18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wynajęci Rosjanie cyber-bombardują polski internet?

sz...........95 • 2014-03-04, 18:43


Cyber wojna już się zaczęła.

spiepszaj_dzbanie

2014-03-04, 21:04
Jestę ekspertę.
Na zdjęciu widać polecenie "DIR" dla konsoli CMD Szitdołsa. Polecenie służy do wyświetlania plików, katalogów i podkatalogów.

Przykładowe zastosowanie polecenia DIR:

(1-prosta lista katalogów; 2-lista katalogów z podkatalogami, zawierająca m. in. rozszerzenia, oraz "wagę" plików)

:edyta:
Fak, @aargh ubiegł mnię o całą minetę którą skrobałem.

weynrob

2014-03-04, 21:29
taaa a swistak siedzi ............. :D

Peter-Norivotset

2014-03-04, 22:00
jestem sercem za ruskimi(oczywiscie to hakerski rosyjski komentarz, bo nie jestem pro ue i nie kocham upowcowej ukrainy)

koolowsky

2014-03-04, 22:05
Ale przecież te wspomniane komentarze to sama prawda. Od kiedy ukraińcy to nasi przyjaciele? A ch*jowi tuskowi należy sie majdan.

zonik

2014-03-04, 22:53
j***ć ruskich kacyków

longmanslownik

2014-03-04, 22:59
O k***a :D Co robi dir, haxor na 100%.

ahpuch

2014-03-04, 23:02
Ale media manipulują. Przecież tu nie ma się nad czym zastanawiać, robią kisiel z mózgu.

Falsum

2014-03-04, 23:02
Co to za medialna wrogość wobec Rosji? Gdzie nie spojrzysz artykuły w podobnym tonie...

gracii

2014-03-04, 23:04
Lol, ale ze mnie frajer, ja to robię za darmo.

...Rowerzysta...

2014-03-04, 23:07
O konflikty zbrojne z "hamerykanami" na czele nikt się nie przypie**ala, bo demokrację niosą. Jak wojska Putina wchodzą bez żadnego strzału na Krym, to zaraz terrorysta, drugi Hitler itp.
Co ta j***na telewizja robi z ludzi...

necroboss

2014-03-04, 23:12
Nienawidzę Rosjan, ale to przez wzgląd historyczny - tak samo nienawidzę Niemców, ale stało się to, co już dawno temu pisałem - USA stworzyło Rosję na swoje podobieństwo pod wodzami Putina, jednocześnie zatracając własne wartości.

Obecna Rosja:
- rozwijająca się gospodarka
- wolny rynek
- wolność słowa w odpowiednich granicach (widzicie te filmy z Rosji? Oni robią i mówią co chcą - są wolni - tyle tylko, że bez przesady, pseudoparady pedałów są pacyfikowane za obrazę dobrego smaku, no i nie mogą mówić źle o władzy hmmm... Polacy w zasadzie też... bo ABW)
- potężna armia
- coraz większe zmniejszanie idei socjalistycznej (wszystkiego dla wszystkich)
- brak multikulti w europejskiej wersji (bo przecież Rosja to też wiele narodów w jednym)
- bardzo małe podatki w porównaniu z resztą świata
- największa doza wolności własności (dobry przykład internetu, oni mogą robić w internecie wszystko, hackerstwo nie jest nielegalne, ściąganie gier, programów, filmów i muzyki - w tym to nawet Polacy przy nich wymiękają - nikt nie sprawdza kont PayPal i innych obrotów internetowych)

Jak jeszcze popracują nad korupcją, przestępczością i równością obywateli względem prawa - mamy Państwo idealnie zrównoważone, aż bym się tam chciał przeprowadzić w chwili obecnej.

