18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wydymani klienci nc+ i Pani Małgorzata

fdr • 2013-04-07, 01:08
jedna z odważnych powiedzieć to na wizji.

Palozz

2013-04-07, 06:16
fdr napisał/a:

jedna z odważnych powiedzieć to na wizji.

Mam wrażenie czy składnia tego zdania jest tak kulawa jak NC+ ?

IcyMan

2013-04-07, 07:43
Prywatna stacja - ch*j to mnie interesuje.

pawilk22

2013-04-07, 07:50
grot tym swoim wpisem pokazałeś nam wszystkim jaki może być głupi i nie ogarnięty przeciętny internauta

cbcb

2013-04-07, 08:46
@wowka01
Vat nam rośnie na 23% - każdy cicho. PRYWATNA telewizja posiada w ofercie NAJWYŻSZY abonament za 50euro - wielkie poruszenie. Są też tańsze pakiety, nie stać cię - nie kupuj najdroższego. Jak czytam niektóre wpisy to tylko utwierdza mnie w przekonaniu jak Polacy mają już wyprasowane mózgi. I jeszcze to płakania na wizji w tvn'ie..

za...........ek

2013-04-07, 08:59
UP. pie**olisz nie chodzi o najdroższy abonament tylko o to co posiadałem wcześniej. Wcześniej w telewizji N miałem full pakiet za 100 zł a teraz musiał bym dopłacić 99 zł to jest fajne wg Ciebie???? Zabrali mi 4 kanały premium i dali 2 w zamian, do tego automatyczna migracja w maju na 18 miesięcy na ich warunkach. Mogę zerwać umowę ale szkoda mi kasy jaką wydałem na turbo dekoder+ 2 zwykłe dekodery (ok. 300 zł). Dodzwonić się do ch*jów nie można bo wiecznie zajęte.
Wk***iłeś mnie z rana na ch*ju się znasz a się wypowiadasz!!!

zapal

2013-04-07, 09:18
"Pani Małgorzata jest oburzona. Ma pełne prawo jako klient czuć się ofiarą niesprawiedliwej oferty, do jakiej została zmuszona przez silniejszą stronę. Ale o co Pani Małgorzata tak kruszy kopię? O telewizję. Pani Małgorzata nie dzwoni wyrażać oburzenia w sprawie podatku VAT 23%, gdzie tylko 5 państw europejskich ma wyższe stawki (w tym tak bogate kraje jak Dania czy Szwecja). Pani Małgorzata nie dzwoni w sprawie 19% podatku Belki od zysku, który zabija wszelką idee oszczędzania i popycha w stronę bezrefleksyjnej konsumpcji. Pani Małgorzata nie dzwoni w sprawie ratyfikowania traktatu Lizbońskiego, który pozbawia nas całkowicie suwerenności i zostawia na łaskę silniejszych Państw, których interesy niekoniecznie pokrywają się z polskimi. Pani Małgorzata nie dzwoni w sprawie przerośniętej biurokracji, gdzie według dziennika "The Economist" w czasie rządów Platformy Obywatelskiej i PSL zatrudniono nowych 150 tys urzędników dochodząc do podobnego poziomu procentowego zatrudnienia w tym sektorze jak Grecja. Pani Małgorzata nie dzwoni w sprawie stałej emigracji ponad 3 mln młodych i przedsiębiorczych ludzi. Do końca tej dekady straty w ludziach przekroczą poziom strat, jakie Polska poniosła w czasie II WŚ. Przy czym wtedy ginęli starzy, młodzi, produktywni i nie. Teraz emigrują najprężniejsze jednostki, które utrzymywałyby świadczenia emerytalne Pani Małgorzaty. O co więc chodzi? Pani Małgorzata poczuła się zmuszona zawalczyć o najważniejsze dla niej rzeczy. Jest nią dostęp do pokazującego obrazki pudła. Wcześniej Pani Małgorzata walczyła pewnie przeciw ACTA, gdyż to również w przeciągu ostatnich dwóch dekad była jedna z najbardziej żywotnych dla Polski spraw. Prawdopodobnie Pani Małgorzata zagłosuje w najbliższych wyborach albo na klikę złodziei i biurokratów, jaką jest bezideowa PO, albo na czcicieli rozbitego samolotu z byłym Prezydentem RP (któremu już nawet najpiękniej zaśpiewana Rota życia nie zwróci) albo na Ruch Poparcia Palikota, który raz mówi o pomocy przedsiębiorcom, kiedy indziej domaga się budowania państwowych fabryk (nie przypominając nawet wypowiedzi Janusza Palikota, byłego właściciela skrajnie prawicowej Frondy jak to będzie bronić krzyża od Bałtyku po Giewont). Jest jeszcze PSL, który gotów jest pójść do koalicji z każdym, kto tylko zagwarantuje mu władzę w województwach, Spółkach Skarbu Państwa oraz będzie krył jego ludzi. Pani Małgorzata może także zagłosować na byłych komunistów, ludzi stojących u steru władzy, gdy wydano rozkaz strzelania do własnych rodaków. Oczywiście Pani Małgorzata tak jak 95% całej populacji naszego kraju jest święcie przekonana, że jej wybór jest jedynym właściwym, pozbawionym jakichkolwiek wad zaś reszta rodaków popierających inne plemię polityczne to: kretyni dający się doić/głąby czczące tupolewa, brzozy i magnesy na samoloty/chłopi mający w dupie interes narodowy byleby tylko KRUS się zgadzał/ wszelkiej maści wariaci, dla których sprawą wagi państwowej są dwa patyki na ścianie ew. zawartość ich gaci/ czerwona hołota. Proszę przy tym nie zapominać, że Pani Małgorzata należy do elity. Walczy o sprawy ważne a nie tak jak większość kładzie na wszystko lachę. W krainie bogactwa i bezpiecznej przyszłości sprawa abonamentu za 50 czy 35 euro za grające pudełko jest rzeczą najważniejszą."

taki komentarz idealnie pasuje do calej tej sytuacji

lu...........5z

2013-04-07, 09:38
k***a niektorzy z was mozgu nie mają.

Tu k***a nie chodzi o to, ze ceny podskoczyły, oferta sie pogorszyła itd. Przeciez to jest korporacja, niech sobie ustala ceny jakie chce. Nie ma rpzymusu kupowania u nich abonamentu.

Ale:


Jak k***a podpisuje umowe na 18 miesięcy, ze będe płacił za dane kanały 54 zł, to ma ona być k***a dotrzymana. Co to k***a znaczy, ze bez mojej wiedzy mogą sobie oni dowolnie zmienić taką umowe? Co za kraj....... Ja wiem jedno, ide do ich salonu i rezygnuje z tego gówna, dla zasady. Wszystkim proponuje zrobić to samo.

jajcek555

2013-04-07, 10:07
"Wracam do ...do Pana prezesa Kaczyńskiego. "

Kutochonapletes

2013-04-07, 10:17
jakby ktoś chciał wiedzieć to dziennie n-ka dostaje 10tys poleconych (info z 1 źródła)

kajtekmucha

2013-04-07, 10:33
pie**olona polityka, aż nóż się otwiera w kieszeni

grot

2013-04-07, 13:21
wowka01 napisał/a:

grot, po pierwsze chcę żebyś wiedział, że uznaję Cię za idiotę, bo mogę. Kobiecie tej chodzi o to, że w mediach jest cicho o takich rzeczach. Bo chodzi tu o prezesa ITI, więc dziennikarze TVNu mają zakaz mówienia o tej sprawie. Dlatego nie słychać o niej w mediach, które wolą pie**olić że j***ne bociany nie mają co jeść bo k***a zastały zimę w Polsce, o poważnych rzeczach się już nie mówi kukiełko. Jedna osoba napisała do Uwagi, żeby zajęli się tą sprawą z nc+, źe to oszustwo itd. to odpisali, że nie zajmują się takimi sprawami. A jeśli chodzi o ten program to po telefonie tej Pani nagle zaczął szwankować im telefon i nie można było się dodzwonić.

I niech k***a lud krzyczy jak jest źle. A Ty się szaraku ciesz, że możesz oglądać tap madl...



Nazwanie mnie idiotą przez Ciebie nie boli, bo tak się właśnie zachowują pół-inteligenci Twojego pokroju. Twoim niezdrowym podnieceniem się tą sprawą właśnie sam dołączyłeś do "szaraczków", którzy jak widać licznie Ci przyklasnęli. Jeśli masz choć trochę inteligencji i potrafisz ją oddzielić od emocji, to wróć do mojego posta i zastanów się jeszcze raz czego dotyczył. Na pewno nie oglądania przeze mnie Top Model, czy twierdzenia, że TVN 24 to wiarygodna stacja (która inna taką jest?). Tacy jak Ty, koniecznie chcieli na "złej stacji TVN" powiedzieć parę słów na temat tego wydarzenia, ponieważ ona również należy do ITI. Czy przez to ludzie się dowiedzieli o całej sprawie, czy to coś zmieniło? A kim są niby Ci wszyscy którzy lajkują wiadomy profil na Facebooku? Myślisz, że jak o czymś nie mówią w telewizji to już nikt o tym nie wie? Rozgarnięci ludzie zdają sobie sprawę z tego co się dzieje bez pomocy telewizji. Takie właśnie "na siłę" wystąpienia i argumentowanie pod publikę służy jedynie ulżeniu sobie i podnoszeniu innym ciśnienia, a nie merytorycznej dyskusji, do której jak widać nie jesteś predysponowany.

kalion83

2013-04-07, 14:07
Lepiej przejrzeć parę internetowych serwisów, które są na poziomie niż oglądać wiadomości w TV.
Rozumiem wk***ienie ludzi z sytuacją z NC+, cale szczęście nie ma tego problemu.
Swoją drogą zauważcie spadek poziomu wielu stacji, i nie mówię tu o tvn,polsat itd z durnymi programami z pseudocelebrytami, ale również programy tematyczne, które robią programy typu tok show...mająca mało wspólnego z rzeczywistością.

Kwadrans

2013-04-07, 14:14
Nie wiem jak on sie nazywa ale po tym co gosc powiedział w tym programie, coś w stylu ze sie zastanowi nad tym co ta pani powiedziala......chyba jest ostatni raz gosciem:-) potem nastala niezreczna cisza:-)

Precz_z_Preczem

2013-04-07, 14:33
Jak tu zostać w tym j***nym kraju, skoro wszędzie chcą nas wyj***ć w dupę...
Nie dziwię się, że ludzie opuszczają ten syf. Wszędzie tylko złodziejstwo i przekręty. I tak jest od upadku komuny.
Wszyscy na szczeblach władzy chcą się tylko nachapać szmalu, a zwykłemu obywatelowi po wyborach pokazuje się "Fuck You".
Dotyczy to każdej partii.
Prominenty polityk Platformy Obywatelskiej spytany przez Pawła Kukiza czemu nie dotrzymują obietnicy wyborczej jaką były JOW-y (jednomandatowe okręgi wyborcze) odpowiedział dobitnie pokazując o co im chodzi "Rozmyśliliśmy się". Tak to wygląda.
Milion (1.000.000) podpisów złożonych przez Solidarność w sejmie zostało olanych. Inne zostały spalone, po prostu wyj***ne.
Zlewają szarych, ciężko pracujących obywateli ciepłym moczem.
Za to koledzy, rodziny itp nie mają powodu by narzekać.
Ty za 100zł posiedzisz 5 dni w więzieniu, a taki cwe* od AMBER GOLD z milionowymi przekrętami cieszy się wolnością.

O czym my tu k***a mówimy. :homer:

Bila

2013-04-07, 14:41


I to nie jest wina Tuska,to jest wina tego rządu na przyzwolenie w imieniu prawa,DYMAĆ nas.Przez większe,silniejsze,z którymi obywatel nie ma szans konkurować.