18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład dotyczący godności Polaków noszących maseczki

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:07
Pewna Pani mieszkająca (chyba) zagranicą postanawia podzielić się swoimi przemysleniami na temat obecnej sytuacji dotyczących maseczek. Źródło:Twitter




IdaEmeanAepSivney

2020-08-12, 22:16
usłyszała w telewizji że pasy ratują życie i j***na zapięła

bakus1233

2020-08-12, 22:16
Czemu laski, które są tak krótko obcięte w 99% przypadków są poj***ne? Też to zauwazyliście czy tylko ja mam takie spostrzeżenia? :krejzi:

KTMracer

2020-08-12, 22:32
Kocham ją :D
Dobrze gada tylko wulgarnie :D

dżonyłojlker

2020-08-12, 22:34
Myslenice napisał/a:

To Katarzyna Żukiewicz, żona założyciela FutureNet.



Dzięki za potwierdzenie moich domysłów. Tak się właśnie zastanawiałem: Czy to możliwe, że to żona tego naganiacza na shitcoiny?

Justynka99

2020-08-12, 22:42
Stop making stupid people famous.

A najprostsza metoda to konsekwencja. Ze sklepu wyj***ć, z taksówki wyj***ć, do knajpy, czy do fryzjera nie wpuścić. I faktycznie szybko by się sprawa rozwiązała. Ja sama nie panikuje, bo jestem młoda, nie mam żadnych chorób, więc i koronawirus mi nie jest groźny, ale np. w sklepie założę, bo osoba tam pracująca też ma prawo się czuć bezpieczna. Tępa blondie nie ma prawa decydować o czyimś poczuciu bezpieczeństwa.

willoo

2020-08-12, 22:48
ogień nie kobieta...

ho...........zo

2020-08-12, 22:50
No przecież dobrze mówi, zwłaszcza o pińcet plusach. Takiej wiąchy nie powstydziłby się nawet Zbyszek Stonoga.

St...........on

2020-08-12, 22:51
adam1212 napisał/a:

Zebym wiedział gdzie k***O mieszkasz -to bym cię zabił



Nie pisz tak ,na sadolu też jest psiarnia, admin ma obowiązek podac twój IP, jesli prokurator wyda nakaz .

Dokurwiator

2020-08-12, 22:55
r*chał bym tyle w temacie.

robur69

2020-08-12, 22:59
Zeby by sobie zrobila.

ellsworth

2020-08-12, 22:59
Sami fani noszenia kagańców. Ja pie**olę! Eksperyment stanfordzki się udał. Wszyscy potulni jak baranki wykonują najbardziej absurdalne nakazy, bo tak chce 'strażnik' ch*j tam że sam minister zdrowia mówił że noszenie maseczek jest bez sensu. ch*j tam że mówił, że on nie nosi bo nie czuje się chory. ch*j tam że po jednej stronie ulicy jesteś w 'czerwonej strefie' i masz mieć maseczkę a po drugiej stronie w zielonej i nie musisz. j***ć logikę! Teraz obrót o 180 stopni a tacy potulni więźniowie jak wy szybciutko nakładacie kagańce na ryje. Zaraz znów zakażą wchodzenia do lasów, bo wirusa się w lesie rozniesie, a debile będą posłusznie wykonywać.

St...........on

2020-08-12, 23:00
qwerq221 napisał/a:

Spoko typiara Trochę mnie wk***iło to, że ogólnie o Polakach mówi że to "ścierwo pie**olone" Tu sie nie mogę zgodzić, ale o cymbałach j***nych co noszą te j***ne maski to jak najbardziej się zgadzam, że to j***ne bezmózgi.
Polacy na tle innych narodów to akurat są dość mądrzy w Polsce jest spokój nie ma syfu na ulicach ogólnie to piekny kraj i ludzie też są spoko tylko trzeba im dać trochę alkocholu żeby wyjęli kije z dupy... oczywiście z pominięciem patologii.
No tak czy inaczej babka mnie rozbawiła



Jakby było tak zajebiscie jak piszesz to ludzie nie sp***alali by zagranicę za chlebem. Nie wiem co ćpiesz poza tvp, ale wypadało by to odstawic. Mądrzy.... hahahaha weź m,nie k***a nie rozśmieszaj człowieczku ! Od 30 lat wybieracie te same ryje, tych samych złodzieji! Oprócz masowej schizofrenii macie jeszcze amnezję.

betonowy_krokiet

2020-08-12, 23:07
Nagrane w PL, chyba Łódź. Pomijając słownictwo to ma wiele racji, Polacy to faktycznie sp***olony naród sprzedajnego ścierwa.