18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wykład dotyczący godności Polaków noszących maseczki

crossdressphyxia • 2020-08-12, 19:07
Pewna Pani mieszkająca (chyba) zagranicą postanawia podzielić się swoimi przemysleniami na temat obecnej sytuacji dotyczących maseczek. Źródło:Twitter




bisfhcrew

2020-08-13, 21:45
Zaj***łaby ludzi którzy noszą maski, wychwala Hitlera którego legendarny wąsik jest tylko dlatego żeby ten mógł nosić maskę...

Tr...........ty

2020-08-13, 22:11
Obcy34 napisał/a:

Noszę maskę żeby mandatu nie dostać. Mieszkam w czerwonej strefie.
Debilami są ci, którzy nie noszą a później płacz, że mandat dostali.



Powinni powiaty "czerwone" i "żółte" pozamykać, bo towarzystwo żeby uniknąć ograniczeń i utrudnień jeździ sobie po całym kraju na wczasy i zaraża

OpenStreetMaps

2020-08-13, 22:18
Pomijając wulgaryzmy to ma rację nawet w tym obrażaniu. Polacy niegdyś dumny i krnąbrny naród. Śmiali się kiedyś z posłuszeństwa i zdyscyplinowania Niemców. Teraz Niemcy w Berlinie organizują ogromne protesty przeciwko noszeniu maseczek a spolegliwe. Polskie p*zdy pokornie spełniają każdą kretyńską zachciankę rządu debili. Będąc przy okazji pożytecznymi idiotami żandarmami pilnującymi każdego kto przeciwko terrorowi się buntuje. Konona świrus to globalna ściema do zniewalania społeczeństw. Jak sobie pomyślę że od ponad dekady Polacy wciąż wybierają między dwiema skompromitowanymi złodziejskimi partiami PiS i PO to sam mam ochotę poobrażać większość wyborców kretynów dających odszukiwać się na plewy zwane wyborem mniejszego zła.

Gre6or

2020-08-13, 22:41
Hitler najmądrzejszy człowiek jaki żył wy wywy wy wy każdych czasach

Wyrwi

2020-08-13, 23:36
adam1212 napisał/a:

Zebym wiedział gdzie k***O mieszkasz -to bym cię zabił



Konkretnie Wroclaw a Pani poruszała się Slężną skręciła w Glinianą i dalej Borowską zapewne dzielnica Gaj bo tam luksusowo i na poziomie...

borelli

2020-08-14, 01:06
No to donosik na policję za te życzenia śmierci, propagowanie nazizmu i obelgi na tle narodościowym, ta p*zda chyba nie wie, że łatwo kogoś zza granicy ściągnąć, oskarżyć i zamknąć.

uFo125

2020-08-14, 08:24
FutureNet?? Jaok coś ostatnio wspominał.

vl...........00

2020-08-14, 12:45
A światła włączone ma, pasy zapięte, jeździ po prawej stronie, staje na światłach? Bo tak powiedzieli suce j***nej. Ale bym za kłaki wziął i przyj***ł kilka razy w krawężnik, może by zaskoczyły trybiki blond framudze.

MindBodyLightSound

2020-08-14, 15:30
Co by nie powiedzieć - Polacy to naród niewolników. Podatków od sk***ysyna, mandaty słuszne czy nie każdy przyjmuje, bo 'nie chce mu sie chodzić po sądach', szmaty na ryjach też noszą niewolnicy, choć żadnej epidemii nie ma. Byle tylko skoki i piłeczkę obejrzeć w TV w spokoju, bo myślenie boli.

schatten

2020-08-15, 15:53
Wrocław przy Aquapark.
Takie zjawiska można swobodnie dokładać liściami w celu otrzeźwienia :lol:

anzej_paeu

2020-08-23, 14:24
wy też trochę nie doj***ni w tych komentarzach, na co dzień oglądacie tutaj jak się morduje ludzi, zwierzęta itp itd, a zobaczycie wk***ioną babę, to już stuleja podpowiada że baba to zło i wszystko co mówi to źle. Niestety moi drodzy, choć także mi z tym źle, ale muszę się z tą babą zgodzić.
Nie przebiera w słowach bo widocznie świeżo wyszła z tego sklepu wk***iona bo nie mogła kupić butelki wody gdy chciało jej się pić bo zj***ne społeczeństwo zakłada masowo gacie na mordę bo tak im w TV każą, a polaki jak to polaki, zakładają BO BOJĄ SIĘ MANDATU. Bardzo dobrze powiedziała, zero własnego rozumowania, nic dziwnego że znów w II turze wyborów klasycznie POPiS. Ten kraj ma średnią IQ jakieś 36.

