18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjebane po całości

Ne...........ro • 2016-04-11, 22:23
Z drogi śledzie pedał jedzie :amused: miejsce Łomża



army

2016-04-13, 21:57
pedalstwo na tych rowerach, kompletnie wyj***ne w jakiekolwiek znaki

tranzystor

2016-04-13, 22:30
Sephiroth napisał/a:

Patrząc na ten ból dupy, aż Was spróbuje naprostować.
1 akcja, trzymał się dla własnego bezpieczeństwa prawej strony, wcale mu się nie dziwię, kierowcy czasem potrafią się wj***ć na rowerzystę w takiej sytuacji jeśli jest pasie na wprost, nawet tu był filmik jak ciężarówką jebnął , a zjeżdżając z pasa na prawo nikomu nie przeszkodził. 2 akcja, miał strzałkę, nikomu nie wymusił, o ch*j Wam chodzi? Dojebcie się do tych co pas blokują. 3 akcja, jedyne o co można się dowalić, chociaż ryzyko zerowe. 4 - o ch*j chodzi?
Poza tym za każdym razem się rozglądał i zachowywał uważniej niż większość kierowców zapatrzonych ch*j wie gdzie tylko nie na drogę.




Jedyne co można się dowalić, że kretyn w za ciasnych gaciach nie został objechany mandatem z grubej rury, jak się to stosuje wobec "piratów" w samochodach i na motocyklach. Powinni rowerzystów tak karać, jak w USA. To bezpieczeństwo natychmiast się poprawi.

kokos_123

2016-04-13, 22:32
prawda jest taka, że na motocyklach tak samo podpie**alają, tylko nie 45km/h 10kg rowerem, tylko 100km/h 250kg motocyklem.
A takich prawo-skrętów, z środkowego pasa, na czerwonym, to ja widzę czasem po 2 na dzień ( bo zielona strzałka )

Promek

2016-04-13, 23:03
I dlatego nie lubie tych speedalonych pseudo amstrongow.... Chciali rowne prawa na drodze co kierowcy to tak samo powinni odpowaidac wlacznie z utrata prawka za odj***nie numerow na czerwonym swietle itp....

spiepszaj_dzbanie

2016-04-13, 23:22
zydzyd napisał/a:

miales strzalke k***iu na 2 scenie, czemu nie jechales??


Co za debil. Nie jechał, bo nie mógł jechać prosto rzez skrzyżowanie.

kothletino

2016-04-14, 06:12
Przecież zielona strzałka umożliwia skręt przy możliwości bezkolizyjnego włączenia się do ruchu. Widać, że gość potrafi jeździć ponieważ się rozgląda podczas jazdy a nie jak niektórzy ze słuchawkami dousznymi i wyj***ne na wszystko.

wwwj

2016-04-14, 10:07
Hmm... cyklop*zdeczka ?

Samudaripen

2016-04-14, 14:30
Nikodem_Szulcc napisał/a:


Jestem za zakazaniem dwupedałom jeżdżenia po ulicach. Chodniki z pierszeństwem dla pieszych, albo drogi rowerowe jedynie.


Ja jestem za kuracją ołowiową dla zgorzkniałych sk***ysynów Tobie podobnych 8-)

septix

2016-04-14, 16:08
Ja jak jadę na 5:00 do roboty to w dupie mam sygnalizację świetlną. Mimo to oglądam się czy nie ma w pobliżu żadnych niebieskich łajz. Lecz robienie takiego czegoś w dzień jest z lekksza ryzykowne.

przebojowyarmando

2016-04-14, 20:12
ale masowy ból dupy, gość zna miasto, wie jak jeździć , jak widzi możliwość bezpiecznego przejazdu to z niej korzysta, ogląd się wiec bierze pod uwagę bezpieczeństwo innych co by nie spowodować zagrożenia , na ch*j ma czekać w korkach jak szlachta w samochodach i raczyć się toksynami z dymu z przezajebistych passerati i innych dizlach ? jak się będziecie tak spinać to wam żyłki popękają i kraksę spowodujecie :E p.s niektóre rowery kosztują więcej jak passerati tdi :E . uprzedzam kulawe wycieczki, też jeżdzę autem choć więcej rowerem i do tej pory nie spowodowałem żadnego wypadku/stłuczki itp :)

analogia - ból dupy bo skutecznie omijam prawo i nie płacę podatków gdy ty nie wiesz i płacisz ja za zboże :E gtfo

pozdrawiam obie strony spinaczy :)