18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wydłubali psu oko. Bez powodu

tds1974 • 2014-01-08, 12:58
Cytat:

Kilka dni przed Świętami w jednej z podwarszawskich wsi pojawił się młody ok. półtoraroczny pies. Najpewniej został wyrzucony jak śmieć, przy okazji świątecznych porządków. To dość częste zjawisko, zwłaszcza kilka dni przed kolacją, podczas której mamy dzielić się opłatkiem.

Pies biegał od domu do domu. Przeganiany jak intruz, ostatecznie znalazł schronienie pod bramą dobrych ludzi. Dobrzy ludzie zrobili mu posłanie, dokarmiali i pomagali tyle, ile mogli. Niestety - rodzice dziewczyny, do której psiak się przybłąkał, nie mogli wpuścić go do środka. W domu są już trzy psy, które zachowywały się bardzo agresywnie w stosunku do przybłędy. Zamieszkał więc na zewnątrz, przy bramie.

Piesek lubił się przytulać, był bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi, którym w końcu kiedyś zaufał. Początkowo zachowywał się z dystansem, ale trwało to krótko. W zamian za jedzenie i pieszczoty odwdzięczał się tym, czym potrafił - bezinteresowną, psią miłością.

Młoda dziewczyna, która opiekowała się psem, nie tylko go dokarmiała, ale próbowała przywrócić do normalnego życia. Wychodziła z nim m.in. na spacery. Podczas jednej z takich wędrówek, późnym wieczorem trafiła na grupę pijanych nastolatków. Podpitym pies się nie spodobał. Odgrażali się by "zabrała się z tym znajdą", bo inaczej "potraktują go petardami lub wysadzą".

Właściwie nie wiadomo co było dalej. Nie wiadomo kto to zrobił. I dlaczego. Wiadomo za to, że następnego dnia po "groźbach", ktoś wyczekał moment, kiedy nikogo nie było przy psie i perfidnie, z zimną krwią, bez żadnej przyczyny okaleczył biedne stworzenie.

Gdy właściciele posesji go znaleźli, siedział bez ruchu. Nie piszczał. Nie skomlał. Nawet nie drgnął. Tylko jego oko stanowiło jedną wielką krwawą masę wystającą z oczodołu.

Natychmiast zabrany został do weterynarza. Lekarz usunął resztki tego, co zostało z oka i opatrzył ranę. Zszył też kilka innych krwawych dziur na szyi psiaka. Zwierzę było otępiałe z bólu, a jednak dało lekarzowi zrobić przy sobie wszystko. Weterynarz stwierdził, że psu najprawdopodobniej wydłubano oko tępym narzędziem. Mogło też wypłynąć na skutek silnych uderzeń.



ŹRÓDŁO i reszta tej historii

Okaleczenia nikt na policji nie zgłosił. Dlaczego? Nikt nie złapał sprawcy za rękę, nie było żadnych dowodów. Dodatkowo dziewczyna, która zajmowała się psem, po prostu boi się zemsty za zgłoszenie.



Parker

2014-01-08, 19:34
Nie napinam , ale z checia i usmiechem na oku :P ogładnałbym filmik jak gośćiowi oko usuwają metodami chałupniczymi :P Tak o was chodzi :D

macko3339

2014-01-08, 20:03
O boze jakie to straszne i co bym ja im zrobil o matko... Czy was k***a popie**olilo ? Glodujace dzieci z brzuchami jak balony, ludzie okladani butami po glowie czy ciala o konsystencji puzzli w tedy zartuja wszyscy ale jak psu oko z mordy wystaje to wielkie oburzenie. Ja to nie wiem czym cos wam sie z moralnoscia popie**olilo czy z zwierzta sie juz smiac nie mozna. TO JEST SADOL !

Thevenin

2014-01-08, 20:06
Pewnie pies wj***ł się w jakiś płot i sam sobie wydłubał oko, ale dowiemy się tego dopiero po tym jak dokonany zostanie okrutny samosąd na gówniarzach.
Chyba ze to sprawka Chupacabry.

DobryZygmunt

2014-01-08, 20:09
Można sobie tutaj szczekać bo pies nie ma oka i nikt mu go nie zwróci, mam nadzieje tylko że jeśli Policja nic nie zrobi to rodzice tego skur@#% się o tym dowiedzą i dadzą mu nauczkę do końca życia.

ss_adol

2014-01-08, 21:00
byłby mały słoik smalcu, nie powiem, taki po musztardzie

Rumak

2014-01-08, 21:05
I za każdym razem kiedy czytam o takich genetycznych zjebach, żałuję że ich stara nie spadła parę razy ze schodów w 9 miesiącu, Lepsza późna aborcja niż żadna.

