzeczywiście jechał te 20km wolniej, a ten co wymusił był w tym samym miejscu kilka sekund później?

assire

2015-02-14, 00:51
Hmm, chciałem bronić pana kierowcę co przypie**olił, ale z magicznej matematyki wynika dokładnie to co napisał @El_Vito, czyli że zapie**alali około 100. No cóż, dobrze przynajmniej że się ludziom nie stała większa krzywda.

brzostek74

2015-02-14, 00:58
RMF FM zawsze na czasie. Odpowiednia audycja do wydarzeń.

Cathbad

2015-02-14, 01:10
bez kitu!! wiadomości wciągnęły mnie bardziej niż sama akcja i tylko dla nich oglądałem nagranie... i w końcu nie wiem co z tą kobietą :<

elfan84

2015-02-14, 01:26
ale jestes słodki

brokat_

2015-02-14, 01:28
Boże od ilości komentarzy wytrzeźwiałem.

El_Vito

2015-02-14, 01:31
niepowiemwamjakimamnick napisał/a:



k***a mać, ty debilu j***ny,



Nie mierz wszystkich swoją miarą...

niepowiemwamjakimamnick napisał/a:


a znak ograniczenia prędkości do 70 wymyślili specjalnie pod tę sytuację? A co gdyby ten pirat drogowy rzeczywiście jechał te 20km wolniej, a ten co wymusił był w tym samym miejscu kilka sekund później?



A gdyby tu było przedszkole w przyszłości... i wasz synek mały przechodził... eee w przyszłości. ...

Czy jesteś w stanie, inteligencie na opak, zastanowić się jaka może być różnica w skutkach zderzenia (bocznego) przy prędkości 70 km/h oraz 100 km/h (czyli gdy przekroczy się prędkość dozwoloną w tym miejscu o ponad 40%)?? Czy nie warto aby zdjąć nogi z gazu, by przywalić jakiemuś głąbowi z tą mniejszą prędkością? Pewnie nie wiesz, ale energia samochodu uderzającego (która w dużej mierze jest "zużywana" na masakrowanie samochodów i ich pasażerów) jest DWUKROTNIE większa jak się jedzie 100 km/h niż 70 km/h. W dużym przybliżeniu, różnica jest taka jakby przy tej samej prędkości 70 km/h wjechała w Ciebie średnia osobówka (powiedzmy Astra) albo terenówka (powiedzmy Land Rover i to jakiś większy). Łapiesz to?

kaelem

2015-02-14, 01:34
Sprawa jasna. Sygnalizacja... Kolega DUŻY udowodnił, że na tym skrzyżowaniu to jedyne wyjście.

niepowiemwamjakimamnick

2015-02-14, 01:46
Co ma wiatrak do piernika? Wcześniej pieprzyłeś głupoty, że gdyby ten z pierwszeństwem jechał wolniej, to do zderzenia by nie doszło, a gówno prawda, bo równie dobrze gdyby jechał 200 km/h to przejechałby przed tym co wymusił i też by nie było kolizji. Tamte twoje wyliczenia były poj***ne i totalnie bezsensowne i jak się dłużej zastanowisz, to chyba przyznasz rację. Teraz piszesz o energiach i innych duperelach jakie skutkują różne prędkości i ok - zgadzam się z tym, co napisałeś w drugim poście i nigdzie wcześniej nie pisałem nic innego. Odnosiłem się tylko do pierwszego posta, który - podtrzymuję - był skrajnie debilny. I nie pisałeś tam o różnicach energii przy różnych prędkościach, tylko robiłeś idiotyczne wyliczenia, które możesz sobie jedynie w dupę wsadzić.

El_Vito

2015-02-14, 01:55
Fakt, nie pisałem o różnicach energii, ale pisałem o skutkach zderzenia, do skali których przyczynił się debil jadący za szybko. A wyliczenia pokazywały, że W TYM KONKRETNYM PRZYPADKU do niczego by nie doszło. Tak więc moje wyliczenia były zupełnie poprawne i całkiem sensowne, choć nie każdy, jak widać, potrafi to pojąć.
Choć i Ty masz rację, że gdyby przebijak leciał 200 km/h to W TYM KONKRETNYM przypadku też by nic się nie stało. No ale, gdyby jednak w kogoś trafił, to wówczas nie byłoby czego zbierać.

Rezydent

2015-02-14, 02:29
@El_Vito
Logika inwalida. Kwestia przypadku, że na siebie trafili. Jak by koleś zapalił fajke na stacji i wyjechał 30 sec później, to też wypadku by nie było. Ewidentna wina kolesia w białym i tyle.