UWAGA, wielka tajemnica wiary:
Wiem o tym czymś od października 2019, od tego czasu nadal nie mam zakupionej maski, chodzę w tłumach bez tego ścierwa, żyję tak jak wcześniej i co? I gówno k***a, żyje, nikogo nie zaraziłem, nie mam braku objawów śmiertelnej choroby, pandemii k***a. Wpiszcie sobie w google np "Dżuma", to jest k***a pandemia, prawdziwe ofiary, widać że coś się dzieje a nie k***a, gość skacze z wieżowca a we wiadomościach że kolejny mieszkaniec (wpisać miasto) umarł na koronawirusa.
Poza tym popatrzcie sobie jak ubrani są ludzie którzy mają kontakt z "wirusem" a jak wyglądacie wy w tych zj***nych gaciach na ryju. Zakładacie maseczki aby chronić się przed wirusem, a ja k***a stawiam płot aby mi komary na posesję nie wchodziły, TO JEST TO SAMO ZJEBY. TO k***A SAMO.
Może i kłapie p*zda tym ryjem bez sensu jak mogłaby się zmieścić w 5 zdaniach, ale chociaż mówi prawdę, tego jej nie można zabrać. Powodzenia maskowicze, ninje zaj***ne


tomwro

2020-08-23, 15:29
Ładnie się "Pani" Polka o sobie wypowiada :) Lizęła parę zagranicznych, czarnych ku*asów i gra Panią świata.

Ni...........ny

2020-08-23, 16:45
anzej_paeu napisał/a:

Wiem o tym czymś od października 2019, od tego czasu nadal nie mam zakupionej maski...



O czym wiesz ? Bo na pewno nie o epidemii bo ta się zaczęła 17 listopada :kawa:


anzej_paeu napisał/a:

...chodzę w tłumach bez tego ścierwa, żyję tak jak wcześniej i co? I gówno k***a, żyje, nikogo nie zaraziłem, nie mam braku objawów śmiertelnej choroby, pandemii k***a.



Jesteś kretynem którego głupota jest zagrożeniem dla otoczenia i nadajesz się tylko do odstrzału


anzej_paeu napisał/a:

Wpiszcie sobie w google np "Dżuma"



Wpisz sobię "jak popełnić samobójstwo" i zastosuj się do znalezionych instrukcji ;-)


anzej_paeu napisał/a:

Poza tym popatrzcie sobie jak ubrani są ludzie którzy mają kontakt z "wirusem" a jak wyglądacie wy w tych zj***nych gaciach na ryju. Zakładacie maseczki aby chronić się przed wirusem, a ja k***a stawiam płot aby mi komary na posesję nie wchodziły, TO JEST TO SAMO ZJEBY. TO k***A SAMO.



To jest kolejny dowód na to że jesteś tylko kretynem który nie ogarnia o czym bredzi.

Nie zakładamy maseczek żeby chronić siebie przed wirusem bo one przed nim nie chronią, chyba że mają odpowiednie filtry.
Nawet chirurg na sali operacyjnej nie zakłada maseczki żeby chronić siebie tylko pacjenta przed sobą, dosłownie maseczka jest po to żeby nie napluł pacjentowi w bebechy.
I właśnie po to k***a wszyscy maja nosić maseczki żeby ograniczyć plucie na wszystko dookoła i przez to rozsiewanie wirusa w trakcie mówienia.
A jak ci się ciężko oddycha w maseczce to spróbuj umyć zęby bo może nie dusi cie maska a smród z ryja ;-)

anzej_paeu

2020-08-26, 11:19
@Niezwyciężony , widzę pan maseczkowicz bo prezes powiedział to głąb staje w szeregu :D No ja wiem od października, to że ty jesteś niedoinformowany i że telewizja ci powiedziała tak to ty już łykasz jak pozostałości po koledze, to już nie moja wina.

Stwarzam zagrożenie chodząc bez gaci na ryju według twojego IQ? Spoko, to złóż na mnie pozew jak polacy na żydów w 39 roku, chcesz dane personalne? Podam na pw. Niczego się nie boję, c'mon ;)
Poza tym skoro takie zagrożenie stwarzam to czemu jeszcze nikogo nie zabiłem hmmmm? Sorry, ale z mojego domu wyniosłem tyle aby zasłaniać usta jak się kaszle i kicha, robię to nawet na ulicy odwracając głowę, robiłem to dawno przez tą śmieszną epidemią a ty k***a co, musisz gacie na ryju nosić aby się nie upaskudzić i jeszcze innych wyzywasz, że tego nie robią, bo są zwyczajnie inteligentniejsi i znają podstawy życia w społeczności? Chcesz nosić to noś jak ten idiota, chociaż twój paskudny ryj zasłania i się cieszysz, ale nie obrażaj reszty ludzi którzy mają więcej jak 36 IQ, nie pozdrawiam i życzę koniania na twojego wirusika pedale

EDIT: sory, nie zauważyłem że jesteś z Radomia, tak to bym nie tracił czasu aby to pisać, ale jak już jest to ch*j.