Powell

2014-01-08, 21:32
k***a w dupę pie**olona ich j***na mać!!! Sk***ielowi który to zrobił osobiście chętnie przypie**olę z buta w krtań i będę trzymał tak żeby sk***iel leżał i nie drgnął przy tym jak mu będę wydłubywać jego pie**olone oczy gołymi rękoma!!!

garnekux

2014-01-08, 21:41
Za takie rzeczy powinna być kara śmierci. Ale nie tak jak dotychczas, jakieś trucizny, krzesła elektryczne. Powinni postawić sk***iela nago pod ścianą i napie**alać pałą aż zdechnie, a najlepiej jeszcze zostawić przy ostatkach sił i wpie**olić do klatki na ryneczku, a żeby inni widzieli co ich czeka za takie sk***ysyństwo. I wtedy już nikt nie słyszałby o takich rzeczach. I społeczeństwo byłoby lepsze. Każdemu na zdrowie by wyszło ;D

menas123

2014-01-08, 22:55
Zaj***ć sk***ysynów pie**olonych . A temu ch*jowi co to zrobił 100 ch*jów murzyńskich w dupe k***a !

LuckyFreak

2014-01-08, 23:41
macko3339 napisał/a:

O boze jakie to straszne i co bym ja im zrobil o matko... Czy was k***a popie**olilo ? Glodujace dzieci z brzuchami jak balony, ludzie okladani butami po glowie czy ciala o konsystencji puzzli w tedy zartuja wszyscy ale jak psu oko z mordy wystaje to wielkie oburzenie. Ja to nie wiem czym cos wam sie z moralnoscia popie**olilo czy z zwierzta sie juz smiac nie mozna. TO JEST SADOL !



rzeczywiscie mam tak ze cokolwiek by sie nie stalo z ludzmi to mnie to srednio rusza i moge ogladac, ale ze zwierzetami poprostu nie daje rady i tez sie zastanawialem nad tym jakis czas i przynajmniej w moim wypadku tlumacze sobie to tak, ze:

czlowiek nawet jak calkowicie niewinny(chociazby "knockout game") przynajmniej wie ze ten co mu to zrobil jest j***nym popie**olem i wykolejencem i zdaje sobie sprawe ze tych popie**oli wykolejencow jest tylko malutki odsetek w spoleczenstwie. Nie neguje cierpienia i bolu ktory odczuwa, ale czlowiek zdaje sobie sprawe z calej tej sytuacji.

Dla zwierzat swiat jest piekny, 95% psow( z wyjatkiem pitbulli etc) cieszy sie z kazdego kontaktu z czlowiekiem, i jest to naprawde szczera radosc, a kiedy ktos mu wyrzadza krzywde to
po 1. zraza sie odrazu do ludzi, nie zdaje sobie sprawy tak jak czlowiek z tego ze to jeden na 100000 jest takim popie**olem, czesto juz nigdy nie zaufa w pelni czlowiekowi.
2. moze tez myslec ze jest to kara za cos co zrobil, bo w przeciwienstwie do ludzi zwierzeta(jak juz mowilem z wyjatkiem ekstremalnych ras) nie zrobia krzywdy czlowiekowi "dla zabawy"

lobo206

2014-01-09, 00:13
LuckyFreak masz racje w stu procentach ale odjeb sie od pitbulli i przestan wymyslac farmazony slowne typu: ekstramalna rasa bo wlasnie takie gadki tworza pie**olony elkstramalny wizerunek rasy o ktorej mam wrazenie gowno wiesz poza tym co przeczytales w fakcie, dziekuje , dobranoc

ziutek11113

2014-01-09, 02:29
macko3339 napisał/a:

O boze jakie to straszne i co bym ja im zrobil o matko... Czy was k***a popie**olilo ? Glodujace dzieci z brzuchami jak balony, ludzie okladani butami po glowie czy ciala o konsystencji puzzli w tedy zartuja wszyscy ale jak psu oko z mordy wystaje to wielkie oburzenie. Ja to nie wiem czym cos wam sie z moralnoscia popie**olilo czy z zwierzta sie juz smiac nie mozna. TO JEST SADOL !



Ty k***a zwyczajnie nie rozumiesz, są takie przypadki jak ty, nie rozumiesz i nie czujesz jak można się wk***ić jak jakiś j***ny pajac znęca się nad bezbronnym psem, który nikomu nie zawinił.
Jak w ogóle można tego nie rozumieć?
Krew mnie zalewa na samą myśl że taki pies jest okaleczany, i absolutnie nia ma pojęcia dlaczego ktoś mu właśnie to oko wydłubuje, trzęsie się, dosłownie sra ze strachu, a taki sk***iel jeden z drugim ma z tego fun.
Do piachu z taką patolą i ch*j.

wojan81

2014-01-09, 07:16
Dziecko w Afryce tez nikomu nie zawinilo. Po prostu mialo nieszczescie sie tam urodzic. To srodowisko w jakim dorasta zmienia je w pojeba. Jakim kretynskim hipokryta trzeba byc, zeby nie dostrzec tej prostej zaleznosci a lamentowac nad pieskiem bez oka.