18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie w stylu WWA part 2

s7474 • 2014-05-20, 22:57
Ostatni materiał został miło przyjęty to zapodaje kolejny ^^ Dla zainteresowanych zgodnie z zaleceniami przesiadłem się na rower a to że nagrałem zza kółka to tylko przypadek :badyl:

Indżoj

NeverLie2Me

2014-05-21, 08:22
Mogłeś go pie**olnąć, by się nauczył.

McMenel

2014-05-21, 08:42
To jeszcze pół biedy. k***a kiedyś wieczorem jadąc samochodem zabiłbym debila na rowerze. Spokojnie sobie jadę te 80 km/h ( niezabudowany droga prosta ) i nagle 10 m przed maską pojawia się k***a samobójca na rowerze bez żadnych cholernych odblasków czy świateł. A że wieczór był zimowy to było na tyle ciemno że za ch*ja bym nie zobaczył. Całe szczęście jeżeli droga czysta i nic z przeciwka nie jedzie to trzymam się środka jezdni aby na takich samobójców się nie napatoczyć. Później zmarnowane moje pieniądze i czas przez debila który myśli iż ma święte prawo jeździć bez świateł.

Jendor

2014-05-21, 08:46
@s7474 a co ty chciałeś go wyprzedzić na pasach że mu tak po dupie jechałeś ??

s7r

2014-05-21, 09:08
Z filmiku nie wynika że rowerzysta miałby zostać wyprzedzony. Za to wynika to, że ów rowerzysta to j***ny debil. Ot puenta.

avic

2014-05-21, 09:41
@Policeman - ale masz ból dupy. że ktoś Cie w korku przeskoczy... :D Aż miło popatrzeć :) Motocyklistom też byś drzwi w korku otwierał, bo dlaczego mają być szybciej od Ciebie? Czytałem Twoją wypowiedź - i o ile z pierwszymi zdaniami się zgadzam, bo na ulicę wyjeżdża wielu debili na dwóch kółkach (niemniej są zagrożeniem dla samych siebie, nie dla kierowców aut), o tyle Ty też nie wykazałeś się specjalną znajomością przepisów. Jeśli mnie pamięć nie myli, to pojazdy stojące w korku się OMIJA a nie WYPRZEDZA. I przy zachowaniu odstępu i ostrożności rowerzyści i motocykliści mają do tego prawo.

solight

2014-05-21, 10:28
Rowerzysta i kierowca auta siebie warci... Ten sp***ala po przejsciu dla pieszych a mlody kubica chce wyprzedzac na przejsciu... j***ne debile na drogach

4h...........ch

2014-05-21, 11:10
Ja piernicze tego się nie spodziewałem.I tak wiadomo że nikt nie lubi rowerzystów, nawet oni sami się nie lubią.

raper900

2014-05-21, 12:21
Pomijacie jedną sprawę. Zakaz wyprzedzania na przejściu dla pieszych jest po to, żeby pojazd wyprzedzający nie miał jak potrącić pieszego, którego wpuścił pojazd wyprzedzany; nie zaś po to, żeby pojazd wyprzedzany mógł sp***olić na chodnik.

Rylder

2014-05-21, 13:23
No proszę, moja okolica :)

powrót

2014-05-21, 18:46
Powinni jebnąć testy dla każdego rowerzysty i powinny być obowiązkowe. Takie zdawane w WORDzie za te 10zł załóżmy. Skończyłoby sie takie odpie**alanie na drogach bo te niedouczone ch*jki co nie znają przerpisów stwrzają duże zagrozenie. Dlaczego ja mam sie uczyć kodeksu drogowego na prawko B czy skuter a oni mają w dupie wszystko. Zazdroszcze jak rodowity polak XD

dmesg

2014-05-21, 21:38
k***a, ludzie, jakie wyprzedzanie na pasach? Rowerzysta po prostu nagle zmienił kierunek jazdy nie sygnalizując zamiaru i poj***ł po pasach. Żadne wyprzedzanie - wprost pod maskę wyjechał, idiota jeden.

Co do uprawnień dla rowerzystów, zgadzam się w 100%. Niedawno przyj***łbym takiej jednej hipsterce, bo jej k***a nie nauczył nikt, ze ją TEŻ obowiązuje zasada pierwszeństwa z prawej - a ta małpa wjechała mi niemal pod koła, picz głupia. I pomyśłeć, że tysiące takich ludzi jeździ na rowerach i skuterach, nóż się k***a w kieszeni otwiera.

manio49

2014-05-21, 22:02
O. Popularna :)

kalboy92

2014-05-22, 13:06
Zawsze mnie takie coś denerwuje... A rowerzyści odgrażają się zawsze pokazując dziwne gesty.
Albo jest się rowerzystą i jedzie jezdnią, albo pseudorowerzystą i ucieka na pasy jak zapali się czerwone światło na drodze...

Zawsze ustępuję pierwszeństwa na chodnikach i przejściach gdzie prawo tego wymaga, ale jak mam normalnie patrzeć na rowerzystę który nie zna się na zasadach ruchu drogowego?
Wg mnie powinny być jakieś szkolenia, uprawnienia czy coś w tym stylu dla rowerzystów - w szczególności tych starej daty, którzy potrafią opierdzielić człowieka idącego po chodniku.

shleby

2014-05-22, 23:30
W Warszawie jest ten problem, że zamiast zrobić prostą ścieżkę rowerową, to raz z lewej, raz z prawej, potem sie urywa, potem chodnik mniej niż 2m szerokości więc nie można, potem krzywo...
Jako rowerzysta gdy mam gdzieś ścieżkę rowerową to musze nią jechać bo inaczej mandat, więc raz ulica, raz ścieżka. Zamiast wydawać pieniądze na modne podpórki dla upośledzonych rowerzystów na światłach i zrobić jakość z głową oznaczenia tras dla rowerów lub wyznaczyć ten pas na drodze jak w londynie czy innych miastach to może jakoś będzie (ale oczywiście nie będzie pieniędzy, albo pomysłu)