18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wynajęci Rosjanie cyber-bombardują polski internet?

sz...........95 • 2014-03-04, 18:43


Cyber wojna już się zaczęła.

tds1974

2014-03-04, 18:46
Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...

sz...........95

2014-03-04, 18:52
tds1974 napisał/a:

Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...

To raczej gimbo-hejterzy, którzy zrobili sobie wagary, bo boją się sprawdzianu z przyry.

wiesiors4

2014-03-04, 18:53
tds1974 napisał/a:

Przecież wynajęci za śmieszną kasę narod-owce robią to też od jakiegoś czasu na Sadistiku...


Spiseg! Narodofcy piszom brzytkie komentarze jak ony tak mogom!! te faszysty z łukrajny ich opłacajo!! SPISEEEEG!

BPG

2014-03-04, 18:59
obawiam się że Putin nie przemyślał do końca tej zagrywki... co jak co ale z naszymi gimbusami i trollami nie ma nikt szans... nieważne jaka wielka kasa i logistyka by stała za przeciwnikami to polaczki ich zniszczą w internetowej wojnie...

BongMan

2014-03-04, 19:09
Ja też jestem za Ruskimi, bo mają łeb, jaja i co najważniejsze - rację. Pedalski, lewacki, tolerancyjny i poprawny politycznie zachód może im poluplać albo "wyrazić oburzenie" i to jest piękne :D

A Polski ta sytuacja nie dotyczy, chyba że mielibyśmy na spółę z Ruskimi zająć Ukrainę, podać sobie grabę i wspólnie wysrać się na NATO i UE, dla których byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy mięsem armatnim, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu na towary najniższej kategorii po zawyżonych cenach.

sz...........95

2014-03-04, 19:11
BongMan napisał/a:

Ja też jestem za Ruskimi, bo mają łeb, jaja i co najważniejsze - rację. Pedalski, lewacki, tolerancyjny i poprawny politycznie zachód może im poluplać albo "wyrazić oburzenie" i to jest piękne :D

A Polski ta sytuacja nie dotyczy, chyba że mielibyśmy na spółę z Ruskimi zająć Ukrainę, podać sobie grabę i wspólnie wysrać się na NATO i UE, dla których byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy mięsem armatnim, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu na towary najniższej kategorii po zawyżonych cenach.



Teraz tak mówisz, ale jak za dziesięć lat przyjdzie kolej na Polskę, to przestaniesz wygadywać takie brednie.

Edit:
Nie zauważyłem, że to BongMan. Wybaczam w takim razie.

Dymekx

2014-03-04, 19:12
Nasi w zamierzchłych czasach wysyłali na ogromną skalę listy do Moskwy by sparaliżować działanie ich komunikacji.

le...........k8

2014-03-04, 19:20
Domyślam się, że szanowna redakcja sprawdziła podane adresy na "specjalistycznej" stronie, gdzie np. mnie umieszcza w Afryce. Gratulacje.
I ta lista komend z wiersza poleceń na tle Putina jako tajemnicze komendy elity hakerskiej. Pełen profesjonalizm.

martinkane

2014-03-04, 19:21
Hasbary nic i nikt nie przebije ci dopiero mają tupet.

joker2111

2014-03-04, 19:28
Nie jestem pro rosyjski ani pro zachodni ale trzeba przyznać, że Putin ma łeb na karku i to on teraz karty rozdaje :P

~Velture

2014-03-04, 20:11
O muj bosze! Odkryli TOR i opłacanych komentujących..... ja pjerdolEM.

al...........10

2014-03-04, 20:40
Od lat mówię, że polski internet jest pełen wynajętych przez rosyjskie spec-służby "komentatorów", którzy na zlecenie napuszczają na siebie Polaków, realizując starą ruską strategię oddolnej destabilizacji państwa.

LICH0

2014-03-04, 20:41
Skoro na NW piszą takie głupoty to nie zdziwię się jak na sadolu też siedzi jakiś moskal... zwłaszcza jak się sprawdzi ile odsłon ten portal ma.... a ostatnio pojawia się coraz więcej głupich komentarzy typu "j***ć Ukrainę". Ukrainę warto poprzeć(ale nie militarnie!!! bo nie mamy szans) z tego prostego powodu, że jest antyrosyjska (:

aargh

2014-03-04, 20:54
Mnie najbardziej rozj***ło "dir /?" na obrazku :]