18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana zdań z ojcem.

kinko • 2013-10-24, 22:39
Październik, czas wymiany ogumienia w aucie na zimowe. Akcja zakończona sukcesem, wystarczyło tylko przenieść opony z samochodu do piwnicy. Stoję na klatce schodowej, trzymam po dwie opony w ręcę, lekko mi się k***a dłuży, bo ojciec nie może otworzyć drzwi do piwnicy.
Ja: Taki stary jesteś i w dziurę nie potrafisz trafić?
On: Aa... Bo włosów nie ma.



me...........wa

2013-10-25, 00:45
No i to rozumiem, tysiące lat nikt się nie golił i nagle 30-40 lat temu naszła taka moda i teraz jak się już nie goli ktoś to koniec świata!! brudas! ohyda! Jak co w ogóle masakra won! Do tego od kilku lat każdy facet też już obowiązkowo... Nie wiem, czemu mój mózg się do tego nie przystosował, ale już raczej nie przystosuje. Jestem chyba ostatnią kobietą na ziemi, która uważa owłosienie za coś normalnego

Murekkk

2013-10-25, 00:52
@UP

Soczyście musisz pachnieć, i ten pot spod pach :D Tysiące lat nie było komputera ani internetu, nagle jeb i wszyscy korzystają, won z internetów jak Ci coś nie pasuje : O

kinko

2013-10-25, 00:56
memengwa, jeśli avatar jest Twój to wszystko bym Ci wybaczył :zul:

EudezetReprezent

2013-10-25, 01:17
ja pie**ole ch*j mnie obchodzi co ty robisz ze starym w piwnicy,matce to powiedz a nie na sadolu dupsko zawracasz

Dobrutro

2013-10-25, 01:30
Jest różnica między "przystrzyżeniem", a ogoleniem na łyso. Kobieta jak ma ładnie zadbane futerko dodaje jej to tylko kobiecości, a jeśli jest wygolona do łysa to wygląda jakby była chora lub miała poniżej 10 lat a pedofilem nie jestem. Porównując do fryzury na głowie, jeżeli ktoś goli się do skóry to wygląda jakby był po chemioterapii i zazwyczaj wygląda nienaturalnie, dziwnie i strasznie.

YanioL

2013-10-25, 01:31
Gimby bez spiny są drugie terminy.

Dobry dowciapniś z Ojca, postaw mu piwo w imieniu Internetów (:

panchamityle

2013-10-25, 01:33
@up
Co Ty tam pie**olisz? Już ch*j z tym, że masz zapewne długie baty jak baba i słuchasz metalu, ale lubisz u kobiet futro? Po chlapaniu minety wyciągasz włosy z zębów? :D A ten memengwa to już w ogóle agent, choć uważam, że chciał zatrolić.
"EWENTUALNIE w paseczek przytnij!"

Varyz

2013-10-25, 01:44
@memengwa - nauka historii nie boli. Już "zacofani" starożytni Grecy i Rzymianie się golili, ot takie warunki.

zombiak85

2013-10-25, 01:45
Po dwie opony w ręce? Co Ty qrwa gokartem jeździsz?

Fiszu92

2013-10-25, 11:48
memengwa napisał/a:

No i to rozumiem, tysiące lat nikt się nie golił i nagle 30-40 lat temu naszła taka moda i teraz jak się już nie goli ktoś to koniec świata!! brudas! ohyda! Jak co w ogóle masakra won! Do tego od kilku lat każdy facet też już obowiązkowo... Nie wiem, czemu mój mózg się do tego nie przystosował, ale już raczej nie przystosuje. Jestem chyba ostatnią kobietą na ziemi, która uważa owłosienie za coś normalnego



Tak, u zwierzat.

Kozar

2013-10-25, 13:23
Powiedzenie starsze niż najstarszy Sadol.

kinko

2013-10-25, 16:36
zombiak85 napisał/a:

Po dwie opony w ręce? Co Ty qrwa gokartem jeździsz?



po prostu nie byłem miękkim ch*jem robiony :mrgreen: