18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana zdań z ojcem.

kinko • 2013-10-24, 22:39
Październik, czas wymiany ogumienia w aucie na zimowe. Akcja zakończona sukcesem, wystarczyło tylko przenieść opony z samochodu do piwnicy. Stoję na klatce schodowej, trzymam po dwie opony w ręcę, lekko mi się k***a dłuży, bo ojciec nie może otworzyć drzwi do piwnicy.
Ja: Taki stary jesteś i w dziurę nie potrafisz trafić?
On: Aa... Bo włosów nie ma.



wormarder

2013-10-25, 18:02
wypie**alać z tym gifem, jest już nudny...

wasiuu

2013-10-25, 19:29
Pojabało was ze starym? Przechowanie opon przez cały sezon to w wulkanizacji jakieś 20 zł, dokładasz drugie i przekładają koła. Z niczym się nie musisz pie**olić, nic dźwigać i masz wyj***ne.

alorotom

2013-10-26, 00:08
memengwa napisał/a:

No i to rozumiem, tysiące lat nikt się nie golił i nagle 30-40 lat temu naszła taka moda i teraz jak się już nie goli ktoś to koniec świata!! brudas! ohyda! Jak co w ogóle masakra won! Do tego od kilku lat każdy facet też już obowiązkowo... Nie wiem, czemu mój mózg się do tego nie przystosował, ale już raczej nie przystosuje. Jestem chyba ostatnią kobietą na ziemi, która uważa owłosienie za coś normalnego



Bo pewnie jesteś taka gruba że nie dasz rady sobie wygolić bobra i zresztą nikt tam od tych 30-40 lat nie zaglądał :kupa:

parzych73

2013-11-06, 04:20
Po kiego ch*ja zmieniłeś opony na zimowe już w październiku, i kiego ch*ja pożałowałeś kasy na kompletne koła?