A z drugiej strony USA:
- upadająca gospodarka
- ogromne długi
- wolność słowa jest, ale Państwo szpieguje obywateli na każdym kroku
- murzyny
- obywatele mają duże zarobki...
- ... i równie duże podatki
- coraz większy socjalizm (chociażby to: Obama ostatnio walczył o prowadzenie państwowych publicznych świadczeń zdrowotnych - coś jak polskie NFZ)
- prawie wszystkie miasta zaczynają powoli wyglądać jak Detroit
- rosnąca przestępczość

_Azazel

2014-03-04, 23:14
BongMan napisał/a:

Ja też jestem za Ruskimi, bo mają łeb, jaja i co najważniejsze - rację. Pedalski, lewacki, tolerancyjny i poprawny politycznie zachód może im poluplać albo "wyrazić oburzenie" i to jest piękne :D

A Polski ta sytuacja nie dotyczy, chyba że mielibyśmy na spółę z Ruskimi zająć Ukrainę, podać sobie grabę i wspólnie wysrać się na NATO i UE, dla których byliśmy, jesteśmy i zawsze będziemy mięsem armatnim, tanią siłą roboczą i rynkiem zbytu na towary najniższej kategorii po zawyżonych cenach.



Tak za to lepiej było zostać popychadłem ruskich, czysty przykładem był Układ Warszawski, jak dobrze wiadomo odpowiednik NATO, zawsze byliśmy mięsem armatnim i nim pozostaniemy, bo tak czy siak ktoś prędzej czy później nas wyr*cha. Jakbyśmy nadal byli z ruskimi to teraz właśnie polskie wojska najeżdżałyby Ukrainę, bo tak by nam Putinek kazał, tak jak to robili kiedyś np. Czechosłowacja w 1968.

KMD

2014-03-04, 23:14
Putin to j***ny geniusz i największy współczesny mędrzec. No dobra, ale jako jego wróg musimy wyrażać sprzeciw. Co nie znaczy, że powinniśmy lgnąć do Unii. Najlepsza by była niezależność i umiarkowane stosunki z obydwoma blokami.

konik3d

2014-03-04, 23:21
Jakby to nazwac .. 3 miliony emigrantow robi swoje .. Ci co maja rozum dawno wyjechali teraz to mogą sie popisac :)

Zioken

2014-03-04, 23:31
Przytoczę część wypowiedzi pana Warawko, kto chce więcej na stronie parezja.pl

"Fakt, że USA prowadzi globalne szpiegostwo elektroniczne i przechwytuje wszystkie sygnały elektroniczne w przestrzeni światowej było wiadomym już od dawna, od czasu kiedy opracowano odpowiednie możliwości technicznie, w szczególności system „Echelon”. Jest to jedno z narzędzi Wojny Światowej współczesnego typu (którą na bazie światowego żandarma, USA, prowadzą budowniczowie New World Order). W tej wojnie oprócz 1500 baz wojskowych rozlokowanych w całym świecie, oprócz doskonałych sił zbrojnych wyposażonych w środki do prowadzenia wojny na odległość (napaść na Jugosławię, Irak, Libię) oraz tworzonych najnowszych typów broni masowego rażenia (etniczne, tektoniczne i geoklimatyczne HAARP), wykorzystywane są różne rodzaje broni we wszystkich sferach ludzkiej działalności. Oczywiście lobby proamerykańskie we wszystkich krajach i ich rządy, ekonomicznie i politycznie zależne od USA, zachowują się poddańczo. A odmowa wielu rządów obrony Snowdena naocznie dowodzi stopnia ich poddaństwa Stanom Zjednoczonym. Jednak jakie nazwisko nosi jedyny prezydent światowego mocarstwa, który jawnie sprzeciwia się NWO (New World Order), czyli spisku elity mającym na celu wprowadzenie kompletnej inwigilacji (czipowania) wszystkich ludzi przez Rząd Światowy? Jak się nazywa człowiek, który jako jeden z niewielu sprzeciwia się Gender, Homopropagandzie i innym elementom „nowej fali”? Kim jest osoba, która za swoich rządów doprowadziła, że dochody Rosjan wzrosły trzykrotnie, podatki niewyobrażalnie spadły, a kraj stał się absolutnie samowystarczalny i niezależny od Światowej Finansjery, która kreuje pieniądze, zamieniając je w cyfrowe zapisy na monitorach, a jedno pstryknięcie guziczkiem może sprawić, że ludzie stracą wszystko w oka mgnieniu? Na wszystkie z powyższych pytań odpowiedź brzmi: Putin? Czy w tej sytuacji zrobienie z Putina szaleńca nie wydaje się być uzasadnione?"