18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjebane po całości

Ne...........ro • 2016-04-11, 22:23
Z drogi śledzie pedał jedzie :amused: miejsce Łomża



szpajder

2016-04-12, 23:28
myjek napisał/a:

...A co do ronda i prawoskrętu w prawo...



A co dopiero by się działo, jak by był "prawoskręt" w lewo?! :amused:

Maciekxxx

2016-04-12, 23:56
I dla tego wprowadzają kartę rowerową

ka...........ly

2016-04-12, 23:58
Zapie**ala to zapie**ala, niech tylko potem nie płacze, jak go ktoś pie**olnie.

Oczywiście liczymy, że ten co go odeśle na wózek będzie miał kamerkę i wrzuci dla nas materiał :D

elfis

2016-04-13, 08:26
jak mnie wk***iają te pedały na rowerkach jadący ulicą , gdy ścieżka obok

wormgoro napisał/a:

Normalnie materiał na harda.
Ja pie**ole naprawdę nie wstyd ci to wrzucać.
I jeszcze ten ból dupy u góry. Gość k***a przejechał na czerwonym świetle nie powodując żadnego zagrożenia a wy się k***a podniecacie. Ot i cały filmik.



weź nie pie**ol , będąc na ulicy ma się stosować do przepisów i h*j , ,,drobne wykroczenie na czerwonym ,, mandat i sp***alaj

zydzyd

2016-04-13, 19:39
miales strzalke k***iu na 2 scenie, czemu nie jechales??

rapidu

2016-04-13, 19:48
k***a... pedalarz poza prawem... i daltonista...

Ar...........ch

2016-04-13, 19:52
Syn dwóch pedałów.

maniuś79

2016-04-13, 19:56
Wielki ból dupy tu widzę , rowerzysta nie spowodował żadnego zagrożenia dla siebie i innych , a ja sam tak jeżdżę na rowerze, wykorzystuję każdą sytuację żeby jak najszybciej przejechać przez miasto i mam gdzieś co sobie myślą inni kierowcy, niech sobie stoją.

taigatrommel

2016-04-13, 20:21
a potem ci taki wjedzie pod maskę, i ty masz problem bo go potrąciłeś, to nic że ch*j wymusił pierwszeństwo, olał czerwone, etc. ważne, że rowerzysta to święta krowa :idzwch*j:

KurwaNieMożnaSieZalogowac

2016-04-13, 20:36
W sumie to o co chodzi, w razie wypadku to tylko on w praktyce ucierpi, może się nauczy albo następny pojazd będzie napędzać rękoma.

kretowicz14

2016-04-13, 20:40
Nie ma to jak swoje miasto zobaczyć na Sadistic. Zawsze tylko patologia, a tu proszę :amused:

HalfGod

2016-04-13, 21:35
Jechał nie zgodnie z przepisami, ale bezpiecznie i z głową. Rozglądał się czy nikomu nie zagraża manewrami które robił. Nawet go rozumiem, każdy z nas by sp***alał ile sił przed czarną wołgą, którą popie**alasz po drogach jak NKWD.

paffko

2016-04-13, 21:41
Panowie, nie unoście się tak, niedługo będzie u nas gościć na hardzie.

BrunerOvned

2016-04-13, 21:48
Pewnie brał udział w alleycat'cie.
Polecam zainteresowanym filmik "Line of sight" - tam dopiero odpie**alają numery!
Poniżej kawałek, całość może być ciekawa dla fanów takiego "sportu".

Sephiroth

2016-04-13, 21:55
Patrząc na ten ból dupy, aż Was spróbuje naprostować.
1 akcja, trzymał się dla własnego bezpieczeństwa prawej strony, wcale mu się nie dziwię, kierowcy czasem potrafią się wj***ć na rowerzystę w takiej sytuacji jeśli jest pasie na wprost, nawet tu był filmik jak ciężarówką jebnął , a zjeżdżając z pasa na prawo nikomu nie przeszkodził. 2 akcja, miał strzałkę, nikomu nie wymusił, o ch*j Wam chodzi? Dojebcie się do tych co pas blokują. 3 akcja, jedyne o co można się dowalić, chociaż ryzyko zerowe. 4 - o ch*j chodzi?
Poza tym za każdym razem się rozglądał i zachowywał uważniej niż większość kierowców zapatrzonych ch*j wie gdzie tylko nie na drogę.