18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wygadana mama - kontynuacja "pejśie jak mi wymusił"

neversoft • 2014-03-06, 21:40
Kontynuacja "Pejśie jak mi wymusił"...

MudPie

2014-03-07, 04:03
a gdzie część pierwsza ?

meridia15

2014-03-07, 06:39
Jak się kur@a jeździ Tico to wszędzie są dziury! A za przyp***zielanie się do policji to masz czarnego kutanga w dupsko- bo jak ukradną jej kołpaki z Tico to od razu dzwoni na 112 lub 997 i płacze, ze jakieś gender pół wartości auta ukradło :)

panchamityle

2014-03-07, 08:09
Przecież to nie jest żadna ślązaczka, tylko jakaś baba ze wsi, która próbuje naśladować śląski. Słoma z butów, stara rura się dziwi, że drogi rozkopane i jest remont, a jak widzi dziurę to na nią k***i - co za babsztyl poj***ny, ja pie**ole!

Morderca0000

2014-03-07, 10:52
"tak rozj***ny Cieszyn że coś okropnego,coś potwornego,na każdym kroku są takie kurestwa"

pawlik126

2014-03-07, 12:59
Baba ze wsi koło Cieszyna (Puńców), tyle w temacie :D Znajomość tylu pięknych polskich słów potwierdza, że w tej wsi edukacja jest na wysokim poziomie już od kilkudziesięciu lat!! :D

Kopalny

2014-03-07, 14:28
do zyngruby z tako

PanAndrzej

2014-03-07, 16:15
Na ch*j ona sie odzywa jak nie kieruje?

ryzy.ryz

2014-03-07, 17:32
ci się k***a matka trafiła :/

hogg

2014-03-07, 23:34
Z Bucowa hyhyh.. Jak się całe życie tylko jeździ broną po grządkach i furmanką do kościoła to potem jazda nawet małym miasteczku z prostym skrzyżowaniem to wyzwanie jak sk***ysyn, zwłaszcza kiedy trochę dróg rozkopią. A weź taką wpuść do dużego miasta LOL. Jakby zobaczyła w Warszawie wykopy pod metro to by trzeba było ją reanimować.

Chciałbym ją zobaczyć na w Warszawie jak z Al. Solidarności skręca w Marszałkowską koło 16.30 kiedy nie ma sygnalizacji :D

wbijam

2014-03-08, 20:12
Hoog, nie pie**ol.
Jeżdżąc po Cieszynie ,wk***iam się podobnie jak Pani z filmiku.
Jeżdżąc po Warszawie ,zdarza się wpaśc na jakiś remoncik,albo jak
sie nie ma zaktualizowanej mapy w nawigacji w ślepa uliczkę.
Ale masz kawalek i jedziesz,a w tym rozdupczonym Cieszynie,wsiadając do auta
nie ma ch*ja,ze jak nie znasz całej mapy dziur przy centrum,to będziesz k***ował.
No chyba ,że Cię stac robic zawieszenie co roku.
Druga sprawa,to jest coś takiego jak Śląsk Cieszyński,gwara-jest to nic innego
jak naleciałości z setek lat życia mieszkańców przy częstych zmianach sąsiadów,stworzył
się fajny ludowy język.Którego zrozumiec jest ciężko ,jak ktoś nie jest z stela.