18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wydymani klienci nc+ i Pani Małgorzata

fdr • 2013-04-07, 01:08
jedna z odważnych powiedzieć to na wizji.

Nostradanus

2013-04-07, 01:14
Jak zwykle lewusy obracają kota ogonem... sk***iele... i co on pie**oli o jakiejś pandzie? Masakra

animalus

2013-04-07, 01:22
no zdenerwowana babeczka no.

LICH0

2013-04-07, 01:23
Dziennikarze mają w dupie obywateli... to są celebryci.

jacekmatys

2013-04-07, 01:38
Jak ładnie go zgasił,aż czekał co mu reżyserka ma powiedzieć do ucha

okrężnica

2013-04-07, 01:40
A na pasku PILNE "Marcin Prokop otrzymał wiktora 2012 w kategorii osobowość"...
To jest potrzebny news, brawo.

wisnia20031988

2013-04-07, 01:49
Ten mówi, że TVN to nie NC+, a w tamtym tygodniu w sporcie cytuję (może nie dokładnie ale sens zawarty) "dzisiaj pokazujeMY mecze ligi mistrzów na platformie NC+ tam w kanale takim i srakim" (chyba n premium)

grot

2013-04-07, 02:04
Tępa c**a, a co koleś który prowadzi program w TVNie ma do połączenia CYFRY+ i platformy N? Za co niby ma k***a przepraszać? Za jakiego prezesa? Pewnie nawet osobiście się z nim nie widuje, nie mówiąc już o jakimś wpływie na jego decyzje. Jeśli ta babka pracowałaby powiedzmy jako kierowca autobusu to przepraszałaby za podwyżki biletów? No brak logiki zupełny, widać, że kompletnie nie rozumie pewnych mechanizmów i tylko pie**oli swoje żale, bo ją podpuścili tu i tam w mediach na "ten zły ITI". Nie żebym się zgadzał z tym co się stało i ze sposobem w jaki przeprowadzono tą fuzję, ale jeśli ktoś chce szukać winnych, to niech szuka ich tam gdzie oni są...

wowka01

2013-04-07, 02:34
grot, po pierwsze chcę żebyś wiedział, że uznaję Cię za idiotę, bo mogę. Kobiecie tej chodzi o to, że w mediach jest cicho o takich rzeczach. Bo chodzi tu o prezesa ITI, więc dziennikarze TVNu mają zakaz mówienia o tej sprawie. Dlatego nie słychać o niej w mediach, które wolą pie**olić że j***ne bociany nie mają co jeść bo k***a zastały zimę w Polsce, o poważnych rzeczach się już nie mówi kukiełko. Jedna osoba napisała do Uwagi, żeby zajęli się tą sprawą z nc+, źe to oszustwo itd. to odpisali, że nie zajmują się takimi sprawami. A jeśli chodzi o ten program to po telefonie tej Pani nagle zaczął szwankować im telefon i nie można było się dodzwonić.

I niech k***a lud krzyczy jak jest źle. A Ty się szaraku ciesz, że możesz oglądać tap madl...

Fedor

2013-04-07, 04:41
boże mój :facepalm: dlaczego k***a robią z nas takich baranów - Galicje takims sk***ysynom zrobić

wangog

2013-04-07, 05:02
No tak - mieli zj***ć ITI za to, że prywatna stacja podnosi ceny i w dodatku zj***ć swojego szefa. No logiczne - ch*j, że mogę stracić robote, moge ledwo wiązać koniec z końcem ale ważne, że pomogłem tym, którzy nie chcą więcej płacić. Sam sposób działania nc+ jest wk***iający (sam jestem abonentem c+) ale nikt mnie nie zmusi do podpisania umowy i korzystania z ich usług - czytam list, sprawdzam w necie jakie mam kanały itp. i podejmuję decyzję (nie mam neta - maszeruję do punktu nc+ i wiem wszystko). Wszystkie płacze są śmieszne bo tak samo można zarzucić jakiemuś sprzedawcy, że ten sprzedaje jajka po 10zł a sąsiad po 5zł. Działania na facebooku itp. popieram - ale czego ta Pani od dziennikarzyny z tvn oczekiwała? nc+ w końcu obniży ceny ale ilu jeleni nałapią na wysokie umowy - tylu będą do przodu.

Archilus

2013-04-07, 05:14
@Wangog - niestety najgorsze jest to, ze to Oni zrywają umowę, ale to Ty na tym tracisz :)

~Tołdi

2013-04-07, 05:17
Jak to dobrze że rok temu rozwiązałem umowę ze złodziejami z ajtiaja. I jeszcze 300zł za rzekome uszkodzenie dekodera chcą a protokół oddania mówi co innego.

Gonić śmierdzieli :szydera:

wangog

2013-04-07, 05:46
@Archilus

a w jaki sposób tracę? Tym, że mecz zobaczę w necie? Ja nie tracę nic, oni mogą stracić znacznie więcej niż moje 60zł miesięcznie ;)

kapselpopiwie

2013-04-07, 06:12
Słowa poprawne, ale jednak skierowane nie tutaj gdzie trzeba. No ale przynamniej wypłynęło na wizję - to już coś.
Wstawka dobra, ale piwa nie dam bo och*jenia dostaję jak widzę ten program.